2129 Šálek čaje s bohem Anne Behlringer

[ Ezoterika ] 2022-02-18

To, co vám chci říci, není snadná ″pilulka″ ke spolknutí, zejména pro ty, kteří věří všemu, co je duchovním spisem kolujícím po internetu. V těchto posledních dnech byl na této kdysi krásné kouli, Zemi Shan, spáchán ten nejtemnější, nejhorší plán na ty, kdo hledají Pravdu. Satanovi přisluhovači usilovně vymýšlejí plán, jak pracovníky světla a všechny ″náboženské″ lidi odlákat od poznání Pravdy. Křesťanské kultovní církve odvedly skvělou práci, když lidi obalamutily, aby uvěřili lžím jejich překroucené Bible. Pravda tam kdysi byla, ale ti, kteří si přáli, aby jejich záměr vešel ve známost, překroutili a upravili ″Bibli svatou″ tak, aby vyhovovala jejich plánům. Stalo se to před staletími, a ″Bible svatá″ je pro současný lid Shanu ″Slovem Božím″. Tato překroucená Pravda/Lži/dezinformace mnohé zmátla, ale jsou i tací, kteří hledají Pravdu, kterou v ″náboženství″ nenajdou.

Právě zde našli Satanovi přisluhovači odpověď. Temná strana použila k dokončení svého plánu mnoho metod, které jsou daleko za hranicemi toho, co průměrný člověk zná. Mnoho takzvaných duchovních guruů, kteří ″channelují″ duchovní bytosti, tak činí. Ano, channelují duchovní bytosti, ale jaký DRUH duchovních bytostí channelují? Už si děláte obrázek? Přestože k těmto lidem přicházejí poselství a oni ″slyší″, jak k nim tyto bytosti promlouvají, mnozí z nich nejsou ze Světla. Tito lidé byli oklamáni, aby uvěřili, že to, co ″slyší″, je ze Světlých říší, ale ve skutečnosti jsou tato poselství z Temné strany. Vaše vláda má také technologii od Šedých na ovládání mysli, vkládání zpráv do hlavy, aby člověk uvěřil, že slyší z Nebes a od velkých Mistrů Světla. Je tu tolik podvodů. Je tolik lidí, kteří byli oklamáni Temnou stranou. Je smutné, že tito ″duchovní″ lidé si myslí, že hovoří se Světlými Hostiteli Nebes, ačkoli tomu tak není. Tímto podvodem Temných bylo oklamáno mnoho lidí.

V Nebi zazvoní mnoho zvonů, když další člověk nalezne Pravdu a probudí se! Matka Země čeká na lidi na Zemi Shan, ″aby pochopili správně″. Byla očištěna od Satanského impéria a mnoha zlých technologií a nyní je připravena k promoci. Truchlí nad těmi, kteří ještě spí, ale ti jsou na své vlastní cestě ke Světlu. Uvědomila si to a také to, že Pracovníci světla jí pomohli s odhalením mnoha technologií zla. Nyní se nachází v bodě promoce do vyšších sfér. Máme červenou pohotovost k evakuaci, a to znamená KDYKOLI. Jinými slovy, každou chvíli. Znamená to, že máte pokračovat ve své práci, zůstat soustředění a v klidu a především sledovat jedním okem svou práci ve 3D a druhým okem ve Světlých říších.

POSELSTVÍ MISTRA CHRISTOS-ESU IMMANUELA "JEŽÍŠE" SANANDY17.2.22

Zdravím všechny pracovníky světla a duše na Zemi Shan při příležitosti konce této civilizace na Zemi.
Není třeba říkat, že jsme si stejně jako vy všímali, jak se Matka Země otáčí. Je to jako čekání na začátek představení. Každý okamžik se zdá být dlouhý a někteří Pracovníci světla jsou tak nervózní, že se vyvedou z rovnováhy a přestanou se soustředit, pokud jde o jejich Poslání. Souhlasím s tím, že Matka Země stanovila datum a pak ho odložila. Čekala, až se probudí více duší, a dělala si starosti o celé své okolí na svém povrchu. Nezapomeňte, že je vnímající bytostí s duší a pocity stejně jako vy.

