2227 Adama z Telosu: Nukleární válka? Sharon Steward

[ Ezoterika ] 2022-03-07

Protože Ivo není právě k dispozici, požádala jsem Adamu, aby ho na chvíli zastoupil. Ivo je teď super soustředěný na problém, který se vynořuje na Ukrajině. Co dělá, nechce říct, ale je zaneprázdněný, stejně jako Ashtar, a nechce se k nám teď připojit. Žádný strach, je tu spousta lidí, na které mám kontakt a kteří by si s vámi rádi popovídali, tak jsem si řekla, že otevřu linky.

Sharon: Vítej Adamo. Jak se cítíš, když musíš sdílet tento svět s těmi šílenými vůdci na povrchu?
Adama: Ano, už jsou v tom zase. Historie se opakuje, protože historie se skládá z jediného programu: programu vyvraždění povrchového obyvatelstva. Už tolikrát jsme zasahovali, jen abychom vás udrželi dost naživu, ale tentokrát vidíme, že to zvládnete.

Sharon: Takže to bereš mnohem lépe, než jsem si myslela. Jak nás historie do této situace dostala předtím?
Adama: Co myslíš, že byla Atlantis? Byla to krystalická technologie, kterou použili k potopení ostrova.

Sharon: Je ještě mocnější než jaderná?
Adama: Ano. Vytvořili trhlinu v kvantových polích, která se táhne od Země až k nebi. Těžký úkol pokusit se ji opravit. To, co teď máme kolem Země, bys nazvala špatné sektory v počítačích [něco jako nepoužitelný prostor]. S novou časovou linií, která se teď naplňuje [právě teď se rozdělujeme na dvě časové linie - lidstvo je ve dvou táborech], budeme schopni ty špatné sektory opravit. Agarťané tvrdě pracovali na tom, aby udrželi tkaninu časoprostoru kolem Země pohromadě. Stejně tak i další rasy, jako je ta tvá, Sharon.

Sharon: To je to, co teď dělá Ivo? Neřekne mi to.
Adama: Ano, a pátrají po všech jaderných zbraních, které jim zatím unikly.

Sharon: Vím, že mají kontrolu nad většinou z nich, ale vsadím se, že Deep State má skrýš někde v nějakém DUMB. nebo možná na Antarktidě.
Adama: Hledáme je. Máme uvnitř lidi, kteří jsou ochotni obětovat své životy, jen aby získali zdroje těchto zbraní. Nevidíme ale nic velkého, co by explodovalo. Spolupracujeme s Putinem, abychom udrželi Zemi v bezpečí.

Sharon: Už mě unavuje žít s hrozbou války. Je mi šedesát let a za celý můj život byly jen čtyři roky, kdy nebyla válka, a to v letech 2016-2020.
Adama: Je důvod, proč války ohrožovaly jen jiné než severoamerické obyvatele. Pro mnohé jiné však byly reálné. Po skončení této události bude DS zatčena a začne převracení. Lidé začnou znovu přebírat kontrolu nad svými životy.

Sharon: Lidé se budou ptát, zda vyjdou fondy St Germain.
Adama: To záleží na ekonomice. Ekonomika se musí obrátit. Aštar už prohlásil, že veřejnosti odhalí dobrotivý mimozemský život, pokud tato válka přejde v jadernou. Nemají na to sílu, Sharon. Nebojte se. Podařilo se nám shromáždit a zneškodnit mnoho jejich zbraní. Nezapomeňte také, že používají i jiné typy zbraní, například přímé energetické zbraně. Hrozba jaderné války se dělá proto, aby vás vyděsila, a také proto, aby roztrhala díry ve struktuře časoprostoru.

Sharon: No, snaží se vyhubit lidi na Zemi a zatím se jim to nepodařilo.
Adama: To jim neprojde, Sharon. Máte spoustu pomocníků a ani si neuvědomujete rozsah pomoci, kterou můžeme pomoci. Obvykle jsou války vyhrazeny pro ovládnutí oblastí planety. To bylo vlastně ještě donedávna. Pak se naučili vyvolávat globální války, a to souviselo s tím, že ovládali tolik oblastí na vnější straně planety. Když se například Holanďané pustili do války, museli chránit své zájmy, například Indonésii.

Sharon: Ano, můj otec sloužil a právě tehdy zabil člověka. Bylo to zabít, nebo být zabit, tak toho člověka zabil.
Adama: Ano, to je nešťastné. V minulosti používali nemoci, aby vyvraždili spoustu obyvatel, a ano, časové linie se obracely a zasahovalo se do nich, aby se udržel dostatek lidí naživu, aby obyvatelstvo mohlo žít dál.

Sharon: Vidím, že první zaznamenaný případ malárie byl někdy v prvním století před naším letopočtem.
Adama: Byla tu už dlouho předtím. Černý mor, španělská chřipka byla dalším pokusem, a uvolnění malárie bylo dalším pokusem. V té době neexistovala žádná lékařská pomoc. Dnes se k léčení používají antibiotika, ale tehdy nic takového nebylo. S rozšiřováním lesnatých oblastí s vodou řádili komáři. Stačilo komáry nakazit, aby je mohli využít jako přenašeče, a pak vyhubit některé přirozené nepřátele komárů, jako jsou některé druhy ptáků a netopýrů. Tímto způsobem si vytvořili vlastní systém zabijáckého hmyzu. O tyto věci se pokoušeli v průběhu historie znovu a znovu, a my jsme se je snažili zastavit, abychom udrželi povrchovou populaci naživu.

