2268 Hypersonické jaderné střely Rose Rumbles

[ Realita ] 2022-03-15

Hypersonické jaderné střely v Polsku, Rumunsku, na Ukrajině, v pobaltských státech a ve východní Evropě jsou problém (pozn. kdekoli jsou problém)


Hlavní ruský problém na Ukrajině se týká plánu USA umístit hypersonické rakety na západní hranici Ukrajiny tři minuty od Moskvy, v pobaltských státech, v Polsku, v Rumunsku a ve východní Evropě, aby prorazily ruský protiraketový štít, který je v současnosti nezranitelný. Je možné, že Rusko dokáže zastavit hypersonickou raketu tři minuty od Moskvy, nebo to přinejmenším představuje větší riziko. Rusko má dvě možnosti. Buď napadnout tyto země a NATO až k Lamanšskému průlivu, nebo zahájit preventivní jadernou válku. Rusové mohou vyhrát jadernou válku hned teď, jak je vysvětleno níže. Pokud budou čekat, mohou být jejich zbraně neutralizovány. Kompromisem by mohlo být, že východní Evropa a pobaltské státy včetně Polska a Rumunska opustí NATO. Jiný kompromis neexistuje.

Proč tedy USA vytvářejí krizi nyní, ještě předtím, než mají hypersonické jaderné zbraně, aby vylákaly rozkaz prezidenta Putina, aby jeho jaderné raketové síly byly připraveny k odpálení. Copak se USA úplně zbláznily, když Pentagon a jejich poradci vědí, co vím, protože jsem jim to vysvětlil?

Další otázkou je, že USA si přály, aby se Německo stalo nepřítelem Ruska, aby si USA zajistily Evropu jako satelit závislý na USA kontrolovaných oceánech, kvůli jejich přírodním zdrojům. USA se také obávaly bismarckovské zajišťovací smlouvy mezi Ruskem a Německem. USA dočasně zabránily Bismarckově smlouvě tím, že vyvolaly krizi na Ukrajině, kterou vyprovokovala USA plánovaná ukrajinská invaze do Donbasu a Luhanska, jíž zabránil zásah ruských sil. Tyto dvě provincie byly osm let zasahovány dělostřeleckou palbou kyjevských sil a vždycky jsem považoval za ostudné, že to Rusové tak dlouho akceptovali, když tam bylo zabíjeno jejich ruské obyvatelstvo.

Dokument Olivera Stonea je docela poučný.

Ukrajina v plamenech Olivera Stonea (dokument)

Ztráta Číny v roce 2014 ve prospěch USA, jak ji USA považují, byla strategickou ranou, protože Čína se už nechtěla podřizovat USA a obrátila se na Rusko s žádostí o spojenectví, když viděla, co se děje v Kyjevě, který ji koncepčně spojuje s Tchaj-wanem, protože Ukrajina byla čtyři sta let součástí Ruska. Čína si zajistila Rusko jako dodavatele přírodních zdrojů, aby se diverzifikovala od oceánů kontrolovaných jedenácti rezavějícími a zastaralými letadlovými loděmi USA. Nejmodernější zbraní na mořích nejsou hladinové lodě, ale ponorky vybavené hypersonickými střelami, které vyčistí oceány od hladinových válečných lodí a obchodního loďstva, což naruší strategickou závislost USA na kontrole moří pro jejich včasné řízení vojenských zásob, protože velká část jejich průmyslu je vyčleněna do zahraničí. USA v tuto chvíli nemohou udržet bezpečnost světového obchodního loďstva ve válce, a tak se jejich vojenská tovární výroba zhroutí do dvou týdnů od zahájení války. Číňané během příštích deseti let postaví tisíc ponorek. USA stále staví zastaralé hladinové lodě pro vedení bitev druhé světové války a sotva jim zbývají loděnice, aby předstihly čínský program ponorek, a to ani zdaleka. Letadlové lodě jsou zcela zastaralé.

