2089 Tajemství a potenciál vody Alcazar

[ Ezoterika ] 2022-01-31

Voda je tak trochu záhadou. Víte, že kde je voda, tam je ve vašem vesmíru život. Siri (Barkerová) popsala ve své linii Sangoma názory na to, co na Zemi přinesly Hvězdné rody... Prastaré Hvězdné národy a rody nás podporovaly v tom, abychom se stali tím, kým jsme, prostřednictvím vod, které jsou mimo planetu a byly přivedeny sem na Zemi. Proto jsme stvořeni z vody. Proto se očišťujeme ve vodě. Je to naše životní síla.

Vlastnosti vody ještě nebyly plně doceněny. Před mnoha vašimi lety tento Drunvalo Melchizedek vytvořil počítač, který používal vodu jako svou paměť, a zjistil, že tato voda v počítači má nekonečnou schopnost uchovávat informace. Nekonečnou. Začněte si s vodou povídat, až půjdete do přírody, až budete u zurčícího potoka. Zeptejte se vody, co vám chce sdělit. Voda ve vašem těle je také tajemstvím, a přesto se jí daří mnohé objevovat. Bylo zjištěno, že voda ve vašem těle existuje ve vysoce energetickém stavu. Čtvrtý stav někde mezi pevným ledem a tekutou vodou. Je známá jako voda ve vylučovací zóně. Je to vlastně tekutý krystal, stav tekutých krystalů. Tato voda se tvoří ve vysoce strukturovaných vrstvách kolem vašich biomolekul a vaši vědci zjišťují, že když se DNA replikuje nebo čte vaše geny pomocí různých enzymů, enzymy se ve skutečnosti nedotýkají vláken DNA. Čtou kód z vody ve vysoce energetizovaném stavu, známém jako chirální superstruktura v okolí DNA.

Jedná se o vysoce uspořádaný stav a vaši fyzikové zjišťují, že právě voda umožňuje vaší biologii přístup k energii a informacím z pole. Vaše voda je převodníkem obrovské dostupné energie a inteligence proudící vaším subatomárním světem. Vaše voda je vskutku vzácná... Vaše voda tyto informace vlastně ani neukládá. Vaše voda se ve skutečnosti napojuje na nekonečné úložiště vašeho holografického vesmíru. Slyšeli jste, že voda nese paměť. Je to živá paměť. Slyšeli jste, že má nekonečnou kapacitu pro ukládání informací, a my vám říkáme, že je živá. Co tím myslíme? Molekuly vody neudržují paměť, ale ukotvují paměť, která je v kvantovém poli. Jsou anténami pro živou neuronovou síť, která je strukturou vašeho vesmíru. Když tedy Hvězdné rodiny vnášejí do vašich vod vzpomínky, když vnášejí do vod vysoké energetické potenciály, když Esejci vnášejí do vod své linie, svůj vysoký energetický potenciál, otevírají se tím fraktály energetických potenciálů, které se budou pohybovat vaší Zemí a otevírat přístupové body v Kvantovém poli.

A tak vyzýváme každého z vás, abyste si hluboko uvnitř uvědomili, že máte vrozenou schopnost číst, propojovat se a rozpoznávat, co je prostřednictvím vašich vod uchováváno, skladováno a odhalováno. Začněte mluvit s vodami, když jdete do přírody, když jste u zurčícího potoka. Zeptejte se vod, co vám chtějí odhalit.

Zdroj: https://thestargateexperience.mykajabi.com/blog/the-mysteries-and-potential-of-water

Zpět