2311 El Morya - Zavolejte nás a budeme s vám Vania Rodriguez

[ Ezoterika ] 2022-03-23

Drazí bratři planety Země,
Přicházím sem dnes s veškerou láskou, kterou chovám ve svém srdci, s veškerou energií, kterou mohu vyzařovat každému z vás na této planetě. Začínáme novou cestu, novou cestu, nový okamžik. Nyní je na každém z vás, abyste vibracím, které vyzařují, věnovali větší pozornost než kdykoli předtím. Měl to být okamžik, kdy každý měl být dokonalý, ale bohužel tohoto vysokého stupně rovnováhy není možné na vaší planetě v současné době dosáhnout. Můžete se však snažit o rovnováhu; rovnováhu v myšlení, rovnováhu v mluvení, rovnováhu v cítění, rovnováhu v jednání, rovnováhu v jídle. Pokud se v každém z těchto bodů zklidníte, ztišíte a budete v každém okamžiku vstřebávat energii, která existuje v každé činnosti, začnete se přesně učit, jak nedovolit, aby negativní vibrace rostly a nabývaly na významu. Váš dnešní i zítřejší svět potřebuje a bude potřebovat mnoho bezpodmínečné lásky. Bude zapotřebí všeho, co jsme zde řekli, všech učení, abyste se stále více přibližovali k Bezpodmínečné lásce. Buďte si jisti, že v této době se otevírá nová cesta. Tato planeta se vydá novým směrem, novou cestou, ale nebude to cesta sebezničení, nebude to cesta zničení planety, ale bohužel to nebude cesta květinová a příjemná, protože mnozí se budou bouřit. Buďte si však jisti, že každý, kdo se vzbouří, se již rozhodl. Neočekávejte okamžitou akci, neočekávejte, že ze dne na den zmizí z povrchu planety všichni ti, kteří jsou proti světlu, kteří jsou proti Bezpodmínečné lásce.

Půjde o postupný a dlouhý proces, v němž bude mít každý právo změnit svůj názor a změnit stranu. Volby lze kdykoli změnit. A co se udělá pro to, aby se tato rozhodnutí změnila? Působení Světla, které vyzařuje každý z vás. Je to čas jednoty, čas spojit síly, aby si všichni mohli navzájem pomáhat, ale jedno musí být jasné: cesta je osamělá. Nebuďte na nikom závislí. Každý z vás, kdo následuje cestu Vzestupu, už přesně ví, jak se má chovat, jak má jednat, jak má myslet, jak má mluvit; nepotřebujete, aby vám někdo říkal, co máte dělat. V určitém okamžiku zůstanete všichni sami. A jaký bude váš postoj? Budete zoufat a přidáte se k masám revoltujících a pochybujících, nebo prostě začnete dělat vše, co jste se již naučili? Doufám, že každý z vás už přesně ví, jakou cestou se vydat. Nespoléhejte se na to, že vám někdo jiný řekne nebo vás povede, co máte dělat, protože pokud je to pravda, řeknu vám, že nejste na cestě vzestupu, že se držíte názoru někoho jiného, rozhodnutí někoho jiného. Ti, kdo jsou na cestě vzestupu, přesně vědí, co mají dělat, a nespoléhají se na názory jiných lidí.

A právě to od vás očekáváme: aby každý z vás věděl, jak jít svou vlastní cestou, aby každý z vás byl sloupem Světla, který potřebujeme; abyste jen vyzařovali Bezpodmínečnou Lásku. Nic víc. Je to nedovolit, aby se objevilo ego a chtít někoho katechizovat. Každý uvidí, pochopí, vstřebá, přijme nebo nepřijme vše, co je mu vystaveno. Nebudete to vy, kdo to potvrdí nebo ne. Stačí odpovědět: ʺPoslouchejte své srdce. Nic vám neřeknu. Nebudu vás ovlivňovat. Vše musíte pochopit a vstřebat sami. Mohu odstranit vaše pochybnosti, ale nikdy vám neukážu cestu. Rozumíte? Nikomu nic nevnucujte. Nechcete, aby lidé smýšleli stejně jako vy. Je to jejich cesta a oni se musí dostat tam, kam potřebují. Budete tam jako sloupy světla, a kdokoli bude chtít jít za světlem, dojde k vám, a vy budete odpovídat jen na to, na co se vás zeptá. Nenechte mluvit své ego. Je to právě vyzařování Bezpodmínečné lásky, neříká nic, co by dnes ovlivňovalo vaše vlastní chápání. Každý to musí pochopit ve svůj čas a ve svou hodinu. Nebudete to vy, kdo bude davu vysvětlovat, co se děje. Budete odpovídat pouze na to, na co se vás ptají, aniž byste vyjadřovali svůj vlastní názor. Vím, že pro mnohé z nich to bude obtížné, protože jejich ego je stále ještě velmi nafouklé a budou chtít ukázat, že znají pravdu a že mohou mnohé ovlivnit. Jen jim říkám, aby byli opatrní, protože byste mohli změnit volbu jiného bratra a to by se mohlo obrátit proti vám. Uplatňujte tedy pouze své role pilířů světla. Odpovězte na otázku bez vlastního názoru. Ať každý pochopí, vstřebá a naučí se, co je třeba. Všichni více než kdy jindy vyzařujeme na tuto planetu světelnou energii. A každý z vás, kdo potřebuje naši pomoc, stačí zavolat. A určitě nás budete cítit zcela po svém boku.

Zdroj: https://www.anjoseluz.com/post/el-morya-nos-chamem-e-estaremos-ao-lado-de-voc%C3%AAs

Zpět