2473 ECETI News James Gilliland

[ Ezoterika ] 2022-04-28

Havajské dobrodružství se chýlí ke konci. Právě balíme věci a snažíme se dokončit některé projekty. Pátého května se otevírá ranč a jsem si jistý, že se věci budou stupňovat, co se týče kontaktů a lodí objevujících se při pozorování oblohy. Zatížil jsem svá záda a rameno na maximum, vlastně až za hranici, přesto jsem s výsledkem spokojen. Nakonec budeme mít ECETI Hawaii, možná pod jiným názvem, ale všechno jde kupředu. Byl to intenzivní proces na všech úrovních, temné bahenní entity si střílely, ale když se tohle stane, víte, že jste nad cílem. Vím, že i ostatní měli své výzvy. Ještě že jsem dokonalý ve 27. dimenzi, takže se mě tyto věci netýkají.... humor.

Pořád slyším lidi říkat: "Já už jsem v páté dimenzi, takže mě nic neovlivňuje." To je pravda. Je možné udržet si vědomí 7. dimenze ve 3D těle, ale během procesu vzestupu budeme obklopeni chaosem, který bude v různé míře ovlivňovat emocionální, mentální a fyzické tělo v závislosti na sebeovládání. To je součástí vzestupu. Uzemněte se, pečujte o své fyzické potřeby. Naplňte své skříňky a lékárničky. Usmiřte se se svými sousedy. Všichni budeme muset spolupracovat.

Existují dvě rčení, která jsou pro tuto dobu nejvhodnější. "Člověk s hlavou v oblacích klopýtá v příkopu" a "Chval Alláha, ale přivaž si velblouda". Jediné, co mohu říci těm, kteří přede mnou stojí ve fyzickém těle a tvrdí, že jsou v páté dimenzi, je: "Dobře vám tak. Vidíte támhle ten strom? Běžte se na něj podívat a pak se vraťte."

Staňte se suverénními. Nebuďte závislí na finanční, fyzické, emocionální ani duchovní podpoře druhých. To zahrnuje i hledání lásky, přijetí a uznání navenek. Pokud tak činíte, vzdáváte se prostřednictvím závislosti své moci. Probíhá mnoho léčení minulých životů a dětství. Budeme k sobě muset být krutě upřímní. Uvnitř nás je mocný projevující se Bůh/Bohyně, projevujte se z tohoto centra. Důležitá je také vděčnost. Vděčnost vždy fungovala mnohem lépe než požadavky. Někdy si myslíme, že lidem pomáháme, a přitom si vytváříme závislosti. Kuře potřebuje bojovat, musí se vymanit z vlastní ulity. Kuřátka se tu líhnou navzdory všemu. Musí se potýkat s prasaty, mangustami, jestřáby a dalšími výzvami. Přežijí jen ta silná a moudrá. V příštích dnech budeme svědky toho, že spousta lidí bude pobíhat jako kuřata a kvákat oběti, projektovat a obviňovat, bohužel s velmi malou osobní odpovědností. (pozn. částečná pomoc na vakcíny může být koloidní a monoatomické zlato)

Existují časové linie, toky, lidé, kteří jsou vedeni svou duší zevnitř. Mnohému lze předejít, pokud člověk naslouchá vnitřnímu vedení. Pokud nasloucháte bolavému tělu, zraněnému dítěti nebo svému sociálně inženýrskému egu, věci nedopadnou dobře. Často máme vše, co potřebujeme, stačí se jen rozhlédnout kolem sebe. Možná vám mistři pomohou s jedním nebo dvěma projevy. Nejlepší způsob, jak si pročistit mysl, je v přírodě, meditovat, ptát se, co je pro vaše nejvyšší a nejlepší dobro. Jsou chvíle, kdy vnitřní vedení nedává smysl, dokud se podle něj nepohnete. Později to bude dávat dokonalý smysl.

Chci si ujasnit pár věcí, které mě nejčastěji dostávají do potíží. Nic z toho, co vám říkají mainstreamová média, není přesné, většina z nich je řízena agendou a opakem toho, co se děje. Kdybyste znali rozsah korupce a dekadence na Ukrajině, pravděpodobně byste se k bombardování přidali. Je to bašta deep state, má silné vazby na nacisty a obchodování s dětmi a sexem je obrovské. Je to jako rakovina a infekce. Mnoho občanů bylo zastřeleno na útěku do Ruska nebo za sympatie k Rusku ukrajinskou armádou. Hlavně pobočka zvaná Azovský pluk jsou úplní nacisté, kteří nosí stejné insignie. Kontroloři faktů to budou popírat, protože jsou napojeni na deep state, což je odnož globální elity. Existuje také nejméně 9 laboratoří na výrobu biologických zbraní, které mají silné vazby na Bidena a spol. Jsou likvidovány. Ruská armáda osvobozuje zajaté děti a odhalila masivní hroby s oběťmi obchodu s dětmi a sexuálního zneužívání. Myslíte si, že to korporacemi sponzorovaný trapný tisk odvysílá? Viděli jste falešná videa, výbuchy, které se staly před lety, ukrajinské tanky najíždějící na civilní auta, z nichž je obviňováno Rusko, herci v pytlích na mrtvoly, lidé utíkající před falešnými výbuchy, které režírují producenti s megafony? V tom můžeme pokračovat dál a dál.

