2299 OWS: Nové programování James McConnell

[ Ezoterika ] 2022-03-19

Jsme zde, abychom i nadále pomáhali v tomto procesu a programování, jak jen můžeme. Ovšem v novém programování, které sami zavádíte. My vám pomáháme, ale děláte to vy. Jen vás žádáme, abyste v tom pokračovali. Pokračujte v udržování tohoto snu v každém z vás. Sen, se kterým jste sem všichni přišli před dlouhými a dlouhými lety do tohoto evolučního procesu, že se jednoho dne ocitnete v tomto bodě, kde se vše spojí v jeden celek, kam nyní přicházíte.

Q: Slyšel jsem, že zde na planetě máme plejádské bratry a sestry. Jen by mě zajímalo, jestli existuje nějaký snadný způsob, jak zjistit, kdo jsou, a jestli s nimi můžeme mluvit.
OWS: Až budou připraveni se vám identifikovat, poznáte to. A ano, určitě tu jsou. Dokonce na ně občas narazíte, ale v tuto chvíli to ještě nebudete vědět. Budete je ale cítit. V nadcházející budoucnosti zde velmi brzy nastanou chvíle, kdy začnete cítit něco trochu jiného, když budete vedle nich nebo v jejich blízkosti. Budete mít tušení, nebo se možná dokonce pokusíte s nimi mluvit. Ale to ještě není, ale blíží se to. Buďte na to tedy připraveni.

Q: Chtěl jsem získat vedení, jestli Zdroj nebo někdo ve vesmíru vidí něco pro mě, co se týče toho, co bych měl dělat, nebo jestli jsem na správné cestě s tím, co už dělám.
OWS: Neexistují žádná ʺměl bysʺ. Nikdy neexistují žádná ʺměl bysʺ. Děláte přesně to, k čemu vás vede vaše vlastní Vyšší Boží Já a ti průvodci, kteří s vámi pracují. A ti s vámi pracují velmi pilně. Pokračujte v procesu, který zde provádíte. Jak budete dále pokračovat v tomto aspektu svého života, přijdete do kontaktu s dalšími lidmi, kteří vás zavedou do další fáze vašeho života. To je vše, co vám můžeme říci. Jen buďte připraveni. Přichází to pro vás.

OWS: Mnohokrát se nemůžeme podělit o přímé odpovědi na vaše otázky, protože to nemůžeme udělat za vás. Musíte to udělat sami. Ale můžeme vám tu a tam něco naznačit. Což jsme nyní udělali.

Q: Uvědomil jsem si, že ve vodě jsou věci z injekcí. Můžete mi říct, jestli je to pravda a jestli se můžeme nějak chránit? Jde o negativní části očkování, jako jsou hrotové bílkoviny a podobně.
Jestli nám to dávají do vody.
OWS: Jestli to dávají do vašich zásob vody? Můžeme vám říct, že to byl jejich plán, ale tady byl značně zmařen. Nebude to povoleno.
Můžeme vám říci, že se zde objevilo mnoho událostí od těch sil temnoty, které se zde pokoušely udělat mnoho nekalých věcí, aby dosáhly vylidnění planety, aby dosáhly ovládnutí planety. Všechny plány, které zde podnikly, jim však byly a budou zmařeny. Existují období, která jsou povolena, která jsou účelová, pokud jde o probuzení obyvatelstva, a to může ještě pokračovat v tom, čemu říkáte ʺfalešné vlajkyʺ, a v podobných věcech, ale nebude to nic, co by bylo škodlivé pro celek. Tyto věci byly zastaveny.

Q: Skvělé. Myslím, že pravděpodobně řeknete totéž, a já v to doufám, protože jsme také slyšeli, že se pokusí vyhladovět obyvatelstvo tím, že Putina přemluví, aby přestal vyrábět hnojiva. Jinými slovy, odvetou nám nedovolí mít hnojiva, která potřebujeme, a tím se sníží množství potravin o 50 %. Takže doufám, že řeknete, že to nebude povoleno. Jinak co máme dělat, abychom se na něco takového připravili?
OWS: Neslyšíte už delší dobu z mnoha různých zdrojů, že je třeba se připravit. Musíte si připravit zásoby na tři týdny nebo tak nějak, takové věci, pro všechny případy. A nebudeme říkat, že to tak bude, ale vůbec není na škodu být připraven, mít ty zásoby potřebné k pokračování v době, které tady budeme říkat ʺvýpadkyʺ. Možná ve smyslu toho, čemu říkáte "výpadek" takového typu. Všechny tyto věci jsou stále velmi pravděpodobné, ale jde o to, aby se obyvatelstvo probudilo.

