2533 Ten, kdo slouží a Shoshanna: Pravda se valí James McConnell

[ Ezoterika ] 2022-05-10

Vše se skutečně zrychluje a stále více se blíží k tomu, čemu se říká "cílová rovinka". Jste v cíli? Ne, možná ještě ne, ale velmi se k ní blížíte, a to stále více a více. Ne pouze vy, ale vy jako kolektivní vy, jako kolektivní vědomí lidstva. Buďte tedy připraveni, protože věci se začnou stále více rozhořívat, jak se pravda bude hrnout dopředu. Buďte připraveni.

Q: Jsou všichni členové této skupiny ve čtvrté dimenzi, nebo do ní právě vstupují, nebo jsou uprostřed ní? Jen by mě zajímalo, kde se nacházejí.

OWS: Jste tam, kde si myslíte, že jste v daném okamžiku. Tam, kde se cítíte být v daném okamžiku. Takže někdy jste v matrixu. Jste v této iluzi třetí dimenze, procházíte svými životy stejně jako všichni ostatní a ocitáte se v pasti, velmi uvězněni v této iluzi oddělenosti zde. A pak jsou chvíle, kdy jste spíše ve vyjádření čtvrté dimenze. Více žijete ve vyšší realitě svého bytí. Blížíte se stále více k páté dimenzi, kde jste ještě živější, více víte, kdo jste, a k plnějšímu spojení se svým vyšším božským já a Zdrojem ve vás. Všichni se pohybujete v různých bodech těchto tří oblastí, dalo by se říci. Tři úrovně frekvenčních vibrací. Stále více z vás se však nachází stále méně v tomto vyjádření třetí dimenze a více ve vyšší čtvrté, a dokonce často i v páté dimenzi.
Když pociťujete období velké blaženosti a nemáte ponětí, odkud přichází, je to tehdy, když se nacházíte ve vyšším vyjádření páté dimenze. A jindy se pohybujete tam a zpět.

Q: Moje analytická mysl říká: "Dobře, jsem ve čtvrté! Ne, jsem v pátém!" A tak jsem se na to díval.

OWS: Ano. Prostě buď tam, kde jsi. To je vše, co potřebuješ. Prostě buďte tím, kým jste, a tam, kde se v danou chvíli nacházíte, a ocitnete se přesně na tom místě, kde potřebujete být. Dobře?

Q: Mluvili jsme během naší diskuse o lidech, kteří dostávají falešnou očkovací vakcínu Covid. Spousta politických vůdců v Kongresu a různých celebrit dostávají Covid a říkají: "Díky bohu, že jsem se nechal očkovat." Objevují se zprávy, že možná někteří z těchto lidí jsou shromažďováni nebo zadržováni, nebo dokonce zatýkáni. Jste ochoten o tom hovořit?

OWS: Můžeme vám říct, že už jste na správné cestě. To, co jste slyšeli, je v mnoha ohledech velmi přesné. Slyšíte o těch, kteří přicházejí s tímto virem, i když v tuto chvíli už není tak hojný. Možná si říkáte, proč jej dostali? Proč se s tím tito lidé potýkají. A je to skutečně tak, jak jste slyšeli, že byli, neřekneme přímo zatčeni, ale byli zadrženi, různými způsoby. A to se bude dít stále více a více. V určitém okamžiku se otevřou povodňové brány a pravda se vyvalí ze všech stran. Právě tam v těchto chvílích směřujete. Připravte se na to. Přichází to. Pravda skutečně přichází. A jak říkáme, "povodňová vrata se otevřou".

Q: Podle mého chápání o příchodu slunečního záblesku, myslím, že mnozí říkali, že temnota, která byla na planetě, musela být tak nějak vymýcena, musela být víceméně pryč, většina z ní. Takže vím, slyšíme, a jsme tam, docela blízko. Sluneční záblesk je docela určitě nevyhnutelný, taky docela blízko. Archanděl Michael mluvil o tom, že během těchto okamžiků dojde ke vzestupu. Nikdy neřekl Sluneční záblesk, ale věřím, že právě o tom mluvil. Takže to bude tehdy, až všichni vzestoupíme, během toho Slunečního záblesku?

OWS: Co vám řekneme, je, že Sluneční záblesk, jak o něm zde mluvíte, nebo Událost, jak byla nazvána, nebo Změna, je do značné míry závislá na lidském vědomí. Dalo by se říci, že nejen těch temných, kteří jsou odváděni, ale také vědomí člověka, které zde stále více stoupá. To je to, co zatím zdržuje Událost zde v tomto bodě, Sluneční záblesk. Vědomí člověka na celé planetě se musí masově více pozvednout na vyšší vibrační frekvenci. To je to, co to zdržuje.
Pokud jde o to, že Sluneční záblesk je vzestup, tak ne. Sluneční záblesk přijde a pak se vzestup začne naplno rozjíždět, dalo by se říci zde. To je předehra k vašemu plnějšímu procesu vzestupu. Nyní jste v tomto procesu, ale to vás v té chvíli katapultuje do mnohem vyšší vibrační rychlosti.

Q: Když se všechny pravdy dostanou na povrch, aby je obyvatelstvo přijalo, zvýší to také jejich vědomí, že? Bude to něco jako zrychlení?

OWS: Ano, pro ty, kteří jsou na tyto pravdy připraveni. Budou tam i ti, kteří na to připraveni nejsou a budou se tomu bránit. Budou dělat všechno pro to, aby zůstali ve své komfortní zóně, protože na změny nejsou připraveni. Ale bude mnoho těch, kteří budou do těchto změn katapultováni.

Buďte připraveni, zůstaňte připraveni. Neboť věci zde začnou, jak byste to mohli nazvat, "prosakovat" stále více a více, jak se tyto dny, týdny a měsíce budou posouvat, jak to zjišťujete, Jak se skutečně zdá, čas se stále více a více a více zrychluje.

Zdroj: https://eraoflight.com/2022/05/10/one-who-serves-and-shoshanna-truth-flooding-forward/

Zpět