2309 Z 3D do 5D Lev

[ Ezoterika ] 2022-03-21

Pokud bude současná dynamika pokračovat, po 21. prosinci 2022 bude na Zemi plně aktivován vysokovibrační 4D Matrix a nový scénář pro lidi s vědomím čtvrté dimenze.. Probuzení a uvědomění každého z nás určí, na jakou časovou osu se v důsledku vnímání sebe sama, svého vnitřního světa a vnějšího prostoru přesuneme. Jak nyní probíhá probuzení, které zahrnuje stále více lidí? Co se stane, když si všichni najednou uvědomí, že jsou součástí jediného celku vědomí? Bude to fungovat pro nejvyšší dobro inkarnovaných Duší? Záblesky uvědomění, které pokrývají planetu ve vlnách, strhávají z vědomí lidí klapky a umožňují jim vidět a cítit to, co zůstalo po dlouhou dobu neviditelné a nehmotné. Pro některé je to velký vhled a slzy radosti z navrácené vesmírné paměti. Pro ostatní není realita tak růžová, protože se ocitají sami s tím, co si v sobě dlouhá léta vytvářeli. V takových chvílích si uvědomujeme, že se v našem životě nikdy nic náhodného nestalo. Každá z našich voleb měla několik možností a jejich řetězec nás zavedl do podmínek a okolností, ve kterých se nyní nacházíme. A každý se ocitl ve společnosti svého druhu. To je POZNÁNÍ v každé naší buňce, že už to není možné popírat ani skrývat. Všechno tajemství se vyjasní, žádná lež už nemůže existovat.

Dnes mnozí zjistili, že svět, na který jsou zvyklí, se stal úplně jiným. Idoly, ideály, prestižní ocenění, auta a jachty, vily a bankovní účty, plány na víkend v elitním klubu, uctívání - to vše už nedává smysl jako náplň života. Všechny bariéry a převleky pravé podstaty přestaly existovat, protože nyní je skrz ně každý vidět. Nic se nedá skrýt - ani jedna myšlenka, ani jeden čin, ani jeden kostlivec ve skříni - všechno je jako v otevřené knize. Již žádná tajemství dosud skrývaná za maskami zbožných občanů a aristokratických mravů, pedofilie a satanismus, korupce a prostopášnost, zrada, závist, krutost, narcismus, chamtivost, arogantní pohrdání všemi kromě nich samotných, proudy žluči a demagogie. Dochází k nesynchronizaci ve vnímání času a informací. U některých se práce mozku výrazně zrychlila, u jiných naopak zpomalila. První žvatlá, nemajíce čas vyjádřit přijatý intuitivní tok, druhý nezřetelně mumlá. Mozek totiž filtruje rychlost vnímání a bez synchronizace jednotlivých typů Duší v jediné realitě je jejich spolubytí nemožné. Různé typy myšlení fungují na různých kanálech vnímání, logiky, intuice, vnímají a přenášejí informace podle svých specifických protokolů, mají různé rychlosti zpracování. To je důvod, proč je nyní mysl mnohých v naprostém chaosu a blázinci.

Mnoho lidí, kterých se proces zjevení netýkal, zůstalo stejných. Není těžké si představit, jak vnímají vše, co se dnes děje. Z toho důvodu nesundají klapky. Ale ti, kteří nosí klapky, by si měli pamatovat, že sada obsahuje také roubík a bič. Někteří děkují Zdroji a Spolutvůrcům za zjevení a probuzení ze spánku, sami sobě - za vnitřní práci, zkušenost a přijetí, odstranění bloků a zásuvných modulů, nekonečné možnosti rozvoje, za Dar života. Pro ostatní se rozdělení reality na 3D a 4D stalo šokem, byť střízlivým, ale pro psychiku velmi bolestivým, protože pravdu o sobě a světě už nelze skrývat ani překrucovat, jako tomu bylo v minulosti... Žádné prezidentské/historické/vědecké/náboženské argumenty a důkazy nelze přijmout jako ospravedlnění všech zvěrstev a nehorázností, které se na Zemi dějí po tisíce let. Žádné armády, speciální služby, tajné společnosti, peníze, podzemní základny a technologie se nezachrání před nevyhnutelným zúčtováním za hrozné činy. Každý dostane, co si zaslouží, a každý to chápe. Současná civilizace přestává před našima očima existovat. Spolutvůrci kontrolují její demontáž a nedovolí horkou kaši. Zvyšuje se evakuace ze Země těch, kteří sem z toho či onoho důvodu nepatří. Existuje frekvenční oddělení realit a pozemšťanů na principu mít rád, včetně těch, kteří jsou více mrtví než živí, protože energie jejich Ducha je minimální. Probuzení je uvědomění si (často náhlé) sebe sama jako něčeho víc než jen těla, je to vzpomínka na sebe sama, na svou pravou podstatu.