Q: Mluví o padesátiprocentním odříznutí a hladovění lidí. Nemluvím o třech týdnech bez jídla. To bude povoleno? Masivní hladovění. To je to, o čem mluvím.
OWS: Masivní vyhladovění obyvatelstva? Ne, to nebude povoleno ve smyslu totálního vyhladovění nebo něčeho podobného. Jen se pro vás může stát o něco obtížnější získat ty zásoby, pro které jste si předtím snadno došli do obchodu s potravinami. Ale také neříkáme, že to tak bude. Uvidíte. Nemůžeme však říci příliš mnoho dalšího. Jen buďte pro všechny případy připraveni, ano?

Q: Chci jen navázat na to, na co se ptal předchozí host. Dnes jsme se bavili o možném blackoutu, aby se udělalo nějaké oznámení. Cítíme ve vzduchu velké vzrušení z toho, co se děje, a mě by jen zajímalo, jestli je to jedna z možných věcí, které Bílé klobouky udělají, aby nejprve vytvořily výpadek, aby mohly učinit oznámení. Je to případně ještě ve hře?
OWS: Slyšeli jste už nějakou dobu, že by mělo dojít k oznámení? Tady je vaše odpověď. Stále se chystají. Nemůžeme říct kdy nebo přímo jak, ale přijde. A bude docela zásadní pro mnoho lidí napříč obyvatelstvem této planety. A dokonce i pro ty z vás, kteří si tyto věci docela uvědomují a jsou téměř plně probuzeni - ještě ne úplně, ale blíží se k tomu. I pro vás budou některé z těchto věcí docela šokem.

Q: Skvělé. Jediné, co mohu říct, ať to přijde, jsme připraveni!
OWS: Už se to blíží. Sen je živý.

Q: Jak už jsem se zmínil, začal jsem každou neděli tady v Chicagu dělat aktivistu, jak dříve dělala Veronika Walsky. Ta bohužel loni 13. září 2021 zemřela. Chtěl jsem jen zjistit, jestli se usmívá z výšky nad tím, co pro ni dělám, a jestli je v jejích očích požehnání.
OWS: Určitě bychom řekli kladně, ano. Líbí se jí, že pokračujete v její práci. Ale to, co děláte, vás zavede i jiným směrem. Zjistíte to.
Q: Perfektní. Opravdu si toho vážím.

Q: O arše úmluvy se toho dost namluvilo. Zajímalo by mě, co se s ní stalo. Nevím, jestli na to můžete odpovědět nebo ne?
OWS: V tuto chvíli vám to nemůžeme sdělit. Ale vězte, že je to bezpečné. Je dobře chráněna a v určitém okamžiku bude znovu obnovena a znovu uvolněna mezi obyvatele. Nemůžeme vám však říci kdy, jak, ani nic podobného. Můžeme si to nechat jako překvapení na později.

Q: Jak obtížné je dosáhnout fyzického vzestupu do pátého stupně a co můžeme udělat nyní, abychom se na to co nejlépe připravili, a jakou pomoc dostaneme?ʺ
OWS: Řekneme vám, že je to tak obtížné, jak si myslíte, že to je obtížné. Pamatujte, že vše vynikající je tak obtížné, jak je to vynikající. Odměna za tuto dokonalost však značně převyšuje obtíže při jejím dosahování. Všichni procházíte procesem vzestupu a na této cestě máte velkou pomoc. Od toho jsme tu my, abychom vám přinášeli vedení a pomáhali vám na této cestě.
Až dojde k bodu skutečného vzestupu, budete k tomu mít ještě větší pomoc. Můžete to zvládnout sami, ale pro některé z vás to bude velmi obtížné, pokud nebudete někde v jeskyni a zcela izolováni, a to pro vás v tuto chvíli není. Jak jste již mnohokrát slyšeli, jste zde proto, abyste tento systém rozbili dokořán, a k tomu jste nezbytní. Dostává se vám tedy pomoci, ale až přijde čas, dostane se vám ještě mnohem větší pomoci. Uvidíte.
A nezapomínejte na energie, které přicházejí na planetu a které tomuto procesu jistě přinášejí velkou pomoc, protože vibrační frekvence na celé planetě se zde neustále zvyšují a budou se zvyšovat i nadále. Přijde čas, kdy dojde k obrovskému přílivu těchto energií. Na to se připravujete, protože se nyní na tyto energie aklimatizujete.

Jen pokračujte v udržování snu při životě. Vězte, že je živý. Vězte, že jste zde v procesu a pohybujete se přesně tak, jak všichni potřebujete. Vězte, že se kolem vás dějí věci. Buďte si toho vědomi, jak jsme již mnohokrát řekli, ale nebuďte toho součástí.
Mír buď s vámi. Buďte jeden.

Zdroj: https://eraoflight.com/2022/03/19/one-who-serves-new-programming/

Zpět