Sharon: Zajímavé. A co ten mor?
Adama: V té době lidé žili s hlodavci. Krysy a myši si našly cestu do lidských domovů a nakazily lidi prostřednictvím svých blech a výkalů. Proč si myslíte, že se tak rozšířily domácí kočky? Kočky morem neonemocní, ale člověk ano.

Sharon: Takže důvodem, proč se kočky domácí staly tak běžnými, bylo blaho člověka. Kdo by to byl řekl?
Adama: My jsme to věděli. Dali jsme lidem na povrchu tip, aby začali chovat kočky, aby kontrolovali populaci hlodavců v městských oblastech.

Sharon: A co tyfus?
Adama: Ten se šířil bakteriemi a uvědomte si, že v Evropě byly návyky na čistotu po mnoho let laxní. Opět došlo k zásahu, který měl lidem pomoci naučit se používat mýdlo a horkou vodu k čištění sebe i svých domovů. Za všemi těmito kampaněmi jsme stáli my, abychom zlepšili život venkovní populace. Vyslali jsme své emisary, aby pomohli zastavit tyto nemoci.

Sharon: A co tuberkulóza?
Adama: Po celém světě byly zahájeny kampaně proti ní. Stále není na ústupu, ale mnoho lidí si vytvořilo imunitu a pokračuje v ní, takže je neohrožuje. Imunita se přenáší z rodičů na děti, takže očkování vlastně není nutné. Pochopili, že imunitní systém člověka je zdatný v ochraně před nemocemi nebo v tom, aby dovolil nemocem ovládnout tělo, takže systematicky pracovali na oslabení vašeho imunitního systému. A právě zde se nyní nacházíte.

Sharon: Ano. Jsem alergická na všechno.
Adama: To se dá překonat. Tělo je silné, a když ho budete správně živit, můžete udělat velké pokroky.

Sharon: A co některé jejich další kampaně?
Adama: V Indii a v Africe byla jaderná válka. Po celé věky pracovali na tom, aby vytvořili člověka, který jim neodolá. Když se některý sektor stal příliš silným, rozpoutali ve svých oblastech války, aby vyhladili obyvatelstvo a změnili jeho DNA.

Sharon: Takže jsme zase tady. Prostě se nás nemohou zbavit.
Adama: Ne, vidíš, jak je lidské tělo odolné.

Sharon: Takže atomovky nebudou, alespoň v měřitelném množství, letos. To je to, co DS chce, a my to nedovolíme.
Adama: Musíš vidět, s kým máš tu čest a že jim na tobě nezáleží. V jejich předchozích kampaních jste se to nikdy nedozvěděli, nebo zabili ty, kteří to šířili, aby je umlčeli. To byla práce mnoha členů duchovenstva a královské rodiny: chránit legendu, stejně jako se to děje nyní.

Sharon: Takže tito lidé věděli, co se děje?
Adama: Samozřejmě. Jste vedeni k tomu, abyste věřili, že vaši králové a královny vládli svým královstvím s benevolencí, ale mnozí z nich měli dvě tváře, jako mají nyní vaši vůdci. Usmívají se vám do tváře, ale za vašimi zády pro vás mají na mysli to nejhorší. Proto přišel Ježíš: aby vám o tom také řekl. Ale samozřejmě byla vytvořena bible a tyto záznamy z ní vyškrtnuty.

Sharon: Zajímavé, jako vždy.
Adama: Na Galaktické radě se o tom diskutuje. Samozřejmě, že jsou tu obavy, ale už jsme vás v historii viděli dojít do tohoto bodu a vždy jste zvítězili a zvítězíte i tentokrát. Pomáháme vám jako vždy, ale tentokrát vyřazujeme ty zlé a pomáháme vám otevřít oči. Pozemšťané si musí vzít svou moc zpět, a tak se také stane.

Sharon: Přátelé, vypadá to, že se historie opakuje, dokud se konečně nedostaneme za tento bod a nevezmeme si naši planetu zpět. Mám pocit, že to bylo jako přeskakující deska, kámen úrazu, který Země nikdy nedokázala překonat. Byla to slepá ulička jak pro DS, tak pro lidi na Zemi: střety hlava nehlava, kdy nikdo nevyhrává. Teď jsme vyhráli my. Dříve jim přirozené okolnosti pomáhaly vybíjet stádo, ale jak rostla jejich moc a mazanost, vytvářeli okolnosti, které podle nich vedly k našemu zániku. Nestalo se tak. Aštar poznamenal, že světová populace vzkvétala právě z tohoto důvodu: aby lidé mohli žít dál.

Zdroj: https://goldenageofgaia.com/2022/03/07/adama-of-telos-nuclear-war/

Zpět