2202 Článek z emailu email

[ Ezoterika ] 2022-03-05

... zase mi do emailu přišel nějaký fejkňůs bez zdroje... pokud ho máte, pošlete... pokud sami na nějaký fejkňůs narazíte, pošlete též... abychom proti nim mohli účinně bojovat...

BIOLOGICKÉ ZBRANĚ NA UKRAJINĚ

Ruský prezident Vladimir Putin v úterý prezidentu Trumpovi řekl, že ruská armáda zničila velké množství zahraničních zařízení na biologické zbraně, které na Ukrajině provozovaly carteblanche, dokud jeho armáda nepodnikla rozhodné a strategické kroky, aby zbavila zkorumpovaný národ toho, co nazýval satanským vlivem, mar-a-Lago řekl Real RawNews.

Putin strávil první polovinu hovoru tím, že informoval Trumpa o jeho snaze zničit Západem sponzorované biolaboratoře na Ukrajině, které nazval "zkázou" na kdysi krásné krajině. Podle Putina, který se za 7 dní stal nejodpornějším padouchem na světě a nahradil Si Ťin-pchinga, ruská armáda vyhladila následující: 11 zařízení na biologické zbraně financovaných ministerstvem zahraničí USA/ministerstvem obrany; 4 německá výzkumná centra toxických chemických látek; 3 švýcarská nanotechnologická centra; 1 francouzské biotechnologické konsorcium; a 3 izraelské laboratoře, které horečně pracovaly na zbraních proti vzteklině přenášené vzduchem. Putin navíc tvrdil, že jeho síly provedly přesné údery na mobilní (18kolky, které nebyly bezpečně přestavěny do provizorních laboratoří) biolaboratoře pokoušející se převézt smrtící patogeny přes ukrajinskou hranici do Polska.

Putin navíc řekl, že jeho stíhací letouny zničily 200akrovou vilu vlastněnou Bidenem 35 km západně od Kyjeva. Trval na tom, že Biden byl hluboce zapleten do ukrajinských zločineckých podniků, a slíbil Trumpovi, že brzy poskytne světu "všechny důkazy, které potřebuje". Putin dále tvrdil, že "mnoho lidí v Bidenově démonickém doupěti" masivně profitovalo z "vzplanutí zla", které se zakořenilo na ukrajinské půdě. Podle Putina bylo při útoku zabito 20Bidenových zahraničních kohort.

Putin navíc nadále odsuzoval příběhy o svém šílenství jako západní propagandu a vyvracel příběhy o masových zběhnutích nebo o tom, že jeho konvojům docházelo palivo a jídlo. Také pokáral tvrzení Západu, že jeho jednotky páchaly válečné zločiny tím, že bez rozdílu bombardovaly a ostřelovaly nevinné civilisty.

"Prezidente Trumpe, víte, co jsou to fakenews. Tohle všechno jsou falešné zprávy. Vaše média ukazují stejné tři obrázky videí znovu a znovu, 24 hodin denně, aby falešně tvrdili, že dělám nějakou genocidu. Vlastní zpravodajské zdroje vaší země přiznávají, že jsem poslal pouze 75 letadel a žádné UAV. Kdybych chtěl dobýt Ukrajinu, poslal bych 1000 letadel. Víte, jak vypadá skutečná invaze. Podívejte se na video z Ameriky "Shock and Awe" v Iráku. To je invaze. Mohl bych, kdybych chtěl, ale to není můj cíl," řekl Putin Trumpovi.

Druhá část výzvy se soustředila na Putinovy ​​pokusy najít, izolovat a vyhladit smečky obchodující s dětmi, které beztrestně fungovaly na Ukrajině, operaci, která začala poté, co ruské speciální jednotky při hledání zbraní hromadného ničení narazily na cihlovou budovu plnou zajatých dětí. "To, co Putin řekl Trumpovi - jeho lidé našli další tři místa, každé s 25-60 dětmi uvnitř. Nikdo nebyl zjevně Američan, ale přesto byli z mnoha různých zemí. Dva ze tří, alespoň Putin řekl, byli hlídáni Ukrajinci a jeho Specnas je zabil a osvobodil děti. Pak nastražili výbušninu a odpálili tábory. Hodně se mluví o tom, že Rusko zabilo pět lidí při útoku na televizní stanici v Kyjevě. Pokud Putin říká pravdu, a já rozhodně neříkám, že ano, ukrajinská vláda a kartely obchodující s dětmi to místo využívaly jako prostředek komunikace," řekl náš zdroj.

Na otázku, jak moc věří Trump v Putinovu celkovou upřímnost, náš zdroj odpověděl: "Trump nebere nic jako samozřejmost, všechno pečlivě měří. Víme, že nejméně dvě americké děti držené jako rukojmí na Ukrajině jsou nyní na cestě domů. Trump vždy vyhodnocuje a vypočítává, co se děje."

RRN je nezávislé vydavatelství, které spoléhá na podporu čtenářů. Bojujeme za pravdu a svobodu tisku v utlačované společnosti. Ke sběru darů využíváme společnost GiveSendGo, křesťanskou fundraisingovou společnost. Nedávejte své těžce vydělané peníze webům nebo kanálům, které kopírují/vkládají naše duševní vlastnictví. Trávíme nespočet hodin prověřováním, zkoumáním a psaním.

************** Poznámka autora: Dnes ráno jsem kontroloval analýzu webových stránek, potěšilo mě, že návštěvnost se za 36 hodin zvýšila o 35 %. Pak jsem si uvědomil, že provoz pocházel z Ukrajiny a nebyl to legitimní provoz, všechno to byly útoky DDOS namířené na server, ale na stránky, které neexistují. V důsledku toho jsem musel GEOBLOKOVAT všechny IP adresy pocházející z Ukrajiny, ne proto, že bych choval nepřátelství k Ukrajincům, ale proto, že musím chránit stránky.

Zdroj:

Zpět