Příběh pro ilustraci: V roce 2010 jsem měla své první vědomé probuzení. Byla noc, náhle jsem se probudila a uvědomila si, že mnozí spí klidně i ve dne. I v práci a vlastně chodí do práce většinou jen proto, že spí. Také jsem cítila nespící lidi. Nevěděla jsem, kdo jsou. Všichni, které jsem znala, spali. Všechny mé smysly byly zbystřeny. Znovu jsem cítila, co je život. Byla jsem smutná ze všeho, co je třeba udělat, a beznaděje, že jsem několik hodin brečela. Nyní to považuji za probuzení, za náznak mého Vyššího Já. Rok 2012 se všemi jeho předpověďmi mi prošel ve snu. Nic transcendentálního mě nezajímalo, o konci světa jsem ani neslyšela. Měla jsem spoustu práce a všech možných důležitých věcí. Ale od ledna 2013 začalo to nejzajímavější: můj mozek se velmi prudce aktivoval a já si uvědomila, že je čas pro mě.
1) Procházela jsem podchodem a najednou jsem začal vidět zádama. To znamená, že jsem najednou cítila všechny lidi kolem sebe celým svým tělem. Věděla jsem, kolik lidí jde za mnou, ať už to byli muži nebo ženy, jestli jsou za rohem lidé, ve kterých zaparkovaných autech někdo sedí a která jsou prázdná, jestli jsou v okolí kočky nebo psi, jaký pták létá nade mnou, kde byl v supermarketu správný produkt atd. Sestup do metra v takovém stavu byl fyzicky nepříjemný. Lidé se pohybovali ve skupinách, v hejnech, jako v hororu, jako v Hitchcockových ʺPtácíchʺ. Cítila jsem, kterým směrem pojedou a kolik mužů vystoupí z přijíždějícího vlaku na nádraží. V tu chvíli jsem si uvědomila, jak zvířata cítí ostatní - fyzickými vibracemi. V mém případě se ale stalo něco zvláštního: Uvědomila jsem si, že všichni tito lidé nejsou mým biologickým druhem, a začalo se mi dělat špatně.

2) Druhý den jsem šla městem a najednou se celý svět zpomalil: lidé, auta - všechno jako by uvízlo v želé. Pouze některé děti a zvířata nebyli v obecném gelu, ale pohybovala se normální rychlostí. Mohla jsem mezi nimi manévrovat a předjíždět je, aniž bych zrychlila tempo. Tehdy jsem si říkala, že takhle se asi cítí sportovci, kteří překonali své tělo a pohybují se superrychlostmi. Duch zvítězí nad tělem a pak práce s realitou pokračuje.

3) Večer doma jsem si už ne logicky, ale fyzicky uvědomila, že se musím ze své výškové budovy vystěhovat, protože tady visím ve vzduchu, je to jako dobytčák, žít se tam prostě nedá. Začal jsem cítit všechny sousedy a uvědomila jsem si, že v noci zvládám nakrmit půlku domu svou energií a probouzím se unavená. O ochraně energie jsem v té době nevěděla nic, jen se na mě sypaly nové poznatky a vjemy.