Uvedla by den, kdy bude proměněna, ale ne denní dobu. My ze Světelných říší jsme museli seřídit své lodě, abychom se ujistili, že jsou na správných souřadnicích, a připravit, co bylo třeba, abychom mohli přijmout každého, kdo by mohl mít zranění při vstupu do vyššího paprsku Světla. Přišel čas a Matka Země se neotočila. To narušilo to, co jsme měli udělat pro evakuaci. Věřte nebo ne, tento scénář se opakoval ještě několikrát. Nakonec k ní Hatonn promluvil slovy lekce. Pokud slíbila, že absolvuje, měla by svůj slib dodržet. (pozn. no jo, no.... a co svobodná vůle)

Nakonec se setkala se Stvořitelem Zdrojem. Bylo jí řečeno, že se musí očistit, stejně jako byste se vy, Pracovníci světla, měli očišťovat i mnohokrát denně. Bylo jí řečeno, že Pracovníci světla se postarali o všechny rostlinné, zvířecí, mořské i lidské duše, aby jim zajistili cestu ke Světlu. Neměla by se trápit ani propadat depresi. Teprve poté se uklidnila a skutečně si stanovila datum. Hatonn jí řekl, že se musí rozhodnout a toto rozhodnutí musí dodržet. Chyběl jí čas a řekla, že potřebuje ještě trochu času. Hatonn jí řekl, že svou dohodu dodrží a že o všechno na jejím povrchu je postaráno a že se nemusí trápit ani ničeho obávat.

Matka Země ví, že Pracovníci světla jsou unavení, vyčerpaní a připravení vrátit se domů. Nyní si uvědomuje všechnu práci, kterou Pracovníci světla vykonali, aby jí pomohli, a že se na oplátku otočí kolem své osy, aby získala klid své duše. Bude zářit jako slunce v kosmu. Říkám vám, kteří ještě dřímáte. Probuďte se do Pravdy. Následování Satanových přisluhovačů vám nepřinese nic jiného než výčitky svědomí a muka, až odejdete a uvědomíte si, že Pravda vám byla dána, ale vy jste ji zahodili.
Nikdo vás, duše, nemůže nutit, abyste se probudili, protože to je proti Zákonům nevměšování. Všichni máte svobodnou vůli dělat, co chcete. Neexistuje žádné sezení přešlapování na hranici. Buď se ve svém duševním růstu posouváte vzhůru, nebo sklouzáváte dolů.

Pokud přejdete na druhou stranu ještě jako studenti Satanského impéria, zaručuji vám, že budete mít nespočet dalších životních proudů, abyste se dostali zpět tam, kde jste nyní. Chcete to? Světlé říše a Pracovníci světla se za vás každý den modlí. Co se týče vás, Pracovníků světla, zůstaňte klidní, soustředění a vyrovnaní. Pokračujte ve svém poslání. Máte na to jen velmi krátký čas. Můžete to zvládnout. Nenechte se odradit. Pamatujte, že nikdy nejste sami. Na vaše zavolání vám podáváme pomocnou ruku.

CHRISTOS-ESU IMMANUEL "JESUS" SANANDA - Otevřete oči14.2.22

Zdravím všechny! Dnešní poselství bude zjevením pro mnohé, kteří navzdory modlitbám a prosbám ve svůj prospěch dřímali dál. Poselství, které přikládám, je určeno i všem pracovníkům světla, neboť Satanské impérium každého z vás, kteří máte duši, oklamalo a řeklo vám, co se chystá udělat, své plány na ovládnutí světa. Jejich plány vám přímo do očí ukazují jejich nechuť ke Světlým říším, Smějí se vám za vašimi zády, zatímco vy si broukáte a zpíváte svým dětem ty známé dětské říkanky. Vaše děti je zpívají s nevinností, aniž by znaly jejich skutečný význam.

Little boy blue je o svatém Michaelovi, Mary had a little lamb je o pozemské matce Marii a já jsem Beránek, Old Mother Hubbard went to the cupboard je o hladu vašeho velkého národa. Co si myslíte o probíhajícím embargu, kdy jsou regály s potravinami prázdné? Kdo je ten chudák pes? Jste to vy.

