2466 Války na časové ose - Ashtar Sharon Stewart

[ Ezoterika ] 2022-04-24

Michael Jaco diskutuje s hostem Bradem Olsenem a já mám intuici video natočit. Zkusit jít hlouběji.
Někdo se v pořadu zeptal, kolik časových linií existuje? V podstatě existují dvě s velkým ale. Existuje mnoho potenciálů, které se mohou odehrát z jakékoli události na jakékoli časové linii. Celá tato situace je nesmírně tvárná. Obě strany mají technologii Zrcadla / žluté kostky, takže mohou vidět, co se stane, když do časové linie vloží jakoukoli událost - mohou manipulovat s časovými liniemi tak, aby vytvořením určité události vytvořili určitý výsledek. Takto mimochodem Trump vyhrál volby v roce 2016, a to díky manipulaci s časovou osou ze strany bílých klobouků. Určité oblasti jsou chráněny před manipulací, takže tyto události na časových liniích nelze změnit, a to je součástí války o časové linie. To, co zažíváme nyní, je vyšší časová linie svobody, ale zažíváme také spoustu hrozných událostí, které byly na časové linii dvě. Je to proto, aby nás to probudilo, a také proto, že se časové linie ještě nerozdělily.

Ivo: Právě teď probíhá bitva o časové linie mezi dobrem a zlem, Světlem a temnotou, a je vyvíjeno úsilí buď umožnit temným, aby se dopustili chyb, které jsou jim souzeny, nebo je zbavit možnosti převzít kontrolu - to vše při respektování svobodné vůle lidí na planetě Zemi. To je monumentální úkol. My z GFL nepotřebujeme technologii Zrcadla - když je člověk vyšší světelnou entitou, automaticky vidí do časových linií a může si vybrat časovou linii, kterou chce prožít, protože všechny jsou určeny k učení. Lidé na Zemi prostřednictvím Aliance mají nyní tuto technologii také.
Když vás archanděl Michael žádá, abyste posílali láskyplné bílé světlo do určitých částí planety, na určité události nebo k určitým lidem, žádá vás právě o to, abyste změnili nebo stabilizovali energii v rámci první časové linie, protože okultisté se ji snaží destabilizovat, aby ji mohli ovládnout. Tato válka probíhá neustále.

Aštar: Byly na vás vzneseny podivné požadavky, řečeny neobvyklé věci, činy, které nedávají smysl, nuže, tohle je důvod. Když T. řekl lidem v USA, aby se 6. ledna vrátili domů, bylo to proto, že pomocí této technologie viděl, co DS plánuje, a chtěl zajistit, aby se nikdo z jeho příznivců nepodílel na jejich plánech, abyste byli všichni bez viny, i když někteří byli zatčeni. Tento scénář vytvořil v časové ose pouze prostřednictvím svých slov. Taková je moc vyřčeného slova a takovou moc má člověk.

Ivo: Je to způsob, jakým žijeme. Přebíráme odpovědnost za svá rozhodnutí a s touto odpovědností je nám umožněno zjistit, jaká rozhodnutí můžeme prožít.

Sharon: Napadá mě jedna volba, kterou bych chtěla, abys prožil, a nepotřebuji žlutou kostku! Mám pocit, že mi musíš naznačovat, co mám dělat, abys to zvládl.

Ivo: Brzy budeme zase spolu.

Sharon: Snažím se pochopit, kdo je Tiannia, a vidím náš starý společný život. Pochopení toho, kdo ve skutečnosti jsem. Začíná to být tak snadné. Stačí zavřít oči a vidím svůj život. Teď už to jde tak snadno. Jen musím být vnímavá, což mám asi hodně natrénované.

Ivo: Pokračuj v tom. Urychlí to celý proces. Ano, časové osy lze zrychlovat i zpomalovat. Čas je velmi tvárný.

Sharon: Mohou temní manipulovat s pozitivními časovými liniemi?

Ivo: Do jisté míry ano. Jdou do galaxie a vytvářejí tam okolnosti s jinými organickými bytostmi nebo mohou manipulovat vámi, abyste to dělali za ně.