4) Rozhodla jsem se, že v těch dnech nesednu za volant, používala jsem pouze metro. V proudu lidí mi bylo čím dál hůř a můj zrak byl čím dál bystřejší. Najednou se stalo něco, co obrátilo celé mé vnímání světa vzhůru nohama: viděla jsem, že mnoho lidí je mrtvých. To znamená, že jsou doslova fyzicky mrtví, ale dál chodí, pracují a dokonce si užívají života. Nejprve jsem zděšeně pohlédla na dav pochodujících zombíků, ovládaných z jednoho centra a kráčejících po dané trase, a uvědomila jsem si, že hororové filmy o rebelech a hnijících mrtvých jsou dokumentární pravdou. Zažila jsem pořádný šok, ale po tom, co se stalo v předchozích dnech, moje psychika trochu ztvrdla. Popadla jsem dech a šla do vagonu metra. Mrtvoly tam nebyly tak děsivé, protože většinou seděli, měli zavřené oči, další něco žvýkali a další byli zahrabaní v chytrých telefonech. A pak jsem viděla, že ne všichni jsou mrtví. Ve vagonu byli další dva živí lidé! Jedna krásná žena četla knihu a ani netušila, že je obklopena mrtvými. Stačily zbytky mého zdravého rozumu, abych taktně mlčela a neinformovala ji o tak nepříjemné okolnosti. Jen jsem se na ni podívala pozorněji a uvědomila jsem si, že tvrdě spí a teď bych ji nedokázala probudit, ani kdybych s sebou měla kýbl ledové vody. Pak jsem si vzpomněla na svá předchozí krátká probuzení a bylo mi jasné, kam to směřuje.

5) Přišel strach. Začalo to tím, že jsem si uvědomila, že jsem nyní viditelná pro ty, kteří všechny uspali. Jako chodit v davu s jasnou žárovkou na hlavě. Měla jsem strach a několik dní jsem se třásla, nebylo s kým mluvit. Začala jsem spát s rozsvícenými světly. Pozoruhodné je, že po každé takové noci jsem musela vyměnit všechny žárovky v místnosti, protože přístroje v okruhu 50 metrů přestaly odolávat mé přítomnosti. Od skoku mých emocí praskaly a vyhořely. Strach zesílil. Moje ruka se sevřela v pěst a udeřila mě do obličeje, ukousla jsem si kus retu. Bylo to ještě děsivější.

6) Druhý den, už s roztřepeným rtem, jsem šla zase pro žárovky a viděla film ʺMatrixʺ v akci. Uvědomila jsem si, že lidé jsou jeden organismus. Systém zjistil, že jsem vzhůru, a lidé, které jsem neznala, jeho přívrženci, se na mě obrátili. Nezávisle na sobě mě začali děsit. Nějaký beztvarý kolemjdoucí z davu na mě mohl bezdůvodně štěkat nebo křičet. Pamatuji si, jak ke mně na ulici přišel muž a řekl mi jednu polovinu výhružné fráze do ucha, a o pár minut později ji do druhého ucha dokončil jiný údajně náhodný člověk. Hrozba byla ze série ʺpřestaňte s tím, buďte opatrná ve tměʺ. Matrix mi pak praskal ve švech. Čas se zpomalil a zrychlil, prostor byl buď tvrdý, nebo měkký, periodicky se měnil v jakousi polévku nebo želé. Další zajímavý případ ze stejného zábavného týdne. Vyjdu ze vchodu a vidím pekelně vypadajícího staříka s holí. Po pár minutách nastupuji do minibusu a tahle pekelná mlha už sedí uvnitř a dál na mě zírá. Zní to neskutečně, ale vypadalo to ještě neskutečněji a vůbec, celý ten nezapomenutelný týden byla Truman Show v plném proudu. Opět, co je skutečné a co ne? Svět v televizi není o nic reálnější a o nic méně absurdní než události, které popisuji. Všechno je relativní. Jen člověk s velmi stabilní psychikou může vidět a vydržet skutečný svět, to jsem si zároveň uvědomila.