Je válka hrozná? Je. Je ztráta mužů, žen a dětí hrozná? Je. Kdyby se to stalo v Americe, co byste dělali? Je to jako celosvětová rakovina, která se právě odstraňuje. Některé věci se budou dít i na Tchaj-wanu. Nebude to tak, jak vám říká mainstream. Spousta z vás přijde o život. Putin dělá to, co je pro jeho lid nejlepší. Si Ťin-pching dělá to, co je pro jeho lid nejlepší. Nejsou svatí, existuje temná agenda a moc, proti které se spojili. Nemají jinou možnost, pokud nechcete, aby více než 80 % světové populace zmizelo rukou globální elity, která se spojila s ČKS. Věděli jste, že jsme vytvořili čínské sledovací systémy sponzorované hráči z deep state, kteří zastávají velmi vysoké pozice v současném vedení a jejichž cílem je zavést stejný systém v USA? Green deal a reset globální měny je svět globální elity v rouše beránčím. "Nic vám nebude patřit a budete šťastní" je jejich slogan. Budou kontrolovat každý aspekt vašeho života, zprávy, vzdělání, kde pracujete, bydlíte, co jíte atd. Vytvářejí nedostatek potravin a blokují zásobovací linky jen proto, aby svět přivedli do naprosté chudoby bez 80 % jeho obyvatel. Pak budou zachránci z pekelné díry, kterou vytvořili. Plandemie, výluky, oslabující a smrtící vakcíny jsou součástí tohoto plánu.

Trump a armáda dělají to, co je pro jejich lid nejlepší. Proslýchá se, že všichni společně pracují na tom, aby skoncovali s omezením, které má globální elita v každé zemi, a ukončili plán masové genocidy, všechny laboratoře na výrobu biologických zbraní, obchod s dětmi, drogami a sexem. Každá země má svůj deep state a zkorumpované politiky a vůdce, kteří vděčí za svou oddanost globální elitě a jejich plánům, nikoliv svému lidu.

Čína má svou Čínskou republiku a ČKS, Komunistickou stranu Číny. My máme Bílé klobouky, čestné vojáky dodržující přísahu a mnohé v Republikánské straně, ne všechny. Demokraté, z nichž si jen velmi málo zachovalo nějakou integritu nebo morální kompas, podporují agendu "zničit Ameriku". Většina z nich zaprodala své duše ČKS nebo globální elitě, která se otevřeně chlubí tím, že zničí Ameriku, poslední blok jejich globální kontroly N.W.O.. Dělají Biden a spol. co je pro lidi nejlepší? Co udělal pro lidi, ekonomiku, bezpečnost země? Ceny benzínu jsou vysilující, inflace je obrovská, regály jsou prázdné, hranice jsou otevřené, kriminalita se vystupňovala jako nikdy předtím. Je to, jako by byli placeni za to, aby vytvořili řízenou demolici Ameriky. Jsou to oni. Až vyjdou najevo důkazy v Hunterově notebooku a bude zveřejněno Durhamovo vyšetřování, uvidíte, kdo je pod kontrolou globalistů a kdo bral peníze od nepřátelských zahraničních vlád. Sledujte, kdo ze všeho obviňuje a obviňoval Rusko. Rusko je již léta ve válce s globální elitou a jejím satanským/luciferiánským režimem. Edgar Cayce řekl, že Rusko bude kolébkou křesťanství. To je proroctví, které se naplňuje.
Fakta týkající se ukradených voleb také vyjdou najevo a nakonec budou odpovědní pohnáni k odpovědnosti buď prostřednictvím veřejných soudů, nebo armády. Pokud veřejnost nebude schopna plnit své povinnosti, nastoupí armáda, aby ochránila a zajistila pokračování Ameriky a její ústavy. Ti, kdo se na všech těchto čachrech podílejí, jsou vinni z vlastizrady a podle toho s nimi bude naloženo.

