2287 Evakuační zpráva Fourwinds

[ Ezoterika ] 2022-03-16

Stvořitel Aton
Dnes ráno došlo v Japonsku k velkému zemětřesení nedaleko toho fukušimského před několika lety. Richterova stupnice ukázala sílu 7,3 stupně. Bylo vydáno varování před tsunami. USA samozřejmě snížily stupeň závažnosti tohoto zemětřesení, jako to udělaly u mnoha zemětřesení, která se stala. Zemětřesení ve Fukušimě bylo záměrně vyvoláno Kabalou a způsobilo mnoho tragédií. Toto zemětřesení by mohlo být stejné, ale je tu ještě jeden faktor. Všechno v prostředí, které jsem vytvořil, má duši, dokonce i poslední stéblo trávy. Nemají rozum, jako například lidé; proto jsem určil člověka, aby byl správcem toho, co jsem stvořil, protože člověk má rozum a schopnost být správcem všeho, co existuje. Nevěřili byste, k jaké harmonii a lásce dochází na jiných planetách, když člověk nebo druhy bytostí, které jsem stvořil, pečují o životní prostředí. Nejenže má prostředí šaty, které se odvděčují šťavnatou potravou, ale květiny, ovoce a vůně takových je neuvěřitelná, protože vše v prostředí je posvátné a milované a opečovávané těmi, kdo planetu obývají.

Co se stalo na Matce Zemi, nejkrásnější planetě, kterou jsem stvořil? Staral se o ni člověk s láskou? Ach, jsou tací, kteří se starají o svůj trávník a dvorek a ta malá část, o kterou pečují, jim to oplatila láskou a radostí. O velkou část životního prostředí Země však nikdo nepečoval. Proč? V současné době probíhá třicet válek těch, kteří bojují proti sobě. Životní prostředí bylo zničeno. Atmosféra Země je zahlcena chemtraily, které způsobily nemoci a smrt jejímu prostředí i lidem. Její půda je zatížena škodlivými chemikáliemi, které způsobují, že plodiny jsou plné jedovatých produktů, které způsobují rakovinu a smrt. Matka Země je cítící bytost s pocity, jako jste vy, a ne něco, po čem se dá dupat, hrabat se v její ʺkůžiʺ a sklízet spoušť s jejími minerály, které byly člověku dány pro růst potravin, ne pro smrt a ničení. Země se začala hněvat na svého správce a v důsledku toho se brání obrovskými bouřemi, hurikány a zemětřeseními. Mnozí z vás by byli překvapeni počtem zemětřesení, ke kterým denně dochází a která NEJSOU hlášena lidmi odpovědnými za informování veřejnosti. Vám, ʺgójůmʺ, se většinou neříká Pravda.

Nejhorší možné je použití jaderné energie. Tento prvek, součást e zemské půdy, se používá PODZEMNĚ k rozbíjení hornin a přípravě svěží půdy pro pěstování potravin. Jedná se o ʺsmrtícíʺ minerál. Když se odebírá NAD zemí, je to stále zabiják, ale tentokrát pro lidský život, protože když se použije jako bomba, zničí duši a rozbije ji na tisíce částí, které se rozptýlí po celém vesmíru. Trvá tisíce let, než se duše znovu složí dohromady!

Co se tedy děje na Ukrajině? Putin chtěl Ukrajinu opět vrátit lidem, protože ji ovládli nacisté. Ostatním národům, jako jsou USA, bylo řečeno, aby se nevměšovaly, ale nenávidí s pomstou Putina a jako Satanovi přisluhovači chtějí VÁLKU! Nejen válku, ale velkou jadernou válku. Putin válku nechce, ale bude bránit svou zemi za každou cenu a s jeho supervojenskou vyspělostí, tušíte, co se může stát? Kdo nebo kdo může toto šílenství zastavit? Světlé říše nemohou zasahovat, protože fungujeme v režimu nevměšování! Jen matka ZEMĚ má poslední slovo! Graduje do vyšší úrovně tím, že se otočí kolem své osy, a celé její okolí se okamžitě změní pro všechny škody, které jí byly způsobeny. Znovu omyje svůj povrch od veškerého znečištění, jako oceány zaplavují veškerou současnou pevninu, která se na tisíce let dostane pod hladinu oceánů, aby se očistila. Všechny sopky budou ʺchrlitʺ škodlivé chemikálie do neobyvatelného vzduchu znečištěného ohněm a kouřem. Vymaže ze svého povrchu všechny zbytky trojrozměrného života!

