2208 Překabátění Matt Agorist

[ Ezoterika ] 2022-03-02

Politici, kteří nyní volají po ʺsvoboděʺ, jsou ti samí, kteří vám ji před měsíci vzali

Pokud jste si nevšimli, v písku se rýsuje čára: buď stojíte na straně Ukrajiny a bezvýhradně papouškujete narativ establishmentu - nebo jste agentem Kremlu. Válečná propaganda je hmatatelná a něco takového jsme nezažili od doby bezprostředně po 11. září. Zatímco média a vaši představitelé požadují, abyste se ʺpostavili na jednu stranuʺ, je důležité si uvědomit, že je zcela možné postavit se proti ruské invazi na Ukrajině i lidem, kteří ji pomohli vyvolat. Není pochyb o tom, že politika NATO v posledních osmi letech zahnala Vladimira Putina do kouta a vytvořila přímou hrozbu pro národní bezpečnost Ruska. Jak upozorňuje Chris Hedges, ʺRusko má plné právo cítit se ohroženo, zrazeno a rozzlobenoʺ. Dodává však: ʺChápat však neznamená schvalovat. Invaze na Ukrajinu je podle postnorimberských zákonů zločinnou útočnou válkou.ʺ

Je také důležité poukázat na to, že ti, kdo nyní stojí na straně Ukrajiny, jsou do značné míry zodpovědní za chaos, který se v současné době v regionu odehrává. Když posloucháme politické hlasy, které hovoří o tom, že se na Ukrajině zasazují za ʺsvobodu a demokraciiʺ, jejich slova vyznívají pro ty, kteří jim věnovali pozornost, naprázdno. Pro začátek, Ukrajina není demokracie, protože demokracie nezruší tři televizní stanice za to, že kritizují prezidenta. Demokracie neunášejí a nezavírají do klecí svou politickou opozici, která se náhodou umístila ve volbách na druhém místě. A demokracie nebombardují nevinné civilisty ve vlastní zemi za to, že nejsou loajální ke straně. Lidé na Ukrajině nepochybně touží po svobodě a demokracii - ale jejich vůdci dali jasně najevo, že to není jejich cílová hra. A co víc, ti, kteří se zde na Západě prohlašují za zastánce svobody a demokracie, také nejsou těmi, za koho se vydávají. Ještě před několika málo týdny prováděli neuvěřitelné tyranské činy proti vlastním lidem.

Dnes, kdy se prezident Putin pokouší nezákonně a neoprávněně zmocnit území Ukrajiny, se Kanada nadále inspiruje Ukrajinou a jejím lidem, který zůstává silný, odolný a odhodlaný, když brání suverenitu své země,ʺ uvedl kanadský premiér Justin Trudeau v prohlášení k Ukrajině z minulého týdne. ʺV těchto temných hodinách je vzkaz Kanady ukrajinskému lidu následující: Nejste sami. Stojíme při vás. Naše podpora Ukrajině, demokracii a lidským právům zůstává neochvějná.ʺ Jak přesně to řekl s vážnou tváří, se můžeme jen dohadovat, protože Trudeau za poslední dva roky poměrně rychle stoupal v žebříčku historických tyranů. Jen několik týdnů předtím, než začal tvrdit, že se zasazuje o svobodu a lidská práva, začal Trudeau zmrazovat bankovní účty demonstrantům, kteří se postavili proti tyranským mandátům. Občané byli biti a zatýkáni za pokojný protest před hlavním městem. Nejenže šli po protestujících, ale vláda šla i po bankovních účtech těch, kteří jim poskytli peněžní podporu ve formě darů. Kanaďané byli za uplatňování svobody projevu pronásledováni a finančně zruinováni vládou, která tvrdí, že stojí na straně Ukrajiny. To vše bylo provedeno s nulovým řádným procesem a bez jakéhokoli demokratického přispění - což zcela znevěrohodňuje prohlášení, že Trudeau ʺstojí za demokraciíʺ.

Když americká politická třída - která rovněž tvrdí, že ʺstojí za demokracií na Ukrajiněʺ - přihlížela tomu, jak kanadská vláda začala finančně pronásledovat jednotlivce za jejich svobodu projevu, nejenže mlčela, ale dokonce tomu napomáhala. Šlo o jeden z nejtyranštějších kroků v nedávné západní historii a establishment, místo aby se proti němu postavil, jej ve skutečnosti podporoval. Průzkum veřejného mínění, který nedávno provedla Trafalger Group pro Convention of the States, totiž ukázal, že nadpoloviční většina demokratů, 65 %, si skutečně myslí, že Trudeauův autoritářský krok zatýkat lidi a zabavovat jim životní úspory - za to, že praktikovali svobodu projevu - je dobrá věc. V podobném projevu, jako je ten Trudeauův výše, mluvil z cesty i Biden, když tvrdil, že ʺAmerika se postaví tyranům. Stavíme se za svobodu. Takoví jsme.ʺ Tato slova opět vyznívají do prázdna vzhledem k tomu, že jen několik měsíců předtím, než to řekl, zbavoval lidi svobody - nutil je brát džob, nebo čelit finančnímu krachu.

Namísto toho, aby ABC, CBS, NBC, WaPo, AP, MSNBC a CNN volaly establishment po těchto protiústavních a nezákonných mandátech, rozhodly se jednostranné rozhodnutí nutit Američany podstoupit lékařský zákrok proti jejich vůli podpořit a vehementně ho obhajovaly - tvrdily, že ti, kdo se proti němu postavili, jsou problém. Není žádným překvapením, že to byla tatáž média, která nás ženou do konfliktu s Ruskem kvůli Ukrajině - jenže tentokrát místo hloupých lží o koňské pastě mají jejich dezinformace potenciálně katastrofální důsledky. Nemůžeme mít tak krátkou paměť. Ti samí lidé, kteří nám dva roky lhali kvůli covidům, nás opět manipulují do zničujícího konfliktu s Ruskem, protože z války mají obrovské zisky. Jak nám přesně připomíná Chris Hedges: ʺNa válce vydělávají pouze autokraté a politici, kteří sní o impériu a globální hegemonii, o božské moci, kterou přináší ovládání armád, válečných letadel a flotil, spolu s obchodníky se smrtí, jejichž byznys zaplavuje země zbraněmi. ʺRozšíření NATO do východní Evropy vyneslo společnostem Lockheed Martin, Raytheon, General Dynamics, Boeing, Northrop Grumman, Analytic Services, Huntington Ingalls, Humana, BAE Systems a L3Harris miliardové zisky. Podněcování konfliktu na Ukrajině jim vynese další miliardy.ʺ Nesmíme dopustit, aby nás šiřitelé propagandy zavedli do dalšího Afghánistánu nebo Iráku. To si prostě nemůžeme dovolit a tentokrát je nepřítel mnohem větší hrozba než povstalci v jeskyních.

pozn. nemohli by se domluvit?)
https://swaruu.org/transcripts/ets-navigating-natural-portals-sun-and-wormholes-athena-swaruu-extraterrestrial-information

Zdroj: https://thefreethoughtproject.com/

Zpět