Příspěvek Facebooku, Googlu, Microsoftu, Amazonu a Applu atd. k HDP zveličuje význam nafouklého HDP USA, který je z velké části jen papírovým přeludem moci. Tvrzení předsedy Maa, že USA jsou papírovým tygrem, platí dnes do značné míry. Americká výroba oceli je na úrovni 7 % čínské výroby a americká výroba automobilů je asi na třetině čínské výroby. Ruská výroba oceli je zhruba stejná jako americká, čímž se ruská reálná ekonomika blíží ekonomice USA v tom smyslu, že její vojensko-průmyslový komplex je mnohem lepší a silnější než americký. Nerozumné kroky USA v oblasti SWIFT-CHIPS ukončí tuto moc dolaru nad světem, jako když Anglie ztratila libru jako světovou rezervní měnu, což byla poslední kapka pro impérium, které již ztratilo Indii kvůli americkému rozvratu, protože USA se snažily nahradit Británii jako rezervní měnu a vládce moří, protože Británie již nemohla udržovat svou flotilu 1000 lodí po druhé světové válce... Takováto čínská průmyslová čísla se pohybují v rozmezí srovnatelné průmyslové výroby, která je trpasličí oproti USA. USA se zhroutily jako světová velmoc ve vojenském smyslu, protože Rusko je vojensky mnohem silnější, a v ekonomickém smyslu, protože Čína je průmyslově mnohem větší. Platí axiom, že výrobní síla je síla národa, ale v dalším odkazu v korespondenci s tehdejším ministrem financí Robertem Rubinem jsem poukázal na to, že výrobní síla USA byla zničena zmanipulovanými měnami za pomoci vojensko-průmyslového komplexu, který si zajistil tehdejší Německo a Japonsko jako spojence tím, že jim v naší dřívější studené válce proti Číně a Rusku přenechal náš průmysl a nechal je nahradit náš průmysl jejich průmyslem, když však Čína v roce 1972 přešla na stranu USA, nahradily USA Japonsko Čínou a nechaly je vstoupit na náš trh na úkor Japonska, když jsme čelili Sovětskému svazu.

Korespondence Roberta Rubina - David Lifschultz

Zničení průmyslové síly USA zmanipulovanými měnami nebo špinavými plováky zlikvidovalo střední třídu v USA a zničilo nižší třídy, které za přijatelných odborářských mezd v GM, Fordu a Chrysleru vyráběly všechna naše auta. Deregulace bank nyní umožňuje bankám půjčovat chudým za 15 až 20 % úrok a zároveň si půjčovat za méně než 1 % z trhu federálních fondů, což ničí chudé obyvatele USA, kteří nemohou vyjít s penězi. Když se tato bankovní deregulace včetně úrokových sazeb na kreditních kartách chystala schválit Senátem, byl jsem na večeři s Jakem Garnem, předsedou finančního výboru Senátu, a zeptal jsem se ho, jak může takto rozbít chudé, a on souhlasil s tím, že banky podplatily Senát. Nemohl nic dělat, protože v té chvíli se mu podařilo sehnat jen pět nebo šest hlasů. Vedlo by to ke katastrofě, jak jsme viděli při krachu v roce 2008, který předpověděl, ale nikdo ho neposlouchal.

