2246 Satelity Starlink - jsou skutečně nahoře? Cosmic agency

[ UFO ] 2022-03-07

Swaruu X (Athena), Swaruu
Athena: Říká se tu, že Muskovy satelity jsou falešné, zavedené za účelem krytí operací lodí Federace. Já létám atmosféricky, nikdy je nevidím, nikdy je nezjistím. Říká se, že jsou malé. Nevím, říkají to a já tomu věřím, jen vím, že můj NAV je nevidí, a to mě dokonce informuje o oříšku, který se vznáší jako vesmírný odpad. Jestli tady někdo vidí, tak jsem to já.

Robert: Někteří říkají, že těch družic sestřelili docela dost. Že to byl deep state? Že měli vytvořit kvantovou telekomunikační síť, která by byla lepší než ta, co existuje teď... Taky se říká, že byly zničeny při slunečních bouřích nebo tak něco.
Swaruu X (Athéna): Trvám na tom, naposledy jsem tam projížděla 15. února a nic jsem neviděla. Můj NAV mi poskytuje podrobnou mapu všeho kolem. Ano, patnáctého byla sluneční bouře. Ale patnáctého jsem kolem proletěla dvakrát a byla jsem ve vzduchu několik hodin. Ten den jsem strávila ve vzduchu nejvíce času.

Robert: Mohla sluneční bouře ty satelity shodit?
Athena: Ne. Pravdu nelze s jistotou zjistit, ale jak je znám, nemyslím si, že je to pravda. Spíš falešné věci jako vozítka na Marsu a auto, které Musk vypustil. Nevynakládali by úsilí, aby lidem něco dali. Všechno je to divadlo, které má odvést pozornost a přimět je uvěřit realitě, která není skutečná. Program je stejný, aby nic nebylo pravda, totální zmatek.
Ano, přichází se svými raketami, ale Starlink nikde nevidím. Byť bych byla první, kdo by to odsoudil, že je to pro mentální kontrolu pomocí vysokorychlostního satelitního internetu 5G k aktivaci grafenu ve vakcínách. Ale kde jsou? Já tam nic nevidím a to tam chodím pořád.

Gosia: Není možné, že jsou v nějaké oblasti, kterou neprojíždíte? Nebo ve výšce?

Athena: Ne, protože musí být na nízké oběžné dráze. Musím tam proletět a můj NAV mi dává mapu všech objektů, které musím proletět, družic, vesmírných stanic a odpadků. A nikdy mi to neřekne nic o těch malých světýlkách ve tvaru vláčku ve vesmíru.

Athena: Ve vzduchu. Výška 220 km, 2300 kt. Dívám se doleva, dívám se doprava, dívám se na svůj NAV. A... žádný Starlink tam není. Hledám Starlink už více než hodinu. Pokud se nemaskují jako vesmírný odpad, nic tu není. V téhle výšce je jenom harampádí.

Ano. Říkají, že by měli být ve výšce asi 550 km.
Athena: Hledal jsem od 1000 a níže. Možná je napodobují pomocí normálních satelitů. Spousta harampádí a to je všechno. Je tam ISS. Ale podle senzorů života tam nikdo není.

Robert: A ISS Čína?
Athena: Je tam ISS. A taky. Prázdná.

Robert: Ahoj Tino. Ohledně Starlinku Elona Muska mi několik lidí říká následující:
... Viděl jsem je nejméně třikrát v noci, řady po několika desítkách za sebou. Dokonce se mi je podařilo nahrát. Existují dokonce sledovací stránky, kde je uvedeno datum a čas, kdy proletí nad vaším městem. Podle těchto údajů je lze vidět. Zeptejte se prosím, pokud to nejsou satelity jako takové, co vidíme?
Co by mohla být ta světla, která se objevují ve formaci?
Athena: Průměrný až hlavní provoz umělých družic je v současné době nad oběžnou výškou Toleky, takže tím neprocházím a oběžná dráha Toleky je nastavena tak, aby s těmito družicemi nerušila. Totéž dělají vesmírné agentury se svými stanicemi, jako je ISS a její čínská obdoba. Proto mají Toleka a Avyon01 podobné oběžné dráhy jako ISS. Dívala jsem se jen z výšky 1000 km.

