2453 Jak získat vedení ze svých snů Machiel Klerk

[ Ezoterika ] 2022-04-19

Sny dobře reagují na zapojení. Žádat sny o vedení je prastará, rozšířená a snadno dostupná tradice.

Susan je kolem čtyřicítky a učí hudbu. V noci trpí intenzivní bolestí žaludku. Bolest se zhoršuje už asi dva měsíce. Stává se nesnesitelná. Susan se rozhodne pro prastarou tradici, při níž lidé žádají své sny a duši o pomoc s naléhavým problémem ve svém životě. Může se to týkat vztahů, kreativity, práce, zdraví nebo čehokoli, co se týká vašeho života. Zdravotní problémy vyvolávají ve snech velmi vysokou a jasnou odezvu. Susan se naučila metodu pěti kroků, jak účinně konzultovat sen. Této noci s pochmurným výrazem bolesti ve tváři vyleze z postele a vytáhne svůj deník, a požádá vesmír o pomoc. Zamyslí se nad konkrétní otázkou. Jak otázka, tak sen mají tendenci se vypařit, pokud si je nezapíšete. Před spaním požádá sen, aby jí ukázal příčinu bolesti.

Sny dobře reagují na zapojení. Rituály jsou osvědčeným způsobem, jak se do snů zapojit. Rituál je jakákoli činnost, která je prováděna s vědomím, soustředěním a záměrem. Susanin rituál spočívá v tom, že si nakreslí malůvku s bolestí v břiše. Červeným perem si bolest vybarví, pak stránku s kresbou vytrhne z deníku a dá si ji pod polštář. Chvíli nad svou otázkou medituje, zatímco leží v posteli, a pak usne.

Když se Susan probudí, zapíše si sen do svého deníku.
"Sedím u oběda s hrstkou lidí. Naproti mně sedí kamarád, který má místo hlavy zelí a během našeho oběda se mu udělalo špatně. Dostával horečku a po zelí mu stékaly krůpěje potu. Říkám kamarádce, že mám ve střevech zapíchnuté malé zkvašené hamburgery, a blokují všechno ostatní. Vejdu do podivné malé restaurace uprostřed hor a začnu rozbíjet dvě vejce. Rozhodnu se vejce nejíst a odejít, ale uvědomím si, že bych za ně stejně měla zaplatit."
Jaké jídlo jí způsobuje bolest? Potraviny, které se v tomto snu objevují, jsou zelí, kvašené hamburgery a vejce. Susan se rozhodne, že tyto potraviny a cokoli kvašeného nebude nějakou dobu jíst. Překvapilo ji, že se během několika dní začala cítit lépe a během několika týdnů všechny záněty a bolesti zmizely.

Rozpoznejte problém, se kterým můžete požádat své sny o pomoc. Vypracujte otázku. Proveďte rituál (napište si otázku a meditujte nad ní před spaním). Jakmile se probudíte, zapište si svůj sen. Navažte na sen a proveďte změny, abyste svůj problém vyřešili. Část úspěchu této metody spočívá v upřímném záměru, s nímž přistupujete k žádosti o pomoc. Ve vesmíru existuje laskavá síla, která vám chce pomoci. Téměř každá kultura si toho v historii všimla a vyvinula způsoby, jak se s tímto tajemstvím spojit, aby získala podporu a vedení pro svůj každodenní život. Odkazují na to východní duchovní tradice, jako je buddhismus, hinduismus a čínská lidová náboženství. Také africké a indiánské tradice vyvinuly rituály, při nichž žádají duši, aby jim pomohla ve snech. Když si vytvoříme pozorné rituály, zvýšíme vstřícnost a jasnost snové odpovědi.

Další část úspěchu spočívá v dobré otázce. Ptejte se a bude vám odpovězeno - pokládejte lepší otázky a dostanete lepší odpovědi. Věnujte čas tomu, abyste vycítili, co se skutečně chcete dozvědět. Zdá se, že nejlépe funguje otázka, která se týká vašeho života a vaší životní cesty. Možná se vám podaří vyvinout velkorysou otázku, která je dobrá pro vás i pro svět kolem vás. Obvykle byste měli položit jednu otázku, protože tak je snazší přečíst si odpověď snu.

Sen miluje, když se mu věnujete, můžete si hrát, experimentovat a zkoušet. Nejdůležitější je, abyste rozvíjeli a pěstovali vlastní vztah se svou duší a rozvíjeli způsob, jakým se svou duší komunikujete.

Zdroj: https://eraoflight.com/2022/04/19/how-to-get-guidance-from-your-dreams/

Zpět