Nyní vyrábíme asi polovinu a zbytek je dovoz. Náš národ se skládá jen z velmi bohatých a velmi chudých. Střední třída je z velké části vymazána. Právě proto, že Donald Trump mluvil proti zmanipulovaným měnám a za americká pracovní místa pro chudé, která byla zlikvidována dovozem, spolu s ukončením imigrace, která představovala jakousi záložní armádu nezaměstnaných z celého světa, kteří přicházeli do USA, aby zničili naši mzdovou strukturu a učinili naše chudé ještě chudšími, ho Američané volili. Demokraté vidí v přistěhovalcích voliče demokratů, takže otevřeli ilegální imigraci záplavě milionů a milionů lidí a byli by rádi, kdyby jich přišlo 100 milionů. Pak můžeme vypadat jako londýnské ulice, kde je těžké najít Angličana, s výjimkou obchodu Harrod´s. Když byl Donald prezidentem, doporučoval jsem mu, abychom v jednom kroku zastavili obchodní deficit tím, že proti sobě postavíme měny přebytkových zemí. Tak jako Německo a Japonsko kupovaly naše měny, aby zničily náš průmysl, abychom my kupovali měny našich přebytkových obchodních partnerů a vyhnali euro nebo jüan tak vysoko, že žádné zboží nebude na našem trhu konkurenceschopné, a v jednom kroku by žádný deficit nebyl. Rovněž 15 bilionů čistého deficitu na našich zahraničních účtech by se dalo vymazat manipulací, dokud by naše přebytky nevymazaly oněch 15 bilionů. Donald se s tímto nápadem rozběhl a otřásl celým světem. Hluboký stát ho sestřelil a rozhodl se ho zbavit hákem nebo lstí. To znamená, že zmanipulovali hlasování.

Tyto americké nižší třídy zradili demokraté, kteří dříve považovali odbory za své voliče, dokud si je nekoupil Wall Street. Biden před volbami přišel do Wall St. s tím, že neposlouchejte, co říkám, ale co dělám. A Wall St. se ode mne nedočká újmy (DKL: takže vaše drancování může pokračovat a já si vezmu svůj lup od Lovce na Ukrajině a jinde). Takže mi dejte své volební příspěvky.

Tady je, jak paraziti z Wall Streetu drancují USA jako Mitt Romney v Bain Capital, který posílá naše továrny do zámoří dál.

Do předchozího odkazu s názvem ʺHormuzský průliv jako spouštěč světové krizeʺ jsme zařadili finanční analýzu o tom, jak je na Wall St. ročně rozkraden bilion dolarů oligarchy, kteří se nijak neliší od těch primitivnějších oligarchů lorda Rothschilda na Ukrajině a v Rusku, kteří si to vystříleli v ulicích Moskvy. Musíme si přiznat, že newyorské metody používané na Wall Street jsou mnohem rafinovanější než podvodníci v Rusku, kteří za peníze lorda Jacoba Rothschilda kupují ruský průmysl za haléře. To na Wall Street není viditelné, pokud nejsou vyškoleni v syntetických derivátech. Lord Jacob vlastní Rusko a Ukrajinu, i když agenti dostávají jen kousek. Syntetický derivát zvaný hotovostní vypořádání je mnohem rafinovanější formou krádeže. Musíte rozumět esoterické pokročilé matematice, abyste pochopili tuto rafinovanou krádež, která využívá stochastickou teorii řízení, dynamické programování a numerickou analýzu teorie zastavení PDE. Sami ji inzerují jako systémové obchodování využívající kvantitativní modely odvozené z matematické a statistické analýzy. Ve skutečnosti jste nemuseli vědět nic o standardní analýze akcií, porovnávání technologie nebo obchodních modelů s jinými nebo o prognózách výdělků, protože to nemá nic společného s manipulací s indexy. Výnosy, typy technologií, jejich budoucnost, management atd. byly irelevantní. Jedná se o čistě matematickou manipulaci kartelů z Wall Street spojenou s jejich matematickými modely s indexy. Zjednodušeně řečeno, manipulují s indexy nahoru a dolů a vydělávají na jejich růstu a poklesu. V tomto kasinu na Wall St. je zmanipulováno všechno.