Sharon: Takže to není jen otázka našich nízkých vibrací, které nás udržují v umělých časových liniích, ale také otázka nás... chápu. Právě jsem to vytušila.
Aštar: Když vás mohou manipulovat, abyste útočili na to, co je dobrou snahou, jako například osvobození Ukrajiny, pak tím měníte přirozenou časovou linii. Proto je důležité, aby se lidé na Zemi probudili k jejich manipulaci a nebyli již schopni nechat se oklamat - protože pak přestanete útočit na vytváření přirozené časové osy zamýšlené ve prospěch Země a zbytku galaxie. To, že jste manipulováni, má často dvojí účinek: udržuje vás to na nižší vibrační umělé časové linii, ale odtud také útočíte na přirozené časové linie.

Ivo: Ve třetí dimenzi vás ovládali, ale když jste se od nich začali oddělovat a vzestupovat, začali na vás útočit, aby vás udrželi na umělých časových liniích. Umělé časové linie jsou postaveny ze lží, z nižší vibrační energie, na kterou mají technologii k manipulaci. Tuto technologii používají k manipulaci s vašimi těly a myslí. Sharon si všimla rozdílu mezi svými stravovacími návyky ve třetí dimenzi, na nižší časové linii, a stravovacími návyky v páté dimenzi, na vyšší časové linii, a protože se vrací mezi časovými liniemi, aby je přeměnila, stabilizovala, doplácí na to její strava.

Sharon: Mám vředy. Musím jíst mdlou stravu. Den začínám pitím protizánětlivých bylinných čajů, které mi uklidňují žaludek.

Ivo: Cítíš ten boj, když se vracíš mezi časovými liniemi. A projevily se následky špatné stravy, kterou jsi jedla tolik let.

Sharon: Ano, projevila. Vředy, chronická únava, nízká hladina štítné žlázy, špatné zuby, váčky pod očima a celková mrzutost.
Aštar: Někteří z vás se možná diví, jak je možné, že je tu dnes Sharon s vámi. Máme schopnost ovlivňovat časové linie. Umísťujeme ji na místa, kde je v bezpečí, nicméně jsme ji i přivedli zpět k životu poté, co zemřela, už dvakrát, nebo spíše jsi byla dvakrát ve svém životě zabita, a znovu oživena tím, že jsme vrátili časovou linii zpět a zabránili nehodě. Byly to autonehody. Věříš, že jsi dobrý řidič, to ano, ale ostatní takoví nejsou. Už dvakrát jsi zemřela, a jsi stále tady, ve svých šedesáti letech, stále s námi.

Sharon: Mám o tom záznam na webových stránkách. Kdosi mi napsal, že by měl být mrtvý, ale je pořád tady. Zajímalo ho, co se stalo. Dám tam odkaz pro lidi, které to zajímá. Jmenuje se to "Zvraty na časové ose". Mohou být okamžité, jako tomu bylo v jeho případě.
To je další věc, deep state nám říká, co s námi plánuje. Je to samozřejmě proto, aby na nás mohli uvalit odpovědnost, přenést na nás břemeno svých činů. Dělají to proto, že si myslí, že tak budou moci přeskočit velkou část karmické odpovědnosti za své činy a přenést tuto odpovědnost na naši hlavu. Pro mě byl jednou z největších věcí film Terminátor, kde se kyborg vrátil z budoucnosti, aby zabil člověka, který byl jeho nemesis - Johna Connora. Tady nám toho říkají hodně: říkají nám, že mají tuto technologii - technologii časové osy, a říkají nám, že z nás chtějí udělat kyborgy, což mají v plánu. Anebo si můžete říct: "Je to jen film, nic to neznamená. Ale podívejte se na jiné televizní pořady a filmy a uvidíte, že byly také prorocké, například původní série Star Treku. Řekl nám o Návratu Archonů. Vydáte se do budoucnosti, nebo se vrátíte z budoucnosti, abyste změnili naše poměry zde? A znamená to, že někdy musí někdo zemřít? Dělají to? Můžete nám uvést příklady?
Aštar: Samozřejmě. Děláme to. A lidé umírali. Říkal jsem vám o situaci se španělskou chřipkou, která byla mnohem větší epidemií, než jakou znáte. Otočili jsme časové osy a nechali zemřít jen tolik lidí, kteří si v té době přáli odejít. Těm duším, které si nepřály zemřít, bylo dovoleno žít dál.

