2352 ROZHODNĚ NEDOJDE K VÁLCE - UKRAJINA / RUSKO Cosmic agency

[ UFO ] 2022-03-27

Athena Swaruu
Swaruu X (Athéna): Jak víte, tým Hashmallim se v minulých dnech vydal na Ukrajinu. Včera večer jsme je vyzvedli. Včetně mě. O tom, co jste viděli a co jsme viděli my, se bude mluvit ještě několik dní.
Válka na Ukrajině je válkou ve stylu Covidu. Všechno jsou to média. Samozřejmě, že existují uprchlíci. To je jisté. Ale ukrajinská vláda se spolčila s ruskou vládou a Cabal, aby vytvořila tuto mediální záležitost. Ano, jsou mrtví, ale ne tak, jak se o nich říká, a ne z důvodů, o kterých se říká, že jsou mrtví. A i to je nejasné a stále nemůžeme vědět, co přesně se tam děje a co mají za lubem.

Robert: U ruské armády přes 10 000 obětí.
Swaruu X (Athéna): To prostě není pravda, spíše se lže, agenda jako v tomto příkladu: V Německu je 10 000 mrtvých za Covid / Na Ukrajině je 10 000 mrtvých Rusů. Stejná lež. Tisíce uprchlíků ANO. Útěk před válkou, kterou vyvolala média. A důležitá poznámka na okraj: uprchlíci, ačkoli jich jsou tisíce a tisíce, nepředstavují celkovou masu ukrajinského lidu, ani zdaleka ne celkovou masu ukrajinského lidu.
Hlásím, že oni viděli a my viděli. Alenym vyslal své speciální jednotky, aby se podívaly, co se děje ze země. Sestoupili čtyři hašmallimové. Chtěli se jít podívat do údajné laboratoře Pfizeru na grafen, o které Rusové informovali. Ukázalo se, že jde o staré zařízení na výrobu biologických zbraní bývalého Sovětského svazu.
Alenym: (To však neznamená, že neexistují laboratoře, o kterých víme, že existují. Ne však konkrétně pro grafen, ale pro vývoj chemických nebo biologických zbraní. Jen Hašmallim je neviděl. Ukrajina je velká. Nebyly vypnuté tolik dní).
Swaruu X (Athéna): Viděli jen zničené a vypálené vesnice. Malé vesnice, ne velká města. Žádní lidé už nejsou. Ale hašmallimové jsou vojáci, vědí, co vidí. Tyto vesnice nebyly zničeny válkou nebo bojem, ale záměrně. To, co tam viděli, nedává smysl. A tak vesnice za vesnicí, všechny poblíž polských a rumunských hranic. Dál na Ukrajině neviděli nic neobvyklého, nic zvláštního. Žádné známky války. Lidé žijí téměř normálně, jen je tu hodně policistů, ne vojáků. Přítomnost barikád v ulicích, ostnatý drát. Ale žádné boje ani zničené obrněné vozy. Ale nad hlavou mi prolétá spousta letadel, jak jsem již dříve hlásil.
Situace byla ještě markantnější, když jsme přijeli do Kyjeva, protože tam se neděje NIC. V supermarketech je dostatek potravin a na ulicích je běžný provoz. Pouze to, že mají zákaz vycházení od 20:00 do 8:00. Internet je pouze místní. To znamená, že signál neopouští Ukrajinu, stejně jako mobilní a pevná telefonie. Jinými slovy, co se děje na Ukrajině, z Ukrajiny neodchází. Nikdo z civilistů nemůže nic nahlásit. Tyto služby však fungují interně. Je tu také elektřina a všechno je normální.
V několika ukrajinských městech, zejména v Kyjevě, viděli ve velkém množství celé kolony, stovky nákladních aut s technikou CINEMA. kulisy, jeřáby, osvětlovací systémy a světla. Všichni jsou plní novinářů z Matrixu. Hotely se zaplnily novináři a filmovými štáby.
Pak viděli na ulicích záměrně spálená auta a stará obrněná vozidla, některá spálená a uměle umístěná na každém místě, jeřáby, které stavěly obrněná vozidla na ulici, a ředitelé říkali, ať je prosím postaví dál na ulici. Krizoví herci, kamiony a nákladní auta maskérů a zařízení pro speciální efekty. Jak říká Hašmallim, je tam více reportérů s kamerami než vojáků s puškami.

