2301 3. světová válka zrušena James McGilliand

[ Ezoterika ] 2022-03-19

Mnozí nevěří v astrologii, ale já osobně nemohu popřít účinky úplňku. Lunatik odvozuje svůj význam od úplňkových cyklů. Védská medicína zohledňuje měsíční cykly, pokud jde o dávkování, a nemůžeme popřít ani příliv a odliv, sílu, která hýbe oceány. Během úplňku se mi špatně spí, zejména asi 3 dny před ním. V pátek 18. obvykle tři dny před a po Měsíci bude působit. Věci se opravdu znovu rozvíjejí. Ve vzduchu je hodně strachu a hněvu. Nebojte se, 3. světová válka byla na základě poptávky zrušena. Rusko vynáší odpadky navzdory tomu, co vám říkají trapná média. Je to válka proti deep state a nacistickému režimu. Putin byl vždy ve válce se satanskou/luciferiánskou globální elitou. Také likvidují laboratoře na výrobu biologických zbraní financované Obamovou a nyní Bidetovou administrativou. Najděte si alternativní zpravodajské zdroje, pokud chcete opravdu vědět, co se odehrává.

K jinému tématu. Mnozí si hrají na donkichotskou roličku dobývání svých větrných mlýnů a fiktivních draků, které promítají ostatním. Stačí, aby se uvolnili, věřili, že jim vesmír hojně žehná, ale ne tak, jak očekávají. Miluju tu písničku, že vždycky nedostaneš, co chceš, ale to, co potřebuješ. Často jsme sami sobě nejhoršími nepřáteli, přesto se málokdy dokážeme vymanit a pozorovat, jak nás naše ego neustále klame. Kladení falešných příběhů, místo abychom viděli dary, které nám byly uděleny. To nám brání v dosažení našeho vyššího dobra a hojnosti vesmíru.

Při zkoumání pozemku na Havaji a při pohledu na hojnost a dostupnou rostlinnou medicínu jsem zcela ohromen. Je to jako osobní zahrada Stvořitele se vším, co potřebujete k uzdravení a nalezení rovnováhy. Nejenže plody mají léčivé účinky, ale i jejich exotické chutě jsou ohromující. Je to jako čokoládové ekléry, zmrzlina, banánové koláče rostoucí na stromech. Pak je tu strom Noni, držte se za nos, když pijete šťávu z Noni, přestože má léčivé vlastnosti. Mnohé plody mění mysl, uklidňují, uklidňují, čistí krev, pomáhají hluboce spát, ulevují od bolesti svalů a kloubů, vyrovnávají hladinu cukrů v krvi a celkově se prostě cítíte dobře. Ne, nemluvím o halucinogenních rostlinách a mnohonásobných stopkách a příměsích, které často následují. Jsem si jistý, že za tento komentář schytám spoustu kritiky, nicméně pokud je člověk jasnovidec, může vidět provázky a spojení, stejně jako to, jak vědomě i z nevědomosti provází ostatní prostřednictvím těch, kteří byli provázáni.

Když mi lidé vyprávějí o všech psychotropních látkách, které absolvovali, a o cestách za rostlinnou medicínou, obvykle to koresponduje s počtem připoutání. Nakonec, pokud se v nich pokračuje, člověk nemá přístup k vyšším sférám ani k nim nemůže udržovat spojení. Většina zážitků se odehrává v rámci astrální úrovně. Totéž platí o lidech, kteří tvrdí, jak jsou mocní. To obvykle pramení ze zneužívání a nezhojených traumat. Největší mocí disponují ti, kteří jsou tišší a pokorní a vědí, že Bůh je láska a láska posiluje, léčí a slouží. Existuje mnoho lží že moc nad druhými je moc, porážet své nepřátele je moc, vynucovat si situace, místo aby se věci vyvíjely přirozeně. To není moc, to je stále působení ega.

Existují brilantní knihy, které hovoří o moci versus síle a o tom, že největší moc má srdce, které je spojeno se Stvořitelem. Mysl je hrozný pán, musí sloužit srdci. Vaše emocionální těla a duchovní těla mají obrovskou převahu. Intelekt je kapkou v moři vědomí. Příliš mnoho smrdutého myšlení a života v minulosti, jak by řekl můj přítel Alex.

Stát se prázdným, propustit minulost, praktikovat láskyplné odpoutání a pozorovat svěží myslí, buddhovskou myslí, je mnohem výhodnější cesta. Následuje vděčnost za to, co vám vesmír dal. Mnohdy to, co považujeme za noční můru, je požehnáním. Když vidíte celkový obraz, nepotíte se nad maličkostmi, i když vaše ego dělá z krtince horu. Podle našich postojů k sobě ʺexponenciálně teďʺ manifestujeme a magnetizujeme lidi a události. Čelíme svým největším výzvám. Pamatujte, že ve víře je vždy lež. Je čas uvolnit minulost, vyléčit zranění traumata a chybné závěry z minulých zkušeností, být k sobě brutálně upřímní a přestat se snažit ovládat vesmír. Ten má vždy lepší nápad. Pokud zažíváte nesoulad, často to má dva důvody. Jednak je to lekce v držení frekvence a nalezení svého středu. Za druhé je to projekce a někdo hraje ʺpřesně to, co na něj projektujeteʺ.