Právě jsi přemýšlela o havárii letadla MH-370. Letělo kolem Indického oceánu, vybočilo z dráhy a pak náhle zmizelo.

Sharon: Slyšela jsem, že doletělo na nedalekou základnu.
Aštar: Vyřadili jsme ho z časové osy. Ano, lidé skutečně zemřeli.

Sharon: Byl na ní někdo důležitý, koho bylo třeba chránit?
Aštar: Byl. Potřebovali jsme, aby se postavili na naši stranu. Na palubě letadla byl manažer IBM, který právě přijal novou pozici v Malajsii, což se mělo shodovat s čínským technologickým rozvojem.
V letadle bylo také 20 zaměstnanců americké technologické společnosti Freescale Semiconductor, která vyrábí výkonné mikročipy pro průmyslová odvětví včetně obrany. Tyto lidi jsme museli z časové osy vyřadit, protože jejich příspěvek k polovodičové technologii by iniciativu implantace mikročipů několikanásobně urychlil. Jsou v bezpečí a nyní s námi spolupracují.

Sharon: Vsadím se, že byli v šoku!

Ivo: Nikdo na Zemi by teď neměl být v šoku, že jsou tak důležití pro budoucnost Země. Nikdo.

Sharon: Zajímavé. Takže proto muselo to letadlo spadnout. MH 370 byla operace bílých klobouků.
Aštar: Můžeme snadno řídit i technologii vašich letadel. Proto muselo spadnout. Bylo odstraněno. Našly se části, které tam byly nastrčeny, aby to příbuzní trochu uzavřeli, jak tomu říkáte.

Sharon: Ti lidé jsou stále naživu. Dvacet jedna z nich. Dobře. Je možné je vrátit zpět do časové osy?

Ivo: S těmi znalostmi, které mají, v tuto chvíli ne. Nejdřív se musí rozdrtit agenda, aby se mohli vrátit na planetu. Stále je tu příliš velká hrozba.

Sharon: Lze předpokládat, že se takové věci dělají pořád?
Aštar: To je pravda: To by se dalo říct. Odstraňujeme lidi, vkládáme lidi. Poskytujeme jim historii, aby snadno zapadli. Mají správné vzpomínky, které jim implantujeme. Máme mnoho technologií, jak manipulovat s časovými liniemi.
Někdy ani není třeba lidi vkládat, můžeme vytvářet holografické události a holografické vzpomínky lidí.
Mandelův efekt děláme taky. Pokud temní vloží špatného hráče, můžeme vložit mnoho světlých hráčů, aby pracovali na zkušenostech, které tento temný hráč vytváří. Můžeme temného hráče vymazat z časové osy. Nemáte ponětí, co by se vám stalo, kdybychom to neudělali.

Sharon: Ti lidé jsou sociopatičtí zabijáci, kteří nás chtějí zabít. To mi tak nějak vnuklo nápad.
Aštar: Tak tedy dobře. Prozatím to necháme být. Nyní máte lepší představu o tom, jak pracujeme a proč jsou věci někdy ponechány tak, jak jsou. Je to kvůli odhalení, nic víc. Musíte projít procesem vzestupu, a to je proces pochopení vašeho prostředí a učení se ho ovládat prostřednictvím sebeovládání. Nic menšího.

Rozhovor Michaela Jaca a Brada Olsena: https://rumble.com/v10w1ht-what-do-the-extraterrestrials-say-about-the-future-of-earth-midterm-scare.-.html.

https://sharonandivo.weebly.com/time-reversals.html
Jedna myšlenka přijde a odejde. Poté se nějakou dobu neobjeví jiná. Pak se objeví další a opět nastane mezera. Během těchto mezer se poprvé dozvíte o páté dimenzi. Její uchopení i na jediný okamžik vám přinese obrovskou radost!

