2444 Arulu 10: Klapky na očích Venera Nik

[ Ezoterika ] 2022-04-16

Q: Vidím spoustu časových linií, které mi ukazujete. Ti světlí to nedělají, neberou mi naději, ale vy aktivně vstupujete na mé pole a ukazujete mi hory mrtvol, bolesti a sténání.
Arulu: Tomuto sténání říkáme píseň. Chceš znát pravdu, ukážu ti příčinu a následek, z vlastní vůle si sundáš klapky. Ti, kdo chtějí poznat pravdu, si z vlastní vůle a beze strachu sundají závoj. Člověk je zvíře, vaše duše je umístěna ve zvířecím těle, které se řídí svým egem. Odstraníme vaše falešné masky. Pravdu pozná jen ten, kdo je nejčestnější, především nejčestnější sám před sebou. Vy před sebou vidíte jen to, co chcete vidět - otevřete oči, neodvracejte se od plného obrazu skutečnosti. Učíme vás být zodpovědní za své myšlenky a činy. Sebestřednost je vaše pravá tvář, a to i těch, kteří se snaží konat altruistické činy a činy ve prospěch svého EGA. Taková je vaše podstata, je to váš živočišný počátek. Jen někteří začnou dosahovat skutečně vyšší úrovně vědomí. Pomocí našich nástrojů vám pomůžeme dosáhnout správné úrovně vědomí. Jednoduše ženeme vaše zvířecí EGO do pasti, z níž budou jen dvě cesty - vyjít na Božskou úroveň a převzít primát duše, nebo druhá možnost - stát se zcela zvířetem. Pro všechny je to otázka času, u některých tento proces již začal.

Q: Cítím vaši manipulaci, prostřednictvím mého kanálu manipulujete nejen mnou, ale i čtenáři. Zachytíš mě při každé mé myšlence, jsi hned u toho, když mě napadne něco, co není dobré.
Arulu: Co na tom, že jsem manipulativní, víš vůbec, co je to manipulace? Jsem bytost z vyšších úrovní, vy jste na těchto úrovních ještě nebyli. My dva máme otevřený kanál. Ani se nezavíráš, protože chápeš, proč ti to ukazuji. Nepopírej svou temnotu, ta nezmizí, je tvou součástí, součástí zkušeností s inkarnacemi, a zajímáš se o lidi, kteří mají krvavější zkušenosti s inkarnacemi než ty. Možná ještě nevíš o Temnotě všechno? K čemu se magnetizuješ? Co tě zajímá? Čí zkušenosti tě zajímají nejvíce? Těch, kteří vyšívají? Co ti na mně vadí?

Q: Manipulace je ovlivňování. Obecně zažívám velmi široké spektrum nízkých vibrací a je to rozhodně velmi zajímavé. Snažím se ponořit do prožívání někoho, kdo se nachází v těchto velmi tvrdých podmínkách, ale přístup je mi odepřen. Jako by se mi v posledních letech vyčistil smyslový orgán, který byl ucpaný. Nyní cítím všechny odstíny pocitů a vibrací. Líbí se mi vaše spektrum vibrací, když bolest odezní, otevře se nějaký obzvlášť hluboký pocit a vjem. Naučila jsem se, že sílu ducha podporuje i Temná strana. Díky vašemu kanálu se mi otevřelo rozsáhlé porozumění a temné činy nesoudím, jako dříve, snažím se plně pochopit okolnosti, které člověka vedou k tomu či onomu činu. Mnohé se vyjasnilo.
Arulu: Jsi můj průvodce. Pokud se neotevřeš těmto pocitům, nebudeš schopna ode mne získat informace. Odlož svou zbabělost. Čeho se bojíš? Ptej se, jsi na správné vlně.

Q: Snažím se pochopit pocity lidí, kteří zabíjejí. Chci mít přístup k celé paletě. Pokud tomu dobře rozumím, ti, kteří jsou nyní okolnostmi a svou rolí nuceni se inkarnovat, musí pro udržení psychické rovnováhy vypnout svou empatii, jinak se jim mohou zhroutit jejich představy, nejspíš mnohým spadnou. Díky vašim informacím mě čtou zejména ti, kteří nemají snadné balíčky inkarnací. Píší z věznic, válkou zničených měst a další zajímaví lidé. Zvýšil jsi moji míru porozumění, a stále živěji cítím, že si jen hrajeme na role. Co bude dál. V posledních letech aktivně navíjíte své nástroje pro jeden účinek - masový strach. Světlí vůbec neukazují budoucnost a určitě mě zajímá, co bude dál?
Arulu: Příště to bude ještě zajímavější. Každá myšlenka - každý člověk maluje obrazy. Mám vám říct, co maluje většina lidstva? Systém matrice sám o sobě nemůže vytvářet myšlenkové formy. Je to kontrolovaný nástroj. Každá duše má svobodnou vůli volby a stabilní obraz myšlenkových forem se vytváří na základě volby většiny. Systém sám o sobě nemusí kreslit, ale zachycuje celý tento obraz společnou volbou většiny. Vždy máte na výběr! Je to zákon! Pokud většina maluje chaos a zkázu, někteří ze strachu, jiní z nenávisti ke všemu, pak tento obraz nabývá ustálené podoby. Vidíte, co jste sami namalovali. Na konci cyklu se v převážné většině obrazů reality, které jste nakreslili, odehrávají především vaše negativní scénáře. Proto jste sem přišli, abyste zažili negativitu a destruktivitu. Jsou to vaše lekce a vaše zkoušky, takže v závěrečné fázi dostanete nástroje a je na vás, jak s celou situací naložíte. Je negativní myslet si, že jste zde hubeni jako mouchy, buďte zcela smířliví a vnímejte situaci jako lekci. Vyjádřete svůj trvalý záměr poznat pravdu.