Kyjev přijal velký příliv uprchlíků z jiných částí Ukrajiny a policie je na noc ubytovala v metru. A v noci, včera v noci, a to jsem viděl na vlastní oči, zavřeli všechny dveře metra a novináři přišli dovnitř, aby si je vyfotili, všichni se tam tísnili. Zatímco venku objíždí podzemní blok jeden policejní pick-up se zapnutou sirénou, což vytváří iluzi nebezpečí. S jediným špatně nastaveným policistou uvnitř.
Utrpení je skutečné, lidé jsou v krizi, přicházejí o domovy, o životy, ale válka je falešná jako Covid. Jedná se o druhou válku tohoto druhu, první byla válka v Perském zálivu v roce 1991, která byla napůl středně rozsáhlá. Tento se zdá být zcela vymyšlený.
NATO je stále na hranicích a čeká na rozkazy, vypadá to jako vosí hnízdo s tolika letadly a tolika výzbrojí. Stejně tak na ruské straně. Vojáci jistě věří, že je to skutečné, mělo by to tak být. Ale to, co vidí ve zprávách, je Hollywood. Se Suzy II jsem vytáhl Hašmallim. Byl jsem tam kousek od Kyjeva. Mají starý komplex budov ve stylu Sovětského svazu z té doby. Mají kolem sebe filmová vozidla a p
I tak je NATO na hranicích a čeká na rozkazy, vypadá to jako vosí hnízdo s tolika letadly a tolika obrněnými vozidly. Stejně tak na ruské straně. Vojáci jistě věří, že je to skutečné, mělo by to tak být. Ale to, co vidí ve zprávách, je Hollywood. Se Suzy II jsem vytáhl Hašmallim. Byl jsem tam kousek od Kyjeva. Mají starý komplex budov ve stylu Sovětského svazu z té doby. Mají kolem něj kinematografická vozidla a uvnitř jsou umístěny pyrotechnické výbuchy. Vypadá zničeně, protože ho zničili záměrně. Tu a tam založili požáry a vytvořili iluzi války. To vše proto, aby lidé uvěřili, že Rusové zaútočili na obytné domy, na byty lidí, na civilní byty.
Byla jsem tam. S nohama na trávě jsem sledovala, jak v dálce hašmallimové přivážejí své vybavení. Žádné zvuky války. Jen cvrčci a hmyz, jak se blíží jaro.
Problém je, že stále nemáme úplný obraz. Nic nesedí, ale válka v podobě, v jaké je ve zprávách, to rozhodně NENÍ. Je to další falešná vlajka.
Ale trvám na tom, že lidé trpí a věří, že se něco děje, a to spíše uprchlíci. Věří, že je válka, hlavně díky médiím a tomu, co jim říká jejich místní vláda.
Je velmi pravděpodobné, že ukrajinští vojáci zaútočili na civilní vesnice, aby lidé uvěřili, že jde o Rusy. Stále je docela dobře možné, že došlo ke skutečným, ale krátkým lokálním střetům mezi ruskými a ukrajinskými silami.
Ale nikdy ne v takovém rozsahu, jak se uvádí ve zprávách.
Vzhledem k tomu, že jsem viděl pěší konvoje uprchlíků, které doprovázela ruská obrněná vozidla, a ze všeho ostatního víme, že Rusko na tomto ohavném plánu spolupracuje. Nejsem tedy v rozporu se svou předchozí zprávou. Pouze doplňuji to, čemu rozumíme. Všechno jsou to ale média.