Družice existují (existují konspirátoři, kteří tvrdí, že ne). Toleka sama ví o poloze všech blízkozemních objektů. Nejsem informována o existenci ničeho s charakteristikami Starlinku.
V provozu je však tolik satelitů, že je docela dobře možné, že to, co dělá Starlink, je produktem jiné satelitní technologie.
Pokud jde o to, co natočili zespodu, nemám jednoznačnou odpověď, jen teorie založené na tom, co jsem pozorovala odsud. Mohl to být Blue Beam, což je velmi pravděpodobné. Nebo je možné, že to, co jste viděli, jsou formace stíhacích lodí Antarie a Centaura a tisíce jejich dronů. Ano, dělají ten druh operací, které nazývají kobercové krytí všeho, součást blokády Země, ale nevím, jak to vypadá zespodu. Slyšela jsem, že to vypadá jako vláček světelných bodů, jako je tento, procházející noční oblohou:

Tato formace se příliš neshoduje s družicemi, protože by byly příliš blízko sebe, na stejné oběžné dráze, potřebovaly by mnoho počítačů a jimi řízených trysek, aby udržely tu vzdálenost mezi sebou, stále stejnou. Bylo by vhodnější, kdyby byly zobrazeny jako matice bodů pokrývající oblohu.

Kabala a vlády končí tvrzením, že něco umělého, co je vidět na noční obloze, je součástí něčeho jejich, něčeho NASA nebo kohokoli jiného, používá se už léta, v podstatě od vzniku samotné NASA v roce 1947. Nemýlí se, protože používají sledovací systémy ISS jako zástěrku nebo zdůvodnění toho, kdy je nelidská loď tak blízko Zemi, že je viditelná pouhým okem, jak zjistili Taygetané.

Také se říkalo, že ty osamělé skvrny, které se po desetiletí pohybují po noční obloze, jsou satelity. Je to pravda, některé jsou, protože existují velké družice se solárními panely, které odrážejí velké množství slunečního záření, většinou v podvečerních hodinách, zřídka až nikdy uprostřed noci. Naprostá většina takových jasných bodů jsou nelidská plavidla nesčetných ras, ale většinou Federace, která cestují sem a tam a někdy jsou viditelná, když jsou na nízké oběžné dráze nebo prolétají blízko Země ve vesmíru, ale ne nutně na oběžné dráze.

Gosia: Jak se mají tyto družice Starlink lišit od ostatních běžných družic? Pokud existují i jiné, je možné, že jsou to některé z těch Starlink?

Athena: Jaký je váš názor na tyto satelity? To mi není jasné ani po výzkumu. Chápu to tak, že jsou to nano satelity, maličké. Přesná velikost mi není jasná. Ale jsou jako 90 % satelitů.

Robert: Nerozumím tomu, co říkají ti ze Starlinku, že satelity vypustili a. geomagnetická erupce ty satelity ovlivnila.
Athena: Ano, byla tam sluneční erupce, ale ta nic neovlivnila, jak říkají. V nejlepším případě vyvolá statickou elektřinu v systémech. Věci ve vesmíru týkající se Starlinku nejsou takové, jak se lidem říká. Děje se tam něco velmi podezřelého.
Na obrázku vidím šňůru 110cm nelidských dronů, které se chystají přesunout na své pozice po celé Zemi. Nevidím žádnou shodu s telekomunikačními satelity.
Dalším problémem je, že by byly na velmi nízké oběžné dráze, a protože jich je tolik, nikdo by nemohl vvystoupat, aniž by do nich narazil. Podle Muska vyletět nahoru je jako střelit se do vlastní nohy. Zaplní nízkou oběžnou dráhu odpadem a předměty, které narazí do jiných projektů a kosmických lodí a satelitů, které chtějí vynést nahoru.