Mohl bych pokračovat v nekonečném povídání o veškerých říkankách, která byla napsána se skrytým zlem proti Světlým říším. Občas, když nějaký zpěvák ve své písni odhalil Pravdu, byl rychle zavražděn nebo, jak se říká, ″odstraněn″. Temná strana také channelovala mrtvé zpěváky z astrální roviny a využila zpěváky v soutěži Amerika má talent, aby zpíval jako mrtvý (pozn. všimla jsem si Janis Joplin).
https://youtu.be/pLA-iejhwek

Děje se tak pomocí ovládání mysli a kvůli chamtivosti a penězům. S radostí mohu říci, že ty petice, o kterých jste mluvili, to ukončily a mnoho těch na Astrální rovině, kteří byli ovládání myslí a využíváni, se nyní stalo zbytečnými. Tyto ubohé duše mají nyní šanci pokračovat ve svém duševním růstu. Matka Země truchlila nad mnoha těmi, kteří stále dřímali, a čekala, až se probudí. Bylo jí však řečeno, že mnoho duší opustilo svůj ″tělesný obal″ a přesunulo se na astrální úroveň za dalším duševním růstem. Také většina lidí na Zemi jsou klony, repliky, neurálové atd. Hatonn v roce 1989 řekl, že takových je 60 %. Myslíte si, že se tento poměr nezvýšil? Zvýšil... Velmi!

Nyní je čas, aby Matka Země odmaturovala. Její úzkost a pláč nad dosud dřímajícími je u konce. Už nemůže déle čekat. V tuto chvíli vydechuje. Kde se v tomto scénáři nacházíte vy? Jste vzhůru a učíte se, nebo patříte k těm, kteří odmítají poslouchat ″tenhle odpad″ a věří lžím o tom, že jsem váš spasitel a visím na kříži? Z té představy se mi dělá špatně. Probuďte se do SVĚTLA. Pozemský život je iluze! Světelné říše jsou SKUTEČNÉ. Věřte tomu! Tento den je vám dán k růstu vaší duše. Máte zítřek? Jaká je možnost, že dnešek je posledním dnem této 3D civilizace? Jako vždy je na vás, zda si celou tuto scénu na Zemi uvědomíte. Patříte k těm, kteří se nacházejí na astrální rovině a vědí, že vám byla dána Pravda a vy jste ji odmítli? Zamyslete se nad tím.

Bez ohledu na vše vás VŠECHNY miluji velkou LÁSKOU. Vezměte mě za ruku a půjdeme společně cestou ke SVĚTLU.


https://www.ournewearthnews.com/2022/02/11/desperate-freemason-sends-canada-convoy-organizer-letter-and-offers-to-make-him-prime-minister-and-create-a-new-political-party-the-significance-of-this-will-reverberate-across-canada-and-beyon/

Zoufalý zednáři 11.2.22 Indián

Největší novinka století!! Zoufalý zednář poslal kanadskému ″organizátorovi″ konvoje kamionů (domorodá pokrevní linie) dopis a nabídl mu, aby se stal premiérem a založil novou politickou stranu... Význam této události se odrazí v celé Kanadě i mimo ni...

Jaký je význam tohoto dopisu?
Je to znamení, že zednáři v podstatě na papíře přiznali, že ztratili moc nad lidstvem!!! TOHLE JE TEN NEJVĚTŠÍ DOPIS, JAKÝ BYL KDY V DĚJINÁCH LIDSTVA NAPSÁN!!!!. Vědí, že ztratili moc. Znamená to, že jsou zoufalí. Znamená to, že vědí, že ztratili kontrolu nad Kanadou. Možná přijde násilí... ale i pak budou vědět, že moc ztratili. Takže zachovejte klid, přátelé. Nedovolte, aby vám nějaké triky bránily ve vnitřním klidu. Ukažte tuto stránku každému, kdo není zcela klidný, těm, kteří ještě potřebují své vzdělání. Loutkářů je mnoho, včetně Číny a svobodných zednářů. Jsou ochotni udělat z kamioňáka přítele Pata Kinga... hlavu Kanady. Jsou ochotni odsunout loutku Trudeaua stranou a vynést skutečného muže z lidu. DOKONCE MUŽE Z DOMORODÉ KRVE!!! Můj ty bože!

... Pat King nemá zájem.
(pozn. ovšem ve videu mu mažou med kolem pusy https://youtu.be/xIPFtTmrqU4)

https://www.ournewearthnews.com/2022/02/18/planetary-evacuation-update-feb-18th-2022-mother-earth-is-now-exhaling-she-cant-wait-any-longer-her-grieving-hesitation-period-is-over/

Zdroj: https://www.ournewearthnews.com/2022/02/18/

Zpět