********
Jste přirozeným stavem bytí. Když jste ve svém přirozeném stavu, jste klidní, tišší, bdělí, tvořiví, produktivní a pozorní k detailům, citliví k druhým i k sobě. Přinášíte do světa nejvyšší možné vibrace. Vaše duše po tomto stavu bytí touží. Problémem většiny z vás je, že jste zapomněli, jak být v přirozeném stavu své duše. Vaše duše se potřebuje probudit. Musíte si více uvědomit svou pravou přirozenost, pochopit, odkud se bere strach, a zbavit se ho. Potřebujete nahlédnout do svých pocitů, abyste věděli, co je pro vás skutečné a co není. Uvědomte si, kdo jste, abyste se mohli vzdát kontroly ega nad svým životem založené na strachu a vrátit se ke svému pravému já. Nahraďte stres a strach, které v sobě nosíte, láskou a odvahou, úspěchem a radostí. Pro snížení stresu a zlepšení svého zdraví a pohody můžete udělat mnoho věcí. Snad nejúčinnější z nich je však meditace, u níž byla prokázána celá řada pozitivních účinků na úzkost a depresi, stejně jako na fyzické zdraví.

Meditace vám může pomoci dosáhnout vašich cílů. Když meditujete, dovolíte si být soustředěnější a klidnější. Otevíráte se také duchovnímu vědomí, páté dimenzi, která vám může pomoci dostat se do kontaktu s tím, co od života skutečně chcete. Galaktická federace vyžaduje, abyste všichni meditovali. Je to jediný způsob, jak zlepšit svůj mentální stav a duševní jasnost. To umožní hlubší pochopení vašich cílů a činností potřebných k jejich dosažení. Meditace vám pomůže uvolnit se, protože vás zbaví všech rušivých vlivů, takže se můžete soustředit na to, co se právě děje. Pomáhá vám také lépe si uvědomit své myšlenky a emoce, abyste je mohli ovládat. Vynikající příležitost, jak se dostat do kontaktu se svými skutečnými touhami a cíli.

Meditace není náboženství ani systém víry, je to jednoduchá technika, kterou se může naučit každý. Mnoho lidí si klade otázku, jak meditovat a co udělat, aby dosáhli meditativního stavu. K meditaci dochází, když nic neděláte. Stejně jako se uvolnit. Abyste dosáhli stavu relaxace, musíte přestat všechno dělat. Meditace je totéž. Meditace je stav klidu, ve kterém fyzicky ani psychicky nic neděláte. Životní energie putuje směrem do středu, když nic fyzicky ani duševně neděláte, a usadí se ve středu. Když něco děláte, vaše energie se vyčerpává. Dělání je forma vynakládání vaší energie. Nedělání je způsob získávání energie. Fyzicky můžete snadno přestat cokoli dělat. Mentálně to však bude zpočátku obtížné. Když budete tiše sedět a nic tělesně nedělat, vaše mysl bude vytvářet masivní myšlenky.

Myšlenky jsou podobné věcem. Nemají žádné kořeny a nepatří VÁM, bloudí ve vaší hlavě. Přicházejí a odcházejí, jako by to byli návštěvníci. VY jste jejich pánem. Myšlenky budou přicházet i na začátku vaší meditační praxe kvůli starým návykům a staré hybnosti. Mějte na paměti, že jsou to objekty bez kořenů, které se potulují ve vaší hlavě a které vám nepatří. Zpočátku to bude náročné, ale jen kvůli minulým vzorcům. Vaše mysl chce myšlenku zachytit, sledovat ji a užívat si ji. Na myšlenku se neupínejte. Sledujte, na co myslíte. Pokud na své pozorování zapomenete a spojíte ho s myšlením, vraťte se co nejdříve do stavu pozorování. Během několika dní se vaše myšlenky začnou zpomalovat a budou méně časté. Začnou mizet, nebo pokud se objeví, budou mezi jednou a druhou myšlenkou velké mezery.

Zdroj: https://voyagesoflight.blogspot.com/2022/04/timeline-wars-ashtar-sheran-via-sharon.html

Zpět