2382 Předporodní prázdnota Brenda Hoffman

[ Ezoterika ] 2022-04-06

Pravděpodobně máte potřebu něčeho nového a vzrušujícího. Cítíte, že vám něco chybí, i když máte potíže poznat, co to něco je. A tak v některých dnech toužíte po oslavě, jindy po dovolené a ještě jindy po finanční nebo romantické odměně. Pokud by se však tyto věci objevily, neudrží váš zájem dlouho. Nacházíte se mezi potřebami. Potřeby včerejška vás již nenaplňují a potřeby nové teprve přijdou. Nacházíte se v osobní prázdnotě. Přestože tato prázdnota skončí během několika dní, může se zdát jako věčnost. Chcete se cítit jako součást země, možná jako předtím, než Covid ve vašem světě mnohé změnil. Přesto se vám tyto aktivity před Covidem zdají být ploché. Ve skutečnosti se cítíte ploší. Nic nebo jen máloco vzbuzuje váš zájem, ale mnohé vás ruší. Proto se pravděpodobně pokusíte vrátit k činnostem před Covidem v naději, že ve vás vzbudí zájem. Bohužel se tak děje jen velmi málo, včetně jídla. Nic vám nepřipadá správné a téměř vše se zdá být špatné.

Kde je vaše radost? Kde je váš smích? Dlouho nevydrží. V jistém smyslu je tato osobní prázdnota vaším časem před narozením. Doba krátce před porodem, kdy se zdá, že není k dispozici mnoho radosti - ale naopak bolest a strach. Samozřejmě, že i při čtení těchto slov se zlobíte. Chcete totiž, aby všechno bylo sluníčkem a jiskřičkami TEĎ. Ne zítra nebo brzy, ale TEĎ. A tak víte, že nastal čas vašeho zrození. Rozdíl je v tom, že tento porod je vnitřní. Jste novou bytostí připravenou zrodit se do vnějšího světa. A protože jste tak blízko svému novému zrození ve vnějším světě, jste podráždění, mrzutí a prostě nepříjemní ve své blízkosti.

Váš smích a radost se vrátí, ale v jiné podobě, než tomu bylo předtím, než jste dokončili toto nové vy zrození. Stejně jako chrastítka už nefascinují děti v mateřské škole, tak je tomu nyní i u vás. Vyvinuli jste se za hranice 3D/venkovně zaměřených radostí. A navenek zaměřené strachy se zdají být zdrcující, stejně jako je tomu v horkém dni v posledních dnech těhotenství. Všeho je příliš mnoho, protože se soustředíte na to, abyste do vnějšího světa porodili nové já - přestože tomu nemusíte nutně rozumět. Možná se divíte, proč tomuto porodnímu procesu nerozumíte. Je tomu tak proto, že nemáte žádnou pozemskou historii, která by vám pomohla pochopit, co se s vámi děje. Váš vnější svět je znepokojující a vyčerpávající, protože vaše energie je zaměřena na váš vnitřní zrod.

I když to pro vás není snadné období, bude trvat jen krátce. Jakmile dokončíte tento proces zrození, zapomenete, jak nepříjemné vám bylo, protože následující radosti vám více než vynahradí vaše současné nepohodlí. Kdy budete rodit? I když tak můžete učinit, kdykoli si budete přát, je pravděpodobné, že váš porod proběhne v blízkosti svátků Velikonoc, Pesachu, Ramadánu a podobných milostných setkání. Ne kvůli nějakému náboženskému významu, ale proto, že v těchto dnech se soustředí tolik energie na podporu všech, kteří jsou připraveni rodit. Mnozí z vás mají samozřejmě otázky týkající se současných válek nebo COVID. My, z Vesmíru, vám připomínáme, že je tomu tak proto, že vám starosti umožňují ignorovat vaše nepohodlí - což jste ve svém vnějším světě, zaměřeném na vesmír, dělali po celé věky.

Využíváte světové události nebo události mimo vás k tomu, abyste ignorovali sami sebe. Je to tedy tak, že si přejete něco mimo sebe, ne proto, že by vám na tom nutně záleželo, ale proto, že vám to opět umožňuje ignorovat své vnitřní potřeby. Takový posun nastane brzy, pravděpodobně v blízkosti Velikonoc/Paschy/Ramadánu. Zaměření lásky tolika obyvatel Země vám poskytne dodatečný impuls, který potřebujete, abyste zrodili nové já do tohoto nového světa. Nyní se ptáte, co se stane, pokud se během Velikonoc/Paschy/Ramadánu nezrodíte nebo pokud nebudete mít po celé měsíce dostatek energie na zrození nového já? Nic takového se nestane. Odložte tento strach stranou, stejně jako jste kdysi museli odložit obavy, že nebudete dobrými rodiči pro svůj nový uzlíček radosti. Jste rodičem i tím malým uzlíčkem radosti. Vždyť rodíte sebe. Tak ať se stane. Amen.

Zdroj: https://eraoflight.com/2022/04/06/life-tapestry-creations-the-pre-birth-void/

Zpět