220 Už nemáme čas Sharon Steward

[ Ezoterika ] 2020-01-06

Sharon a Ivo z Vegy

Sharon: Agendou NWO je do roku 2030 zabít 95% populace. Je to krize. Každý musí nastoupit na palubu. Je třeba zachránit svět před osudem, který pro něj NWO plánovalo. Bůh má v ruce časové osy, ale tyto časové osy neumožňují, aby někdo na tomto světě nadále spal. Pro mnohé to bude drsný budíček. Mnoho jich není připraveno. Faktem však je, že pokud chceme, aby tito drakoniáni byli mimo planetu, musíme přestat žít a podporovat jejich systém. Pokud si myslíte, že to bude snadných 10 let, hádejte znovu. Zábava skončila. Nyní přichází tvrdá pravda.

Snaží se zabít vaši rodinu, dokonce i malé děti. Pokud se něco drasticky nezmění, nemají děti šanci. Očkování je nezachrání. Taková naivita může ohrozit váš život. Mě je to jedno. Nezáleží na mně, protože mi je 59. Za 10 let budu dost stará na to, abych přešla. Navíc mám své 5D tělo čekající na Veze na opětovné připojení a pokračování v životě s Ivo, takže nemám co ztratit. Když Ashtar řekl, že nastal čas, měl na mysli HNED. Věci se mění, některé to bude bolet. Někteří z nás to vědí, a jsme připraveni pomoci ostatním překonat jejich šok při oznámení. Ivo: Lidé se probouzejí. Existují lidé, kteří si stěžují na vládu a chápou, že vláda kryje svá vlastní záda, nikoli jejich. Existují jiní, kteří upřímně věří, že systém pracuje pro ně, budou tvrdě lobovat, nebo cokoli dalšího. Bude to šok. Už teď vidíte v ulicích mnoha zemí civilní nepokoje - Hongkong, Německo, Francie. Protesty proti vládě. To se rozšíří, až se bude stále více lidí probouzet. Nepokoje na ulicích a občanské nepokoje na protest proti kabalistické agendě NWO jsou dobrá věc, protože alespoň jsou lidé vzhůru. Trump bombardoval Írán, ne pro podporu bankovního systému, ale aby odstranil utlačujícího Soleimaniho a pomohl íránskému lidu. Amerika byla ohrožena, a jak víte, berou to vážně. Írán je pevnost Annunaki a to, co se zdá být boji mezi jednotlivými zeměmi, je boj jedné skupiny skrytých kontrolerů s jinou. Trump poslal temným zprávu, že se nenechá zastrašovat. Nyní je na jeho hlavu vypsaná odměna, ale od jeho nástupu do funkce již došlo k mnoha pokusům ho zabít. Bylo to nastaveno, aby Trump vypadal provinile. Lidé vědí o seznamu sedmi zemí, které nejsou součástí bankovního systému Rothschild, další na seznamu byl Írán. Trumpovi bylo vyhrožováno, aby vypadal, jako by šel ve stopách Obamy a Bushe. Ale není to tak. Pracuje správným směrem. Nyní je otázkou, zda podnikne kroky proti Kubě a Severní Koreji. Mohu jen připomenout, že již zlepšil diplomatické vztahy mezi Kim Jong Ilem a USA.

Pozemšťané budou svobodní. Vše se to stane v tomto desetiletí, protože neexistuje jiná možnost. Je to teď nebo nikdy. Existuje božský plán, kterým se prochází a vše míří k cíli.

Sharon: Shořela Austrálie. Pachatelem těchto požárů byla její vláda.

Ivo: Lidé se musí probudit a uvědomit si, že se jejich vláda o ně nestará. Vláda se stará jen o peníze. Tyto události jsou pro mnoho lidí budíčkem, takže jsou povoleny. Nemyslíte si, že po takové události je mnohem víc lidí vzhůru, než před zahájením požáru?

Je snazší probudit lidi k pravdě prostřednictvím menších událostí, než na ně poslat velkou bombu pravdy. Dopady by byly obrovské. Čím více lidí se probudí před oznámením, tím lépe pro celou vaši planetu. Po oznámení se bude muset hodně stabilizovat, protože to mnozí nezvládnou. A pochopte, že oznámení bude šokovat poslední zábrany, takže ti, kteří jsou odhodláni odolat pravdě, budou v tuto chvíli nezvladatelní. Ostatní se probudí předem. Události, jako jsou tyto požáry, pomáhají probudit lidi. Před oznámením takových událostí bude mnoho. Jejich výskyt je výhodný.

