2469 St. Germain Sharon Stewart

[ Ezoterika ] 2022-04-24

Q: Kdy bude letos odhalení ?
St Germain: Děkuji za vaši otázku, nicméně odhalování již probíhá a probíhá již mnoho let. Je k dispozici mnoho informací, ale stále je mimozemský faktor omezen na ty, kteří o něj mají zájem.
Jak bude probíhat odhalení široké veřejnosti, však ještě není potvrzeno. Existuje mnoho možností Odhalení, počínaje falešnou mimozemskou invazí připravenou prostřednictvím Projektu Modrá kniha nebo laskavou mimozemskou intervencí ze strany Galaktické federace. Potenciálů je mnoho a zatím nebyl stanoven žádný konkrétní postup. To, co se Galaktická federace rozhodne udělat, závisí na tom, co se rozhodne udělat DS.
V projektu Modrá kniha je potenciál pro tento rok, stejně jako odhalení příručky DS Galaktickou federací. Vše se teprve uvidí.

Q: Jak je to s velkým slunečním zábleskem? Nějaké poznatky na toto téma?
St. Germain: Potenciál velkého slunečního záblesku se zvyšuje s rostoucím uvědoměním lidí na Zemi a odmítnutím programu DS. Spekuluje se, že k němu má dojít před rokem 2025.
Kromě toho vám nemůžeme říci nic bližšího, protože je ještě příliš mnoho potenciálů, které se mají před touto Událostí odehrát. Sekvence, které povedou k velkému slunečnímu záblesku, se všechny mají odehrát v logickém pořadí, protože to je univerzální zákon - zákon příčiny a následku. Jeden následek vytvoří další příčinu a tak dále a tak dále. Velký sluneční záblesk je jednoduše výsledkem mnoha příčin, které povedou k následkům, a záblesk bude posledním následkem pro ty, kteří jsou na Zemi smluvně vázáni k vzestupu na frekvenci páté dimenze.
Buďte však klidní, protože neustále pracujeme na tom, abychom lidi na Zemi nasměrovali správným směrem. Mnozí z vás naslouchali mnoha hráčům ve světelné komunitě, kteří o tomto tématu předčasně dlouze diskutovali. To způsobilo, že vaše očekávání byla nastavena daleko před Událostí. Chtěl bych s vámi probrat, jak je důležité naslouchat lidem, kteří se neodvolávají na vaše obavy - když se někdo odvolává na vaše obavy, manipuluje s vámi, aby dosáhl nějakého cíle, kterým je dost možná finanční zisk nebo popularita. Sharon si vzpomíná na dva lidi, kteří jako by v poslední době vypadli z radaru a kteří toto dělali. Rádi bychom vás varovali, že ve vaší komunitě je mnoho podvodníků a tito podvodníci obvykle apelují na váš strach, aby vás zmanipulovali a přiměli vás za něco zaplatit.
Toto je doba velkého zjevení a falešní lidé jsou odhalováni stejně jako ti, kteří skutečně pracují pro Světlo. Vaše diskrétnost je velmi doporučována.

Zdroj: https://voyagesoflight.blogspot.com/2022/04/questions-for-week-8-st-germain-via.html

Zpět