2463 CIA řízený mimozemský kontakt Cosmic agency

[ UFO ] 2022-04-11

Swaruu X (Athéna)
A: Chci něco říct o přímém kontaktu. Dojem ze zážitku ze vstupu na loď je velký. Nepřijíždějí, aby mluvili nesmysly, jak říkáte. Jsou roztřesení a jejich životy se navždy změní jen proto, že viděli loď zblízka. Nedávají to najevo, tím spíš, když se jim to líbilo. Je to obrovský šok vidět jednu z těchto kosmických lodí zblízka.
Nemusíte si pamatovat své minulé životy, vědět, kdo jste, nebo konečně znát svůj životní účel. Ale i kdyby se nic z toho nestalo, nedávají najevo šok. Je logické, že ho mají všichni. Já, která jsem se tu narodila a všechno se točí kolem lodí, zírám na ty v hangáru s úžasem. Včera jsem byla dole v hangáru a dívala se na svou loď, za kterou svítilo světlo. Byla přízračná. Nebudu vám lhát, mám slzy v očích z emocí, že to všechno vidím, že to prožívám. A to je jen loď.
Představte si, že před vámi v noci pluje jako torpédoborec loď třídy Alleigh Burke plná světel. To je všechny prozradí.
Stačí se podívat na další skutečné případy lidí, kteří se setkali tváří v tvář s jednou z těchto lodí. Jejich životy se mění, mění se jejich pohled na to, co je skutečné a co ne. Otřese to vaší duší. A všichni tito lidé říkají jen samé kecy o stříbrných oblecích jako mimozemšťané z 50. let?!!! Kde je to nadšení? Kde je ta brutální změna paradigmatu v jejich životě? Kdo chce nosit stříbrný oblek?!!! Nechápu to.
Nemají ponětí, jak se věci mají, ale kdyby to zkoumali, viděli by, jaký skutečný šok a dojem to způsobuje lidem, kteří viděli loď, jako Collier, stačí se podívat, jak mu to zničilo život. To je jeden z mnoha.

Robert: Videa natáčejí jen pro parádu, aniž by viděli, jakou škodu mohou napáchat. Ani nevíš, kdo za tím vším stojí.

A: Myslí si, že je to něco, když se k tomu postaví čelem? Už to nejsou ti samí lidé, protože je to pohne a změní samotnou podstatu existence, toho, co je skutečné, toho, co je možné. Šok je obrovský.

Robert: Proč nám neřeknou všechno to, co nám říkáš? Protože si to jen představují.

A: Představují si, že jsem si vymyslela agendu.

Robert: Ano.

A: Lidé věří, že pokud CIA poskytne informace komukoli jinému, je tento zdroj spolehlivý, "protože pochází od CIA z oficiálního místa". Ale není to tak, že by CIA nebo jiná třípísmenná organizace předávala lidem informace. Jde o to, že jim předávají informace, které chtějí, aby lidé měli.
A to vždy s cílem ovládat. Všechno je zmanipulované, nejen "některé filmy", jak tvrdí mysteriózně na Youtube. VŠECHNO je o médiích.
Naopak, čím je osoba, zdroj nebo organizace oficiálnější a uznávanější, tím je kontrolovanější. Samozřejmě, že celý svět záhad je kontrolován, protože z něj mohou vzejít věci, které mohou změnit vnímání lidí proti zájmům mocných. Ještě více v souvislosti s mimozemšťany.
Proto všechny varuji, že tento svět je řízený, a čím více bude oficiální, tím více bude plný agend. A co se týče nás, mohu vám říct jen to, že jsme stejní jako vždycky... nejsme... Co jiného říct?
Důkazem je to, co vám říkám. Říkám vám, jak fungují a jak manipulují, ale jsme jediná skupina mimozemšťanů, která je proti tomuto narativu. Přesto vám neříkáme, abyste je neposlouchali, ale dělali si, co chcete! Ale to je vše, co mohu udělat kvůli svým vlastním omezením. Přála bych si, abych toho mohla udělat víc. Jsme jediní, kdo ukazují, že je to řízeno, proč a jak. A pokud říkají, že jsme příliš lidští... Mám pro ně novinku. Vždy mluví o lidském kolektivním nevědomí, aby vysvětlili, proč po celém světě vznikají umělecká díla, pyramidy a rytiny se stejnými náměty.

Používají lidské kolektivní nevědomí jako záminku k normalizaci toho, co by jinak ukazovalo na jiná logičtější, ale zároveň společensky nepřijatelná vysvětlení.
Moje odpověď zní, že existuje kolektivní nevědomí a že toto kolektivní nevědomí přesahuje Zemi, protože tam venku je více lidstva. Proto můžeme očích mnohých vypadat příliš lidsky. Protože se jedná o stejný druh a všichni jsme zpětně propojeni ze "Zdroje", z nevědomé hmoty, která nás formuje jako oduševnělé lidi. Protože jsme stále stejní.(pozn. no, nemám pocit stejnosti...)

Zdroj: https://swaruu.org/transcripts/contacto-extraterrestre-controlado-por-la-cia-sophia-swaruu

Zpět