7) Když se mé jemné vidění zaostřilo, Systém mě začal děsit nenápadněji. Z neznámých kolemjdoucích se na mě dívali jejich majitelé, někdy i několik najednou. Sama jsem tehdy neměla všechno čisté, mírně řečeno. Nechyběly ani příjemné chvíle. Umělecká díla se mi ujasnila, uvědomila jsem si, který ze spisovatelů či umělců nespal, že nespící a živí zanechávají stopy i po staletí, Začala jsem vídat lidi a častěji potkávat živé a nespící. Začali mě přitahovat a pomáhali mi v mnoha ohledech. Bylo to takové zábavné období: velmi zvýšená citlivost a fyzické vjemy - neustálé bzučení v uších, pálení v zátylku. Žádné další zvláštní změny nebyly. Postupně jsem se naučila ovládat své tělo, abych nevyřadila elektřinu, v případě potřeby vypnula jemné vidění a intuici. Obecně se život po probuzení začal rychle měnit. Starala jsem se o sebe a dokonce jsem dostala rány. Další dva roky postřehů popisovat nebudu - další pocity už nebyly tak šokující. Ale můj vývoj jde ohromným tempem, můj pohled na svět se globálně rozšířil a každým dnem se rozšiřuje. Probíhaly různé praktiky a sezení hypnózy. Pak jsem si uvědomila, že probuzení má mnoho podob a tento proces je nekonečný. Všechno plyne, všechno se mění. Chci říct, že jsem normální člověk, neopustila jsem společnost (i když jsem někdy chtěla), nechystám se do divočiny, nevstupuji do galaktických rad a nejsem příznivcem esoteriky. Dělám, co můžu, abych probudila ostatní a cítím, že taková práce nyní probíhá po celé planetě. Přitom se docela úspěšně věnuji běžným záležitostem, nehlásám pravdy na náměstí, a pokud nejsem požádána, nezasahuji. Sama jsem si uvědomila, že pro udržení rovnováhy a nevyvolání agrese je vhodné nemluvit s mrtvými o tom, že mnoho lidí je mrtvých. I když z toho všeho někdy útočí zoufalství, chci poznamenat, že ve srovnání s tím, co bylo před několika lety, je nyní mnohem více bdělých a živých.

Majáky neběhají po celém ostrově a nehledají loď, kterou by zachránili - jen stojí a svítí. Došlo k dalším objevům. Pokud jsou v rodině nějaké hádky, těžké emocionální zážitky, nemoci - to vše visí v energetických shlucích kolem domu. Při hádkách, stresu atd. se kolem nás tvoří těžké myšlenkové formy sloužící k vytváření primitivních škodlivých entit. Představte si, že všechny myšlenky lidí, kteří kdy žili na Zemi, se náhle zhmotní, stanou se pro nás hmatatelnými. Příšery zhýralosti a krvežíznivosti, larvy náboženské nenávisti a rasismu, chupacabry zkaženosti a zlých očí, ghúlové marnivosti a zrady, škrabáci chamtivosti, lenosti a obžerství a další démoni lidských myšlenek, intrik a bratrovražedných bojů se projeví v prostoru, na ulicích a v našich domovech zhuštěných strachem z neznáma. Přesně to se stane, když si začneme uvědomovat sami sebe jako součást jediného celku. Ten ostatně není v naší realitě zdaleka tak okouzlující, jak by mnozí rádi věřili. Tuto exotickou zoo si poneseme s sebou, dokud ji SAMI neodstraníme ze svých životů a nevyčistíme ji od všeho, co jsme udělali a na co jsme mysleli. Z humánních pohnutek spolutvůrci natáhli všeobecné probuzení v čase, aby netraumatizovali pozemšťany. Neviditelně ovládají planetární procesy a hlasitě naznačují každému, kdo je připraven se probudit, že nastal čas. Pak už záleží na volbě každého. Můžeme změnit všechno. Některé probudí několik málo. Málokdo mnohé probudí. Mnozí probudí všechny.

Zdroj: https://eraoflight.com/2022/03/21/from-3d-to-4d-and-5d-our-wake-up/

Zpět