2131 Galaktický reset Indian in the machine

[ Ezoterika ] 2022-02-10

Nastal galaktický reset!! Pokud jde o nadcházející procesy, naši pozemští spojenci chápou, že trest smrti je ″mimo hru″, stejně jako dlouhé věznění za vinu. Nastal galaktický reset!! Tato transformace planety Země zpět ke Světlu byla nařízena Nebesy a prvotním stvořitelem, takže máme povolení plnit určité úkoly, které naši nadřízení běžně netolerují. Proto jsme na vašem světě uskutečnili mise, které vyžadovaly přímé nasazení našeho personálu mezi vás, a následovali jsme příkladu našich bratranců z Vnitřní Země, Agarťanů, a umístili jsme na váš svět téměř 10 milionů mužů a žen z naší flotily a dalších téměř 15 milionů v záloze. Naše flotila je obrovská, a protože máme podivuhodnou skupinu živých bytostí (naše lodě). Tento početný kontingent našeho personálu na vašem světě nevyčerpává naše zdroje. Tito lidé jsou našimi očima a ušima na povrchu planety a jejich zpětná vazba nás připravuje na naše budoucí úkoly mentorů. Využili jsme také naši technologii, abychom našim pozemským spojencům poskytli informace, které potřebují k přelstění vyjednavačů Temnoty. Zajišťujeme dopravu a bezpečnost, abychom naše pozemské spojence převáželi z jedné kritické schůzky na druhou, a také spolupracujeme s temnou kabalou, abychom zajistili její soulad s požadavky našich pozemských spojenců.

To je jen malá část toho, co děláme. Klíčovým prvkem je naše obranná technologie, která je daleko napřed před technologiemi vašich tajných vlád. Využití této převahy v širokém spektru obranných misí jasně ukázalo kabalistům rozsah našich schopností. Zneškodnili jsme jaderné zbraně a uzavřeli odpalovací rampy raket a základny letadel a kosmických lodí. To si vyžádalo skutečnou likvidaci příležitostných kosmických lodí a dalších základen s exotickou technologií. Zabránili jsme také nasazení některých tajných zbraňových modulů proti našim pozemským spojencům, což jsme museli v uplynulých šesti měsících opakovaně učinit. Opakovaně jsme vydávali jasná varování, že jakékoli útoky na úložiště drahých kovů a bezpečné zóny našich pozemských spojenců nelze připustit. Osvobození od útlaku, pod kterým žijete, je naším prvořadým cílem, a proto jsme se spojili s Agarťany, abychom zajistili, že naše plány budou pro vaší společnost vhodné. Co se týče nadcházejících soudních procesů, naši pozemští spojenci chápou, že trest smrti je ″mimo hru″, stejně jako dlouhé věznění viníků. Doba, která zbývá na povrchu planety po uskutečnění vládní změny, není delší než 16 měsíců. Cílem soudů není odsouzení nebo pomsta, ale umožnění odhalení a pochopení a následné pokračování. Soustředíme se na mentorování všech z vás, abyste se vrátili k plnému vědomí, a tato stará hra na obviňování a odplatu je již dávno za zenitem!
Vaše realita je připravena na rozsáhlou změnu k lepšímu.

https://www.indianinthemachine.com/2022/02/10/the-galactic-reset-has-occurred-regarding-the-upcoming-trials-our-earth-allies-comprehend-that-capital-punishment-is-off-the-table-as-are-lengthy-incarcerations-for-the-guilt/

Zdroj: https://www.indianinthemachine.com/2022/02/10/

Zpět