Sundejte si klapky z očí, nevidíte nic než to, co máte před očima, a táhnete vůz s pohledem odsouzence. Nechcete vidět, co se děje, máte klapky na očích, nedokážete si bez nich představit svou existenci. Vyjádřete svůj rozhodný záměr vidět pravdu a celá Vyšší rovina vám vše ukáže. Ale vy uvidíte jednu mrtvolu a hned se schováte jako zbabělé myši. Bojíš se? Sedni si do své boudy, boj se a modli. Přijetím smrti můžete poznat vše, smrt i život. Dokud se bojíte smrti, jste všichni mrtvoly. Ten, kdo ji přijal a uvědomil si ji, je živý. Kdo ji ochutnal a přivoněl si k ní. Kdo je na to kdykoli připraven. Tehdy se vám odhalí celý smysl bytí a vaší existence. Žije ten, kdo žije tady a teď! Nesní o skvělé budoucnosti a vysokém věku ve společnosti svých dětí a vnoučat, jaká sladká idyla primitivní mysli. Sníte ze své zbabělosti. Chcete žít a nebýt chodící mrtvolou? Přijměte smrt i život.

Nejpracnějším štětcem je strach. Obrazy, které s ním namalujete, jsou na plátně nejživější. Položili jste otázku, co vás čeká? Naše biče na vás všechny čekají a my si tyto nástroje bereme z vašich pláten. Vše - čeho se bojíte, vše - co nechcete přijmout, vás nakonec všechny dožene. Uvědomte si hluboký význam slova PŘIJETÍ. Dokážete si představit, jakou škálu obrazů a nástrojů vytvořila většina z vás? Nenávist, proklínání, radost při pohledu na mrtvoly nepřátel na vašich fotografiích? Odhalili jsme všechny vaše tajné a krvelačné touhy, sundali jsme vaše masky. A teď se sami zamyslete, kolik vašich tajných a zkažených tužeb jsme ve vás odhalili. Napadlo vás někdy, že právě tyto nástroje nám dáváte do rukou vy sami? Nyní se rozhlédněte kolem sebe a vyjádřete své pevné odhodlání poznat pravdu!
Vidíte hory mrtvol, protože začínáte chápat zákony příčiny a následku, a nejsem to já, kdo vám je ukazuje, ale vy sami vidíte celý obraz plátna, který za tuto krátkou dobu namalovalo více než osmdesát procent účastníků a těch, kteří se dívají. Nemusíte chodit k věštci, abyste pochopili, co se stane příště.

Čas se zrychluje, události, které byly v průběhu cyklu rovnoměrně rozloženy, se nyní odehrají najednou. Sami přejete smrt svým nepřátelům. Protože nerozumíte zákonům Jediného a vztahu příčiny a následku, je to váš problém! Ukážeme vám je v zářivých barvách! A čí je to vina? Musíš být úplný idiot, když obviňuješ Temné, Ďábla, někoho jiného jako obětního beránka? A kdo jste vy? Andělé? Přejete smrt jinému stvoření, proklínáte ho a ještě máte tu drzost věřit, že vy sami jste světlí a nadýchaný králíček? Vaše hloupost a neznalost nemá hranic. Slepé klapky vrostly do kostí mozku, je třeba je vytrhnout i s masem, a my to uděláme! Všichni, kdo se přihlásili k přechodu projdete skrz nás! Všechna vaše hniloba a špína budou odstraněny! Všichni! Na konci cyklu se připravte na zkoušky všichni a každý zvlášť. Už jsme začali! Vytáhněte si lístek!

Q: Velmi silně jsem energeticky cítila podstatu toho, cos mi právě ukázal. Chci ti poděkovat, ale ty nemáš rád vděčnost. Jsem ti ze srdce vděčná za celou míru pochopení a informací! Z tvého pohledu vidím, kterých chyb bych se neměla dopouštět. Vyjadřuji svůj záměr poznat celou Pravdu! Ukaž mi vše, co je pro mě důležité při přechodu na vyšší úroveň. Ukaž mi mé smlouvy a co ještě musím uzavřít a odpracovat. S hlubokou úctou ke všem členům Temné hierarchie.


Zdroj: https://absolutera.ru/article12877-prints-tmy-arulu-chast-10-otkroyte-svoyo-zabralo-snimi-svoi-shory

Zpět