Pokud bude oběžná dráha příliš nízká, budou mít atmosférické tření a spadnou. Atmosféra není definovaná vrstva, jak vám tam říkají. Je to spíše plynná vrstva, která přechází z velmi husté hydrosféry (moře, řeky, jezera a louže na ulici, protože pršelo), a postupně se stává se lehčí na úrovni moře a méně a méně hustou, až se rozptýlí do vesmíru. Ve výšce ISS má atmosférické tření, není to meziplanetární prostor. Toho by se dosáhlo pouze při překročení nechvalně známých Van Allenových pásem.

Pro umělé družice tedy existuje užitečný koridor, kde by se měly všechny nacházet, a to pod Van Allenovými pásmy, ale nad úrovní atmosférického tření, které bude postupně podkopávat jejich oběžnou dráhu, dokud nespadnou na Zemi jako kosmické smetí.
Nebudou však moci umístit nic v zavedeném rozsahu nízkých oběžných drah, řekněme nejnižší možné, aniž by byly nestabilní. Pro přístup do vesmíru je zapotřebí udržovací ʺkoridor, který by využívaly lodě Sojuz a dnes již neexistující Transbordery, jinak by byl prostor nefunkční tím, že by se v něm vznášelo příliš mnoho objektů, s nimiž by se mohly srazit. A Starlink se nachází v tomto údržbovém koridoru. Tedy, je tam, protože Musk říká, že tam je, já tam ale nic nevidím. Včera jsem lítala 8 hodin v kuse a nenašla jsem je.
Je to kontroverzní, ale nemám důvod o tom lhát. Něco podezřelého tam skrývají. Vypadá to, že jsou tam proto, že jsou invazivní, a kvůli jejich spojení s očkováním. Jen je nemůžu najít, to je vše, co vím. Informuji vás ale o velkém pohybu federačních lodí a dronů, které jsou kulovité a svítí svými elektromagnetickými plazmovými motory.

Gosia: Pokud vypadají jako jiné satelity, jak víte, že jste je neviděli? Možná jsou jako jiné satelity?

Athena: Z těchto důvodů:
1.)Nejsou na oběžné dráze, kterou uvedl Musk.
2.) Číslo 42 000 neznamená nic.
3.) Oběžná dráha a počet se neshoduje s potřebným koridorem přístupu do vesmíru pro samotnou NASA, Space X nebo ESA nebo Roscosmos nebo kohokoli jiného.
4.) jich létají statisíce.

Podle mě je to to, co lidé vidí. Ale nemůžu to vědět jistě. Fungují na malý reaktor s nulovým bodem a elektromagnetické plazmové motory s rušiči gravitace. Mají mezihvězdné schopnosti. Takto jsou uloženy na velkých lodích, ale mnoho za sebou. Vyjedou jako vlak a rozptýlí se nebo se přesunou jako skupina podle potřeby. Mají průměr 110 cm (ty Taygetské jsou obyčejnější, ale Taygeta má i takové o velikosti fotbalového míče, aby se dostaly do malých míst).

Elon Musk údajně vyslal do vesmíru auto. To nedává smysl, je to jen vesmírný odpad. Není to cenově dostupné, nikdo to neuvidí. Kvůli reklamě, kvůli lidem, raději vymyslí něco zinscenovaného a je to. Je to lhář, proč mu teď věříte se Starlinkem?
Ano, existuje satelitní internet, a Musk možná vypouští satelity, což dělá, ale není to to, co říká veřejnosti. Nikdy neříkají lidem pravdu, tak proč mu teď věřit? Ukazuje se, že to všechno je jen zástěrka pro jiné věci ve vesmíru, věci, které Kabala, vlády, musí vysvětlit přízemními věcmi, jinak by jejich show skončila.

Gosia: O tom autě jsem nevěděla. Proč auto ve vesmíru?

Athena: Přinejmenším proto, aby se zakryly nelidské operace. Shrnuto, hlásím, co vidím, nemám podbízivou odpověď. Nyní je nutné spojit si jednotlivé body.

Zdroj: https://swaruu.org/transcripts/

Zpět