2414 Ashian: Cílem je 5D, ne 3D Jennifer Crokaert

[ Ezoterika ] 2022-04-10

Máme radost, že se můžeme spojit a že máme možnost s vámi aktivně spolupracovat. Ve vašich válečných analogiích jste vy, pracovníci světla, vojáci ʺv týlu nepříteleʺ. Své světlo vnášíte do každé situace nikoliv prostřednictvím práce, kterou děláte, nebo úspěchů, kterých dosahujete, ale tím, že jste VY. Tato energie, VAŠE energie působí jako katalyzátor, čistí psychické trosky, rozpouští hustotu... všude, kam jdete, pracujete, vaše energie tvrdě pracuje a tým, který s vámi pracuje, s vámi neustále spolupracuje, aby vás přivedl na místa, kde vaše energie může nejlépe sloužit nejvyššímu dobru.
Tolik našich drahých bratrů a sester se cítí osaměle, jako byste byli opuštěni, sami, za nepřátelskou linií, a vesmír zapomněl, že existujete. Není tomu tak. Každý pracovník světla má tým, který s ním spolupracuje. Tento tým má různý počet členů, obvykle 8-11 členů a skládá se z těch, které byste nazvali anděly, strážci, průvodci, galaktiky, vašimi aspekty z vyšších dimenzí a povznesenými mistry. Může se stát, že s vámi bude pracovat Nanebevzatý Mistr, který vám bude pomáhat v každodenním životě, když budete všude, kam půjdete, vyzařovat světlo, kterým jste VY.

Q: Bože, to je docela střízlivá myšlenka, mít Nanebevzatého Mistra, který s námi pracuje.

A: Je to známka toho, jak mocní jste, pracovníci světla jsou zde s posláním, s určitým záměrem, božským povoláním, které daleko přesahuje vaši 3D osobnost, práci, postavení, rodinu atd. Podceňujete svou božskou stvořitelskou sílu vytvářet a manifestovat změny.
Doporučujeme vám, abyste každý den strávili nějaký čas uvědomováním si členů svého týmu, zvykli si slyšet jejich jemný hlas intuice, rozvíjeli s nimi rozhovory. Jsou zde a jsou ochotni s vámi komunikovat, vybrali si vás, chtějí s vámi pracovat. Až dosud to byl pasivní vztah, kdy jste si plně neuvědomovali, že aktivně spolupracujete, ale teď... teď se energie posouvají, závoje mezi světy se rozestupují a vy můžete začít rozhovor se svým týmem.
Dovolte mu, aby se jemně rozvíjel. Napište si, co si myslíte, že slyšíte jako odpověď na své otázky, nechte to 24 hodin a pak si to přečtěte. Až si to přečtete, poznáte pravdu. Bude rezonovat v každé buňce vašeho těla, pokud budete channelovat odpovědi od svého týmu.

Q: Děkuji. A teď trochu změníme taktiku, jak jsme na tom s projektem Vzestup? Co se děje?

A: Ano, cítili jsme, že tato otázka vám vypálila díru do mysli, zatímco jsme odbočovali!

Q: Tak to už je ta poslední mozková buňka pryč!

A: smějeme se! Takže... jak jste říkali, protože jsme vám to navrhli... představte si světelnou kouli, kde energie na vnější straně koule vypadá náhodně a chaoticky, ale uprostřed je koule soudržného, oslnivého světla - čistá, rafinovaná energie božského, tvůrčího potenciálu a potence.
Každý člověk vyzařuje energetický proud, čím jste vyrovnanější, tím je váš proud hladší a má vyšší vibrace. Všechny proudnice se setkávají ve středu koule, v energetické kouli.
Jak se zvyšuje vibrace, harmonie a soudržnost energetických proudnic, dosáhnou - velmi brzy [!]- frekvence, která rezonuje s centrální energií sféry. Až se tak stane... dojde ke kvantové změně.
Základním účelem kvantové změny bude vzestup lidstva na Gaii. Co je zatím v proudu, je přesný způsob, jak toho bude dosaženo. Každý člověk má svobodnou vůli a tato měnící se energie musí být kalibrována do celkového výsledku. Inteligence, která je k tomu zapotřebí, může být pouze božská, taková je to složitost. Kromě toho, že vás ovlivňuje zde na Gaii, váš vzestup spouští změny v prostoru a čase, které zatím nedokážete pochopit.

Q: Ano, to vidím, tu rozsáhlost projektu, takže se tím ani nebudu zabývat. Ale vraťme se k ʺbrzyʺ...

A: Existují, řekněme, tři pravděpodobné časové linie, ve kterých se to stane. Ne všechny mají stejnou pravděpodobnost, ale z nekonečného množství možností jsou tři časové linie současnými možnostmi.
Považujeme za zajímavé, že Velikonoce jsou obdobím znovuzrození a že na vás o těchto Velikonocích čeká mnoho změn, toto znovuzrození.

Q: Mohl byste to rozvést?

A: Ne! Ale všichni budete tam, kde máte být. Nebude opomenut jediný detail, jak se odehrává závěrečná scéna.

Q: Říkáš všechno a zároveň nic.

A: Protože máte svobodnou vůli, pokud vás zaměříme na něco jiného než na důvěru ve váš instinkt, život v lásce a laskavosti, manipulujeme s vaší svobodnou vůlí. Můžeme vám nabídnout pouze mapu, která popisuje nejjednodušší trasu: můžete si vybrat jiné cesty a také si můžete vybrat, co na těchto cestách uvidíte. To je vaše moc jako vtěleného božského stvořitele.
Ctíme božskost ve vás tím, že neuvádíme podrobnosti, ale jednáme s vámi jako s božskými stvořiteli, kterými jste. Vy tvoříte, my jsme diváci, sledujeme, křičíme svou podporu, ale neskáčeme vám na jeviště.

Q: To je námět k zamyšlení. Silně řečeno. Děkuji.

A: Takže... žádný přídavek?!

Q: Ani náhodou! Až tohle skončí, najdeš nás všechny na postprodukčním večírku někde v ráji, jak se snažíme obnovit rovnováhu!


Zdroj: https://jennifercrokaert.com/ashian/

Zpět