Přemýšleli jste někdy o tom, proč Jesse Smollet předstíral svůj zločin z nenávisti a oběšení? Nevstoupil krátce poté v platnost zákon proti oběšení? Jaký je trest za Vlastizradu? Obvykle smrt oběšením. Z Velezrady jsou vinni ti, kteří tento zákon prosadili. Tohle všechno je divadlo a nikdo nepochopí, co se odehrává, pokud se nenaučí spojovat si jednotlivé body a nezná plán globální elity. Teprve pak to všechno bude dávat smysl. Na obou stranách se jedná. Rýpání bez řešení vždy zanechá v ústech špatnou chuť. Všechny tyto problémy vytvořené současnou administrativou lze velmi rychle zvrátit. Existuje mnoho pokroků v přírodním hnojení plodin, z nichž většinu lze v Americe uskutečnit. Můžeme dočasně zastavit blokádu dodávek z jiných zemí, dokud nové technologie nezprovozníme.
Totéž platí pro plyn. Musíme znovu otevřít ropovod Keystone, dovoz a další cesty, abychom snížili ceny. V budoucnu budeme mít navždy baterie a generátory energie, díky nimž by elektromobily byly nezávislé na rozvodné síti, která je zase závislá na fosilních palivech při výrobě elektřiny.

Nemyslete si, že vás elektromobil zachrání při výpadcích a poruchách sítě. Pro ty, kteří mají rádi své starší vozy, existuje řešení i v tomto případě. Existuje technologie na výrobu benzínu, nafty a leteckého paliva z vody. Existuje již dlouho, i když je potlačována. Pro ty, kteří jsou sociálně inženýrsky ovlivňováni trapnými médii, je těžké si představit, že tyto alternativy existují. Počkejte, až se dozví o antigravitaci a o tom, že ji máme už od 30. let. Německo úspěšně využívalo tyto energie od 30. let a naše vlastní vláda je využívá od 60. let k cestám tam a zpět na Měsíc a na Mars. Jak řekl Ben Rich, šéf Lockheedu, máme technologii, která nám umožní vzít ET domů. To nás přivádí k tématu mimozemské pomoci při osvobozování planety.
Řekli jsme, že na této planetě je tolik nelidskosti, protože dochází k nelidskému zasahování. Objevily se hadí bytosti, královští reptiliáni, reptiliáni často označovaní jako drakobijci, vysocí šediváci, které mnozí označují jako šedou alianci. Nižší čtvrtá dimenze je plná této 3D i s DUMBy, podzemní základny a tunelové systémy používané k nekalým záměrům, které si většina lidí nedokáže ani představit.
Ty jsou téměř z 90 % vyčištěny armádou, která ctí svou přísahu sloužit Bohu a vlasti spolu s pomocí duchovně a technologicky vyspělých mimozemšťanů, z nichž mnozí jsou známí jako naši dávní předkové. Vracejí se do pěkného nepořádku, chtělo by se dodat.

Negativní mimozemšťané, viditelné i neviditelné vlivy sužují lidstvo už tisíce let. Zmocnili se vůdců, politických, obchodních a náboženských institucí, jakéhokoli mocenského a vlivového postavení. Válka a chaos, který vidíte, probíhá mezi těmi, kdo slouží Stvořiteli a žijí podle Vesmírného zákona, a těmi, kdo slouží sami sobě a válčí s celým Stvořením. To není cvičení ani příliš bujná fantazie. Odehrává se to před vašima očima. Málokdo to dokáže pochopit nebo uznat. Je to multidimenzionální válka. Stvořitel/Bůh/Velký Duch jako by řekl: "Dost! Je konec."

Zahrnuje vyšší dimenze: Andromedány, kteří jsou mytologicky známí jako Archandělé, Arkturiány, označované jako synové Boží, Plejáďany, Orionskou radu světla, jejímiž předky byli Plejáďané, kteří založili kolonie v Orionu, kde probíhaly Orionské války proti reptiliánům a šedé alianci.
Odtud kolonizovali Zemi, Mars a Milonu neboli Maldek, což je nyní váš pás asteroidů v důsledku válek a zneužití technologie jako např. v dobách Atlantidy a Lemurie.

Orionská rada světla jsou osvoboditelé planet, kteří mají největší zkušenosti s jednáním s negativními ET. Spolu s dalšími výše zmíněnými duchovně a technologicky vyspělými ET hrají také velmi aktivní roli v bílých kloboucích. Pokud chcete vědět, kdo jsou v tomto boji bílé klobouky, sledujte jejich činnost. Vězte, že u politiků a korporacemi sponzorovaných mainstreamových zpráv dochází k mnoha dvojsmyslům a podvodům. Jsou to rozdělovači ras, náboženství a pohlaví. Budou hnáni k odpovědnosti. Nejsou frekvenčně specifičtí pro proces vzestupu a upadají do sestupné spirály, která nakonec skončí jejich vlastním zánikem. V současné době se nacházejí ve volném pádu. Užívejte si představení, buďte v bezpečí, služte a snažte se co nejlépe fungovat podle Univerzálního zákona s Bezvadnou integritou. Závisí na tom vaše budoucnost i budoucnost Země.

Zdroj: https://goldenageofgaia.com/2022/04/28/james-gilliland-eceti-news-32/

Zpět