Kde bude člověk? Nabízíme bezpečí na palubě našich lodí, ale pouze pokud se VY rozhodnete vstoupit do našeho paprsku bezpečí. Kdy se tak stane? Pokud víme, je naplánováno, že k tomu dojde každým okamžikem. Jste připraveni? K této významné události, kdy Země graduje do vyšší dimenze, dojde bez varování. Nejenže bude člověk v extrémním nebezpečí kvůli vodě oceánu, která zaplaví povrch, a sopkám, které budou chrlit oheň a kouř, ale také kvůli tomu, že frekvence stoupnou do vyšší dimenze, kde žádný 3D člověk nemůže přežít! Lidské 3D tělo by explodovalo. Možná jste si toho nevšimli, ale frekvence Země již začaly stoupat, což ztěžuje život na Zemi i v této době. Co můžete dělat? Zůstaňte soustředění, vyrovnaní a klidní a vstupte do našeho bezpečného paprsku, abyste byli vyzdviženi z povrchu neobyvatelné Země. Budete umístěni na vhodnou planetu pro další růst duše nebo jste postoupili do vyšších sfér. Jen nezapomeňte, že jsme již evakuovali mnoho planet, takže jsme v tom staří mazáci. Miluji vás všechny, i ty nejničemnější, nejnemocnější nebo kohokoli jiného. Budete vyzdviženi do bezpečí, pokud si to budete přát.

Žádáme Putina, aby svou misi dokončil rychle a bez překážek. Žádáme, aby skutečná Pravda o tom, co Putin dělá a jaký je to velký státník, byla zveřejněna, aby ji všichni viděli a pochopili na celém světě, a aby Pravda převládla a překonala všechny lži a dezinformace, které vypouštějí americká falešná média a všechna falešná média a všechny jejich aspekty na celém světě!!! Prosíme, aby byly z myslí a očí všech bytostí, ať už s duší, klonovaných nebo bez duše, na celé této planetě sejmuty všechny těžké a tlusté závoje iluze, aby mohly vidět Pravdu a nebát se jí.

Žádáme, aby váleční štváči a váleční štváči z NATO, kteří se pokoušeli a pokoušejí obklíčit Rusko a evropské země, aby mohli rozpoutat třetí světovou válku, byli okamžitě neutralizováni!!! Transmutujeme všechnu jejich nenávist, hněv, touhu po zabíjení a ovládání pryč pomocí fialového paprsku transmutace St. Germaina z této nízké oktávy do vyšších oktáv, aby byly NEZÁVISLÉ NA VŠECH VĚCÍCH!!!

Znovu žádáme o úplné rozpuštění a zrušení celé entity NATO, všech jejích barev, praporů, ovládání mysli a symbolů, VŠECH chazarských sionistů (satanistů) a VŠECH jejich zlých učení, víry a spisů, zákonů (Sionských protokolů), celých FALEŠNÝCH a LŽIVÝCH MÉDIÍ a sociálních médií a všech jejich aspektů a veškerého jejich ovládání mysli, celé Bidenovy administrativy a všech zlých - chtějí být vládci - (chazarských sionistů) USA. USA a Číny, a veškeré jejich utajování a tajné školení v USA nacistů a podpora nacistického režimu, aby se vrátil socialismus, VŠEHO komunismu (socialismu) a všech jeho aspektů, jakýkoli strach ze slyšení Pravdy a VŠECHNY kontroly mysli prováděné nad celou planetou a v celém Kosmu.

Znovu žádáme, aby VŠECHNO toto bylo okamžitě transmutováno z této Nízké oktávy do Vyšších oktáv pomocí Fialového plamene St. Germaina, aby bylo NEZÁVISLÉ NA VŠECH VĚCÍCH!!!
Žádáme o vyslání obrovských vln tsunami Lásky a Uzdravení Putinovi, VŠEM lidem Ukrajiny, Ruska a VŠEM bytostem a stvořením nad a uvnitř celé planety, Matky Země, jí samotné a celého Kosmu!!! Naplňujeme vše Láskou, Poznáním a Moudrostí. Žádáme o spojení všech bytostí a celistvost všech duší!!! Žádáme o neustálé zvyšování harmonických frekvencí na celé planetě!!!

Prosíme, obklopte nás všechny a celý kosmos Bílým světlem Boha Atona a Modrým světlem svatého Michaela!!! Žádáme, aby se tak stalo ve jménu Sanandy!!! Amen!!!

**************************************

Vytvořme všichni, včetně Světelných říší, velkou vlnu dobra v celém vesmíru. Musíte vždy vědět, že BŮH VÍTĚZÍ!!!

Zdroj: https://www.ournewearthnews.com/2022/03/16/

Zpět