2168 Dávný Elf Olga Archipová

[ Ezoterika ] 2022-02-23

Culmister
Chcete pochopit, co je éter a duch éteru?
Duch je všude, ve všem a v každém. S ním odchází veškerý život. Vydechl jsi naposledy, v přechodu ,
a Duch vás následuje, vaše Duše. Tam se spojí s Duší, připraví se a vydá se na cestu formace Monáda. Podává zprávu o inkarnaci a znovu se vydává ke zdroji Stvořitele, a tam jsou pro něj připraveny úkoly.

Q: Jsou duše a duch jedno, nebo je to jen energie, ale v různých podobách, ale v celku je to jedno?

A: Není pro mě snadné odpovědět, je to vícerozměrná struktura, která zahrnuje Ducha a Duši. Víte, že existuje takový pojem, jako je Svatá Trojice, Otec, Syn a Duch svatý. Tak je to i za závojem, vše je jedno a nesmrtelné a stále se vyvíjí.
Q: Existuje Duch éteru nebo Duch esenciálních olejů, existují Duchové krémů, parfémů a různých parfémových věcí?
A: Éter, to je sloučenina různých prvků, která prostupuje všude jako kmitání různých vln. Duch esenciálního oleje, to je myslící a všude pronikající část, kdekoli je prostor a předmět. Je v něm božská část, část Boha nebo spíše Stvořitele.
Nyní je čas, éter k vám přichází, aby vám i všem ostatním lidem pomohl co nejšetrněji rozbalit programy. Pochopili jste, že se máte dostat do svého těla. Stačí se nadechnout a pak funguje automatismus, který je zakotven ve všech vašich programech. Dýchejte a vychutnávejte si vůni a klid, které na vás působí. Samotný program Éteru je samozřejmě složitý, ale proč to všechno potřebujete vědět? Jednoduše se svěřte vesmíru, on vybere, který z nich je pro vás lepší, a pomůže vám vybrat ten, který je pro vás nyní nejlepší. Je to jednoduché, stačí důvěřovat a žít svůj život s láskou a radostí.

Zkoumejte a hrajte si s láskou a otevřeným srdcem. Vím, že to pro vás není snadné, a kdo to má teď snadné. Je tu tolik nových věcí a ještě mnohem víc, které si teď ani nedokážete představit.
Chci vám poradit, komunikujte s duchy živlů, jaro vám přinese mnoho změn.

Zdroj:

Zpět