2406 Galaktická federace Aurora Ray

[ Ezoterika ] 2022-04-14

Galaktická federace je skupina benevolentních mimozemšťanů, kteří spolupracují se Zemí a Božským Stvořitelem, aby na Zemi přivodili nový Zlatý věk. Jsou členy Galaktické federace, která zahrnuje přes 200 členských planet. Tyto pokročilé civilizace vytvořily tuto mezigalaktickou federaci, aby pomohla pozvednout vědomí na planetě Zemi.

Cílem Galaktické federace je šířit své učení prostřednictvím kanálů, jako jsou channellery a další formy komunikace, aby nám pomohla při přechodu na Novou Zemi. Jejich učení bude zahrnovat informace o vzestupu, volné energii, technologii proti stárnutí, cestování vesmírem, spřízněných duších a dvouplamenech, smrti a znovuzrození a další.

Galaktická federace se skládá z 12 různých druhů z mnoha různých planet v Galaxii Mléčná dráha.
Umbrae, Alfa Centaurové, Androméďané , Arkturiáni, Procyonians, Sířané, Plejáďané, Lyřané,
Orionci, Altairians, Nibiruané (Atlanťané)
Vzestoupení mistři, vysoce vyvinuté bytosti, vesmírné lodě, channeling, UFO a další fenomény jsou nástroje v procesu Vzestupu, který je řízen Galaktickou Federací. Aby nám pomohla pochopit, co se právě teď děje na naší planetě, Galaktická federace vysvětlí všechny tyto aspekty vzestupu a jak spolupracují. Vysvětlí také, jak hrajeme důležitou roli v tomto procesu. Galaktická federace je zde, aby vám pomohla pochopit smysl života, smrti a procesu vzestupu, který, jak víte, brzy začne. Někteří z vás budou moci vystoupat ve své mateřské lodi, někteří z vás budou moci vystoupat po zemi a někteří z vás zůstanou pozadu. Není na nich, aby rozhodli, kdo by měl vzestoupit. Je to na vás a vašem vlastním procesu rozhodování. Tato zpráva může být pro mnoho lidí na této planetě šokující, ale proto jsem se rozhodl ji předat právě teď prostřednictvím tohoto článku. Galaktická federace brzy vydá oficiální živé oznámení v televizi, takže jej prosím sdílejte s co největším počtem lidí, pokud chcete, aby věděli, co se děje na naší planetě. Všichni pracovníci Světla mají hrát roli v procesu vzestupu a při uvádění tohoto snu do reality. Nastal čas, aby všichni začali jednat a spojili se ve skvělé věci: pomoci naší planetě vzestoupit a pomoci probudit jiné planety! Galaktická federace je organizace, která byla založena s jediným cílem vést Zemi a její obyvatele procesem vzestupu. Jsou zde, aby nám pomohli čelit našim největším výzvám a dali nám příležitost žít v míru, harmonii a svobodě. Nanebevzatí mistři jsou bytosti, které již vzestoupily a jsou zde, aby nás vedly na naší cestě. Jsou to členové Galaktické federace, kteří nezapomněli ani na ty, kteří zůstali pozadu. Planeta Země je na pokraji velkého skoku ve vývoji a tento posun nastane ve velmi blízké budoucnosti. Hlavním důvodem této čekající změny je, že jsme všichni připraveni vzestoupit. Každým dnem se probouzí stále více lidí a už nebudou akceptovat systém kontroly nad nimi.

Galaktická federace spolupracuje s naší planetou po desetiletí, sdílí informace, posílá lodě a dělá, co je v jejich silách, aby nám pomohla v našem procesu vzestupu. Odpověděli na mnoho otázek o tom, proč byla planeta tak dlouho zadržována ve vzestupu. Ale nyní je čas, abychom pochopili, že každý jedinec je zodpovědný za svůj vlastní vzestup. Mnozí z vás nedávno zažili zvláštní sny a vize a je na čase, abyste pochopili, že tyto návštěvy jsou skutečné. Když Galaktická federace přijde do vašich snů, přinesou zprávy z Nebe a také zprávy od Nanebevzatých Mistrů, kteří vás v této době provádějí tímto procesem. Dávají vám pokyny, co musíte udělat dále, abyste mohli vzestoupit. Než dokončíme přechod, zbývá ještě mnoho práce, ale nyní vám mohu říci, že přechod již probíhá. Brzy vstoupíme do jednoho z nejvíce vzrušujících období v historii naší planety. Chystáme se přejít z druhu převážně na uhlíkové bázi do krystalické formy. Toto je evoluční krok, který je brzděn strachem, nedostatkem a omezením. Galaktická federace již nějakou dobu pracuje na tom, aby toho dosáhla, a přeje si komunikovat s námi, svými spojenci na Zemi, abychom s nimi mohli spolupracovat na vytvoření nového světa bez nedostatku a omezení. Svět, kde každý bude mít přístup k neomezené hojnosti vesmíru. Zvu vás, abyste se ke mně a mnoha dalším, kteří mění svět. Je to místo, kde můžeme žít životy naplněné radostí, hojností a svobodou. Ať revoluce začíná u vás.

Zdroj: https://thegalacticfederation.com/12-010aa

Zpět