2221 Hvězdné děti Universe inside you

[ Ezoterika ] 2022-03-01

Lebka Starchild byla nalezena v roce 1920 v Měděném kaňonu v Mexiku. Při zkoumání dolu našlo místní děvče dvě lebky, z nichž jedna byla normální a druhá byla 900 let stará lebka hvězdného dítěte. V roce 1999 získal lebku americký badatel Lloyd Pye. Zjistil, že lebka je stará přibližně 900 nebo 1000 let. Zubní testy naznačovaly, že věk dítěte nebyl vyšší než pět let, a mnoho vědců se domnívalo, že tvar lebky byl způsoben genetickou poruchou, například hydrocefalem. Při tomto onemocnění se v lebce nachází více tekutiny než obvykle, což způsobuje její zvětšení. Na lebce je v zadní části lebky zřetelná rýha, která neodpovídá lebkám postiženým hydrocefalem. Přestože má lebka odpovídat lebce pětiletého dítěte, je o 10 procent objemově větší než lebka dospělého člověka. To spolu s dalšími zdokumentovanými výzkumy jasně naznačuje, že nepochází z člověka.

Lebka je o polovinu tlustší než lidské kosti a dvakrát hustší, přesto je nesmírně silná a zdá se, že je zkonstruována pomocí mohutné sítě. Červenavý odlesk je podobný kostní dřeni, ale není úplně stejný jako u člověka. Nejde tedy jen o jedinečný tvar, ale o vzhled a dojem z lebky jako celku. Jednou z věcí, která lebku Starchild opravdu odlišuje, je absence dutin a dalších přídavných zařízení. Uši jsou níže, přesto je zde obrovská oblast sluchu, takže se zdá, že tato lebka je částečně lidská, ale částečně jiného tvora nebo rasy. Jedním z tvorů, se kterými je nejvíce spojována, je šedý mimozemšťan, který má neobvyklé oči a rozšířený tvar hlavy.

Testy DNA z roku 2003 naznačily, že neexistuje žádná jaderná DNA matky a otce, a to ani po šesti pokusech o její nalezení. Z toho byly vyvozeno, že by se mohlo jednat o dítě mimozemského otce a lidské matky. Další výzkumy zvažovaly, že DNA matky také nebyla lidská, a mohlo by se tedy jednat o zcela mimozemskou lebku. Výzkum lebky Starchild nikdy nebyl schopen vyvodit žádné definitivní závěry. Výzkum z roku 2016 naznačoval, že dítě bylo mužského pohlaví a jeho matka byla indiánka. V souvislosti s tvarem lebky byly zmíněny určité poruchy, včetně různých nemocí, které lebku označily jako brachycefalickou, nikoliv hydrocefalickou, jak se dříve často uvažovalo. Tyto závěry naznačovaly, že lebka je plně lidská, ale v rámci testů DNA stále existovaly oblasti, které ponechávaly nejasnosti ohledně této odpovědi. Názory na tuto lebku se stále rozcházejí, někteří se domnívají, že se jedná pouze o lebku malého dítěte, zatímco jiní v ní vidí směs mimozemšťana a dítěte.

Hvězdné děti v historii
O Hvězdných dětech se hovoří na všech kontinentech planety a jedná se o děti, o nichž se věří, že pocházejí z hvězd. Přicházejí s nadlidskou inteligencí a záhadnými schopnostmi, s přístupem k informacím, které běžný člověk neměl. Možná jste o nich slyšeli jako o Indigových dětech, ale teoretici starověké kosmonautiky jim přezdívají Hvězdné děti. Mají v neuvěřitelně mladém věku mimořádné schopnosti, a dnes se o nich ve světě vypráví neuvěřitelné příběhy.

Je možné, že Hvězdné děti jsou na této planetě již tisíce let a tato lebka je konečně potřebným důkazem jejich existence? Někteří badatelé se totiž domnívají, že Hvězdné děti by v této době mohly existovat již tisíce let, a to již od dob Pythagora, který našel dítě Astraeus. Tento malý chlapec přežíval při pohledu na slunce jen s rosou, která kapala ze stromu nad ním. Jeho křestní jméno znamená ʺhvězdné dítěʺ, což jasně naznačuje jeho jedinečné nadání a schopnosti již od útlého věku. Někteří lidé se dokonce domnívají, že Pythagoras získal své pokročilé matematické znalosti od tohoto malého chlapce, který byl vyslán na naši planetu, aby pomohl sdílet koncepty, které formovaly naši dnešní planetu.

Řecká báje uvádí, že Pythagoras dostal dítě od svého otce Mnesarcha, aby pracoval jako jeho učeň. Jiní však věří, že své teorie a matematické znalosti získal od tohoto nadaného chlapce, který měl být jedním z prvních údajných Hvězdných dětí. O Pythagorovi se vypráví mnoho legend. Aristoteles často popisoval Pythagora jako nadpřirozeného člověka, podle jiných pověstí byl také viděn na více místech najednou. Jiní slyšeli, že řeka Kosa vítá Pythagora jeho jménem, a další příběhy naznačují, že byl synem Apollóna. Všechny tyto legendy naznačují, že měl jistě jedinečné schopnosti a nadání, ale byl to opravdu další příklad Hvězdných dětí na naší planetě?

Nelze popřít, že Indigové děti jsou zjevně fascinující téma, přičemž každý rok se jich na naší planetě potenciálně objeví tisíce. Nejde však o nejpodivnější lebky, které kdy byly objeveny. Například v 80. letech 19. století byla v Sayre nalezena lebka s rohy.
width=


Zdroj: https://universe-inside-you.com/the-starchild-skull-starchild-beings/

Zpět