Zběsilá snaha proti Rusku pramení ze skutečnosti, že Rusko ukončilo rovnováhu jaderných mocností vytvořením obranných raket, jako jsou protiraketové střely S-300 až S-700, díky nimž může Rusko dnes vyhrát jadernou válku. Tyto protiraketové systémy uzavírají ruský vzdušný prostor. MAD neboli vzájemně zaručené zničení tedy neexistuje. V jaderné válce by Rusko utrpělo pouze 10 % obětí, protože jeho protiraketový štít a kapacita 40 milionů protiatomových krytů pro lidi v jejich městech zcela chrání jeho obyvatelstvo, i když musíme počítat s tím, že se jich pár dostane skrz, zatímco 80 % obyvatel USA by zahynulo a 90 % obyvatel Evropy by se vypařilo. To je fakt. Proč tedy USA vytvářejí krizi nyní, ještě předtím, než mají hypersonické jaderné zbraně, aby vylákaly od prezidenta Putina rozkaz, aby jeho jaderné raketové síly byly připraveny k odpálení. Copak se USA úplně zbláznily, když Pentagon a jejich poradci vědí, co vím, protože jsem jim to vysvětlil?

Představa, že jadernou válku nelze vyhrát a celý svět by zahynul, je zcela mylná. Při ohnivém bombardování Tokia a Drážďan zemřelo více lidí než v Hirošimě a Nagasaki, jejichž města byla zcela obnovena a velmi dobře prosperují. O jaderné válce můžeme říci jen to, že je účinnější než bombardování ohněm, na které bylo potřeba více letadel. Nesnažím se zde být cynický, protože jsem proti zabíjení žen a dětí jako činů proti křesťanskému rytířství, ale to vyšlo najevo, když v rozporu s mezinárodním právem Anglie v první světové válce blokovala Německo a bezohledně blokádu půl roku po válce prodloužila, přičemž zabila 763 000 civilistů. - Oficiální německé statistiky odhadovaly, že 763 000 civilních obyvatel zemřelo na podvýživu a nemoci v důsledku blokády Německa.

Zabíjení civilistů v USA a Anglii ve druhé světové válce nemělo obdoby. Svou brutalitou a bezohledností se vyrovnalo Tamerlánově pyramidě lebek. Na Západě to nebylo přijatelné chování vycházející z toho, že obě strany byly křesťanské, a proto se musela dodržovat pravidla křesťanské cti a pravidla války. Eisenhower nazval svou knihu ʺKřížová výprava v Evropěʺ, ale sotva bylo něco křesťanského na saturačním bombardování žen a dětí v Drážďanech, kde podle odhadů zemřelo 500 000 německých žen a dětí při Churchillově záměrném masovém vraždění, které bylo nejhorším válečným zločinem války, nebo na bombardování nevojenských cílů jako Hirošima a Nagasaki. Stalin nebombardoval civilní cíle, ale pouze vojenské, protože to dávalo vojenský smysl. Američané a Britové měli stát na lavici obžalovaných v Norimberku za bombardování civilistů. USA a Anglie záměrně bombardovaly ženy a děti a zabily statisíce nebojujících osob. (To znamená, že v případě nižších tříd mohlo být jednou bombou zavražděno více žen a dětí, protože jejich domy byly blíže u sebe.) Dokument tvrdil, že při celkovém soustředění úsilí na výrobu a použití bombardovacích letadel by bylo možné ve všech německých městech (tj. těch s více než 50 000 obyvateli) zničit 50 % domů.ʺ

Tím nechci říci, že za druhé světové války nedocházelo k německým válečným zločinům, ale o tom se v tisku píše téměř denně tak obšírně, že to zde nemusíme doplňovat. I když musíme dodat, že komisařský řád Němců tolik odsuzovaný v Norimberku zopakovaly USA ve Vietnamu ve svém programu Fénix, který CIA vytvořila podle německého vzoru.

Madeleine Albrightová Smrt 500 000 iráckých dětí stála za neexistující irácké zbraně hromadného ničení.

Cherwellova zpráva kvantitativně popisuje dopad britské bombardovací ofenzívy na Německo v období od března 1942 do září 1943. Tento dokument stanovil strategickou politiku. Bombardování musí být v zásadě zaměřeno proti německým dělnickým domům. Domy střední třídy mají kolem sebe dva velké prostory, a tak se na ně nemusí plýtvat bombami; na továrny a ʺvojenské cíleʺ se už dávno zapomnělo, s výjimkou oficiálních bulletinů

Zdroj: https://roserambles.org/2022/03/15/

Zpět