2488 Chtějí očkovat všechny? Lžou Cosmic agency

[ UFO ] 2022-04-27

Minerva a Athena Swaruu
Swaruu Minerva (11):
Přišla jsem se podělit o něco, co jsem zjistila o vakcínách. Něco, co mi při matematickém uvažování nesedí. Začala jsem bádat a přemýšlet o číslech týkajících se očkování. Podle toho, co jsem viděla na internetu, je dnes oficiální počet lidí na Zemi: 7 964 545 209. To je ale jenom jedna z možností, jak se dostat na Zemi. A chtějí očkovat nejméně třemi dávkami. Pak by potřebovali:
23 893 636 627 (3x 7 964 545 209) lahviček vakcín, dávek. (pozn. uvažujme s 5 dávkami v jedné ampuli)

Kdyby začali vyrábět lahvičku každou sekundu, podle mých výpočtů by to trvalo:
757,6622 let nepřetržité výroby, než je vyrobí (151 při pětidávce)
(3600 sekund v hodině, 86 400 sekund v jednom dni, 31 536 000 sekund v jednom roce, pak: 23 893 636 627 / 31 536 000 = 757,6622154680365.)
Nevidím, že by bylo možné vyrobit tolik lahví ve všech továrnách na světě, ani kdyby je začali vyrábět před 10 lety.

width=Je známo, že počet obyvatel 7 964 545 209 není pravdivý, ale i když se vše přepočítá na 10 %, nedá se to zvládnout. Podle mých výpočtů by očkování jednoho člověka každou minutu na celé Zemi nonstop 3 dávkami trvalo 4 545 973 292 let a 9 měsíců. Něco mi na těchto číslech podezřele smrdí.

Ale k tomu je třeba dodat, že nemohou podat vakcínu za minutu a na každém místě na světě. Na mnoha místech pracují jen 8 hodin denně. A i když jsou to tisíce míst, nebudou schopni dát dávku každou minutu. Průměr jedné dávky každou minutu na celém světě musí být zachován. I kdybychom snížili počet obyvatel a zvýšili účinnost míst, stále by trvalo tisíce let, než by se podařilo očkovat všechny, natož třikrát. Pak je tu ještě zpoždění v dodávkách vakcíny, veškerá logistika a doprava. Ani s replikátorem vakcín to není možné.

A pak je tu nedostatek jednorázových injekčních stříkaček, vatových tyčinek a všeho ostatního. Čísla jsou obrovská, přesahují to, co se dá dělat.

Gosia: Vědí, že nenaočkují všechny. Nejdou po celé populaci.

Swaruu Minerva (11): Myslím, že vědí. Jen ty, kteří se nechají očkovat. Ti, kteří jsou ve velkých městech a jsou poslušní. To je moje podezření. Jde o to, že ta čísla nesedí. To by musely každý den chodit brigády ode dveří ke dveřím a ve velkém počtu, aby se dodalo takové množství vakcíny, pokud by se dala vyrobit v takovém množství. Jde o to, že i když se ve svých číslech ošklivě pletu, stejně se dá říct, že něco není v pořádku s matematikou toho, co je možné. Lžou. S tím, co mají, nelze dosáhnout toho, co říkají.
Jsou to prostě nemožná čísla, která si nelze představit. Jen pro začátek to podporuje to, co bylo řečeno před lety. Že na Zemi nemůže být tolik lidí. I kdyby jich bylo 10 %, tedy 790 000 000, očkovat všechny by byla gigantická práce.

Swaruu X (Athéna): Víš co? Myslím, že ta čísla skutečně ukazují na to, že by se jim nikdy nepodařilo očkovat všechny. Zvlášť ne tak rychle. Matematicky vzato to nejde. A to je docela pevné, nepotřebuješ přesná data odnikud.
Další věc, tentokrát od Sophia (Yazhi). Vidí, že asi 30 % světové populace se nenechá očkovat a nesleduje ten narativ, prostě jsou potichu, s nikým nemluví nebo jenom se svými rodinami, velmi pasivní rezistence, a ani nevědí, že jsou rezistence. Jen proto, že se nechtějí nechat očkovat, ať už z jakéhokoli důvodu, třeba jen proto, že se jim při předchozím "očkování proti chřipce" nedařilo.

Gosia: Ale i kdyby věděli, že nebudou moci očkovat všechny, to, čeho dosáhli, je pro ně stále dobré, protože plánem je depopulace, ale ne úplné vyhlazení.

Swaruu X (Athéna): "Vakcinace je pro nás velmi důležitá: Ano, jak jsme již řekli v jiné souvislosti, nepoužívají pouze jednu metodu depopulace, ale součet mnoha metod:

- MMR vakcíny, které útočí na děti,
- Vakcíny proti chřipce,
- Vakcíny proti kovidům,
- Chemtrails,
- jedovaté látky v potravinách,
- Všude přítomný fluorid sodný, např. glutamát sodný je další z nich,
- Vnucování špatných potravin,
- Stresování obyvatelstva ekonomikou,
- Agenda homosexuálů a transsexuálů.

Útočí ze všech stran a součet všech těchto částí způsobuje totální depopulaci.
A teď přichází válka... další jejich oblíbená metoda. Také záření z WIFI, z mobilů, seznam je dlouhý.
Je dokonce možné, že by stáhli tu věc s Covidem, protože už mají nové agendy, opět změna narativu.
Jak říká Mari (Minerva), budou očkovat ty, kteří se nechají.

Zdroj: https://swaruu.org/transcripts/they-want-to-vaccinate-everybody-they-lie-minerva-y-athena-swaruu

Zpět