Vaši lidé jsou také školeni, aby pomáhali i za těchto okolností. Pracovníci Světla si představovali, že na australskou půdu padá déšť a netrvalo dlouho, než se tak skutečně stalo. Je smutné, že musí dojít k takovým opatřením, aby probudila vaše spící lidi, ale musí. Musíte zvážit smrt několika z nich proti smrti 95% populace do 10ti let. Toto je cesta menšího poškození. Vytvoření změny při tak nízkých vibracích, jaké převládají ve vašem světě, je obtížné. Obzvláště když někteří reagují násilně. Odstraňujeme z planety tolik technologií CERN a HAARP, kolik můžeme. Jsou to hračky ve špatných rukou. Naším cílem je zbavit vaši planetu všeho, čím můžete ublížit sobě nebo jiným. Pracujeme také na odstranění chemikálií, virů, všech těkavých látek a vaší schopnosti je vyrobit. Nemůžu dát specifika, jakým způsobem.

Sharon: Takže nějaký zlý vědec se jednoho rána probudí s amnézií.

Ivo: Vaše jaderné zbraně střežíme již po celá desetiletí, od druhé světové války. Naším záměrem je odstavit vaše jaderné elektrárny a odstranit informace z vašeho kolektivního vědomí. Odlupujeme historii vašich lidí, abychom z vaší mysli odstranili cokoli, co by bylo pro jiné škodlivé. V nedávné době kdosi z Kabaly použil jaderné zbraně na jihu Tichého oceánu. Odstraňujeme tyto bytosti z vaší planety. Plánujeme odstranit vaši jadernou historii. Mohou zůstat vzpomínky, ale veškerá tato technologie bude odstraněna. Jako když si pamatujete na svou mytologii, ale schopnost stát se bohem vám byla odstraněna. Aby vaši lidé opět prosperovali, je bohužel nutná modifikace DNA. Dokud máte vzpomínky na svou válečnou minulost, může být znovu zahájena vaše tendence toužit po ovládnutí jiných. Zeptej se někoho, co bylo před 20 lety. Vaši lidé si nepředávají vaši historii tak snadno, jako dříve. Takže odstranění vašich jaderných znalostí a paměti by ovlivnilo jen několik k tomu se vztahujících mluvčích. Budou odstraněna také pozitivní ponaučení. Vaši lidé se budou moci znovu učit pozitivnějším směrem. Získali jsme povolení od všech dotčených, takže nepracujeme proti svobodné vůli nikoho, koho se to týká. Hodně bude zapomenuto a přepsáno.

Ovlivňujeme pouze oblasti, kde jste se pomocí technologie zabíjeli. Obracíme vaši technologickou historii a necháme ji přepsat jako něco pozitivního. Samozřejmě jste na špatné cestě, protože vaše technologie byla pod vlivem temných použita k poškození ostatních. Budete mít možnost znovu vytvořit novou technologickou minulost, která nemá nic společného s ničením lidí na Zemi. Protože vaše jaderná historie je otázkou přibližně 70 let, není to tak moc.

Sharon: To znamená, že lidé, kteří zemřeli, by se vrátili k životu?

Ivo: Pokud si to přejí. Nebo nemusí. Opravdu měníme časové osy. Můžete vidět více výskytů efektu mandela. Musíte pochopit, že měníte své vlastní časové osy mnohokrát denně. Stačí změna nálady a jste v jiné časové ose, která zažívá odlišnou sadu okolností s různými výsledky. Měníme časové harmonogramy pro kolektiv, aby posunul váš svět lepším směrem. Sledujte, jak mnoho minulých problémů v historii mizí z kolektivní mysli vašich lidí. Například druhá světová válka a vaše naléhání na poučení se z toho, co se stalo v minulosti: nikdo se z vaší minulosti nic neučí, protože jednotlivé rasy lidí byly od vraždy Židů ve druhé světové válce mnohokrát znovu genocidovány. Celý váš svět nyní prochází hromadným vyhlazováním, které má vyvrcholit za 10 let, takže se nikdo z druhé světové války nepoučil. A co víc, v podzemním systému pod vaším povrchem provádí temní tuto genocidu každý den lidem všech ras. Od druhé světové války se nikdo nenaučil nic, navzdory veškerému úsilí těch, kteří trpěli. Vaši lidé jsou obětí, aniž by si to uvědomili.

Sharon: Slyšela jsem, že nebudeme moci používat zbraně a každý, kdo se bude snažit zvednout zbraň nebo zasáhnout jinou osobu, nebude schopen zvednout ruku, něco takového.

Ivo: Ano. To bude také zavedeno. Vaši lidé potřebují silné rušení, aby se dostali zpět na správnou cestu a první částí je naučit se znovu civilizovat vůči sobě navzájem. Je nutné se s pravdou vyrovnat a změnit ji.

Zdroj: http://sharonandivo.weebly.com/blog/ivo-of-vega-were-out-of-time

Zpět