V nadcházejících dnech se nebudeme moci spolehnout na informace status quo, zejména na zkompromitovaný a zkorumpovaný mainstream nebo sociální média. Nebudeme se moci spolehnout na dodavatelské řetězce. Nebudeme se moci spolehnout na politiky, agentury nebo vedoucí představitele, kromě toho, že budou dělat to, co dělají vždy. Nebudeme se moci spolehnout na náboženské instituce. Na co se budeme moci spolehnout, je vnitřní a to, jak dobře jsme se připravili a nasloucháme svému vnitřnímu vedení. Musíme navázat své osobní spojení se Stvořitelem, přijmout své vlastní vnitřní vedení, stát se suverénními. Potřebujeme se sblížit s přírodou, pečovat o zemi a ona se postará o vás. Je čas uzemnit se, pěstovat své zahrádky, pokud možno pěstovat vlastní potraviny a dělit se o ně s ostatními. Příroda je hojná. Víte, odkud pochází vaše voda, víte, co je ve vzduchu, který dýcháte. Poznejte, co chtějí vpravit do vašeho těla a do těla vaší rodiny. Existuje dlouhá historie škodlivých účinků týkajících se velké farmacie a institucí, které ovládají. Nejdůležitější je poznat sám sebe. Poznejte, co dovolíte druhým, aby vám vkládali do mysli viditelné i neviditelné. I v duchovní a UFO komunitě je mnoho mistrů manipulátorů. Poznejte jejich plány a nenaleťte na lichotky nebo sliby slávy a bohatství. Později za to zaplatíte a tou cenou je vaše duše.

Existují tři typy lidí, kteří se stávají obětí lichotek, muži, ženy a děti. Existují tři druhy lidí, kteří se stávají obětí strachu, muži ženy a děti. Strach z toho, že se stanete obětí, je jedním z klíčů, které falešní spasitelé používají k ovládání lidí. Obojí je způsob, jak unést osobní jedinečný záměr duše člověka a učinit agendu kontrolorů prvořadou. Podívejte se za masku fasády. Ti, kteří vám říkají, jak jste výjimeční, že byste se měli ostatních velmi bát a že oni a pouze oni vás mohou zachránit nebo znát pravdu, jsou ti, před kterými je třeba mít se nejvíce na pozoru.

Když se stanete nikým, uvidíte vše. Když si zvolíte službu druhým místo služby sobě, můžete velmi jasně vidět, kdo je služba sobě. Jejich dravost a to, jak využívají lichocení a strachu, aby vás ovládli. Jaké energie jimi podle vás proudí? Co je ovládá? Mysl, s níž hledáte, je mysl, s níž se spojujete. Nezdravé traumatizované mysli se skrytými záměry se spojují s nezdravými duchy, rovněž se skrytými záměry. Sledujte, jak se cítíte ve společnosti druhých. Zda vás povzbuzují, zda se cítíte nabití energií, pokud ne, stáhněte své energie zpět. Pokud to ovšem všechno do sebe nepustíte, souhlasíte s tím. Pokud ano, nakonec vy, kterými jste kdysi byli, už nebudete. A s tím se bohužel nyní potýkáme. Ztracené duše, které dobrovolně nebo v nevědomosti špatně odbočily kvůli strachu, podvodu, falešným slibům, manipulaci nebo lichotkám, které se nemohou dostat zpět. Zcela uvězněné a zapletené do velmi nemocného společenského vědomí. Bohužel existuje bod, z něhož není návratu, kdy jediné, co můžete udělat, je nastavit hranice s těmi, kteří se nacházejí na sestupné spirále, a praktikovat láskyplný odstup. Je na nich, aby přetrhali šňůry, očistili se od neviditelných negativních vlivů, změnili směr a vrátili se na cestu Univerzálního zákona a služby Stvořiteli v celém Stvoření.

Je to vesmír podle vašeho přání. Opět platí, že lidi a události k sobě manifestujeme a přitahujeme podle svého vědomí. Přesto se nebijte, svět byl v nepořádku už před vaší inkarnací. Někteří zvedli ruce, hned do toho skočili, řekli si, že to tedy udělám, jakmile se inkarnují.
ptali sami sebe, co jsem si to sakra myslel? Pozdě, vrátit se už nemůžu, můžu se však vrátit domů a učit tady příkladem.

V příštích dnech masky spadnou, uvidíte, kdo lidé skutečně jsou, jaký je jejich skutečný program a co se k nim váže. Fyzické masky byly zkouškou, jak jsou masy ovladatelné. Byl to spíše test IQ. Globální elitu čeká ještě mnoho testů, co se týče inteligence, odvahy a integrity.

Zpět k maskám jako skvělému příkladu. S oblibou říkáme, že jsou asi tak účinné, jako když řetězový plot zastaví prd. Četl někdo tu krabici? Píše se tam, že vás neochrání před kovidem. Zkoumali jste škodlivé účinky nošení masek? Jaká je hladina kyslíku za maskou? Co se stane, když znovu vdechnete virus, bakterie, toxiny vyloučené tělem? Věděli jste, že masky jsou zdrojem bakteriálního zápalu plic? Právě ten zabil většinu lidí během španělské chřipky. Dr. flip flop ʺFauciʺ napsal práci právě na toto téma. Co dělají s našimi dětmi? Učíme je podřídit se bez otázek? Musíme přestat odevzdávat svou moc ʺpoliticky ziskovým lékařům a vědcům, takzvaným odborníkům, a udělat si vlastní výzkum. Buďte řešením, nepodléhejte a nenechte se pohltit chaosem a rozdělením. Důvěřujte univerzálnímu plánu. Jste přesně tam, kde máte být, a vesmír vám poskytuje přesně to, co potřebujete. Jediné, co musíte udělat, je přehodnotit všechno a postavit se výzvám. Teprve pak můžete spatřit lásku a zářivost Stvořitele.

Zdroj: https://eraoflight.com/2022/03/19/james-gilliland-world-war-3-canceled/

Zpět