Gosia: Děkuji, Atheno. Jedna otázka, nerozumím jedné věci. Před čím uprchlíci a tisíce lidí utíkají, když se neděje nic nebo jen málo?
Swaruu X (Athéna): Ze stejného důvodu, proč lidé nosí masky. Kvůli strachu z války, považování za samozřejmé, že se to děje ʺvedleʺ, a ti ʺvedleʺ věří, že se to děje v první řadě nebo jinde. Stejně jako u Covida si myslí, že druhá osoba umírá, a druhá osoba si myslí, že umírá ta první. Vždycky předpokládají, že se to děje někde jinde, i když se to nikde jinde neděje. Utíkají před mediální válkou, protože věří hollywoodskému televiznímu divadlu, které ukazují ve zprávách.
A kdo ví, kdo - Ukrajinci, Rusové nebo obojí - zaútočil na malé vesnice, aby zahájil exodus.
Alenym: (Z dronů jsme usoudili, že se bojuje v pohraničních oblastech, v oblastech, které byly v podstatě evakuovány od civilistů.) Uvnitř Ukrajiny jsme žádné známky války neviděli.)

Robert: A těch 500 vězňů, které chce Putin vydat, je skutečných? To bych si dokázal představit.
Swaruu X (Athéna): Nevím. Je docela možné, že ani není skutečný. Nevíme, co se děje. Pouze vám sdělujeme, co jsme viděli, a dáváme dohromady jednotlivé části. Není to proto, že bychom byli na Ukrajině nebo nad ní létali, že bychom věděli, co všechno se tam děje. Ale to, co jsme tam viděli, nevypadá dobře, není to válka. Vypadá to jako falešná vlajka, která má posunout jejich figurky k nastolení nového světového řádu. Vytvářejí hospodářský kolaps, nebo se to alespoň zdá, protože to může být také jen divadlo.

Gosia: A když není válka, proč létají všechna ta letadla a tanky a na hranicích je NATO?
Swaruu X (Athéna): Protože jsme už viděli, že buď to nevědí, nebo je krmí lží, která se hodí k příběhu. Nebo mohou vytvářet iluzi války, kterou vidíme, aby vyprovokovaly větší konflikt. Je to jeden z hlavních cílů vyvolání války pomocí médií, aby se stimulovala válečná ekonomika, aby se vytvořilo rozdělení a nenávist mezi oběma stranami, protože vojáci věří, že mezi národy existuje skutečné soupeření.

Gosia: Dobře. A vojáci, kteří tam jsou, všichni z nich, by určitě někdy řekli: my jsme proti nikomu nebojovali. Ne?
Swaruu X (Athéna): Ano, přesně tak, ale vojáci by také mohli vyjít s tím, že bojovali. A možná bojovali, ale ne v takovém měřítku, jak se říká. Chci říct, že potyčka mezi Ukrajinci a Rusy v nějaké vesnici bude mít za následek pět zraněných Rusů a Ukrajinců, kteří budou obvázaní, což média využijí k tomu, aby lidé uvěřili, že válka je něco většího. Nebo ani to ne, protože pro ztvárnění zraněných vojáků mohou velmi dobře využít krizové herce.

Robert: Samozřejmě, že bojovali, protože informace jsou rozdělené.
Swaruu X (Athéna): Přesně tak.
Nevíme a nemůžeme vědět, v jakém měřítku skutečně bojují a kolik z toho jsou jen lži, součást False Flag. Ale většina z nich je falešná a mediální, to je pravda.

Gosia: A co údajně mrtví ruští generálové, údajně zabití, plus celé režimy zabité, lze to zfalšovat? Protože byste mohli vědět, jestli je takový a takový generál mrtvý, nebo ne.
Swaruu X (Athéna): Nemám odpověď. Ale nic nesedí. Mohlo se stát, že už byli mrtví. Spekuluji. Panuje zde velká nejistota, vše je nejasné. Lidé u nás hledají odpovědi, ale v tuto chvíli nemůžeme mít všechny. Jen informujeme o tom, co jsme viděli, neděláme žádné závěry. A je pro nás velmi obtížné získat další informace.
Zdá se však, že jde o média. Odhalil jsem, co jsme viděli přímo, bez prostředníků a přímo z Ukrajiny. Válka rozhodně není takového rozsahu, jak vám ukazují oficiální masmédia.

Zdroj: https://swaruu.org/transcripts/definitivamente-no-sucede-ninguna-guerra-ucrania-rusia-athena-swaruu

Zpět