2087 Jednota prvků vzduchu a vody Marta

[ Ezoterika ] 2022-02-06

Jak můžete zároveň harmonizovat své vztahy s živly vzduch - voda.
Právě tyto živly jsou pro vás životně důležité, protože prostupují doslova každou buňkou vašeho těla. Zatímco ostatní přírodní živly vás ovlivňují nepřímo, tyto dva vás ovlivňují v každém okamžiku vašeho života. Pokud se vám podaří být s nimi v rezonanci a být s nimi neustále na stejné vibrační vlně, váš fyzický a duševní stav se kardinálně změní.

Nejvíce odráží jednotu těchto dvou prvků mraky. Jsou živé, pohyblivé, rozmanité, příroda v žádném ze svých projevů nesnáší stagnaci. Jak se ztotožníte s mrakem, ztělesňujícím Jednotu prvků vzduchu a vody? Představte si svou siluetu - fyzické tělo a šest tenčích těl, která ho obklopují - jako mrak. V ideálním stavu by měl být jiskřivě zářivě bílý. To může být pouze tehdy, když jste v naprosto harmonickém stavu, což znamená, že všechny vaše čakry vibrují v jasném jednotném rytmu, kdy se všechny jejich barvy slijí do jedné bílé barvy. V trojrozměrném světě je velmi obtížné toho dosáhnout.. Je to výsada vyšších dimenzí. Proto bude váš oblak pravděpodobně duhově zbarvený a bude obsahovat barvy všech sedmi čaker. Zkuste si s tímto obrazem pohrát, abyste se s ním sladili.

Snažte se na něj naladit své vibrace tak, abyste se dostali do rezonance se dvěma přírodními živly najednou. Dýchejte pomalu a klidně a nasyťte svůj organismus ideálně strukturovanými částicemi Vzduchu, které obsahují ideálně strukturované částice Vody. Vnímejte, jak naplňují vaše tělo svou energií...

Nejprve na ně reagují vaše čakry, které se začnou pomalu otáčet ve směru hodinových ručiček... Jejich účinek pociťujete na fyzické úrovni jako teplo nebo mravenčení... Udržujte tento kontakt co nejdéle a posílejte ze svého krystalu lásky veškerou svou lásku a vděčnost elementům vzduchu a vody, které jsou vám drahé a životně důležité. Je možné, že se tento mrak začne sám otáčet, bude vám odpovídat a projevovat se tímto způsobem na jemné úrovni...

Můžete střídat všechny tři praktiky: harmonizovat se s živly vody a vzduchu zvlášť a poté je sjednotit, a cokoli dalšího vás napadne. Vždy však postupujte od jednoduchého ke složitému, abyste se vyhnuli zklamání a posílili svou víru ve vlastní síly. Pokud se vám to nepodaří napoprvé, požádejte o pomoc Síly Světla, své Anděly Strážce, své Vyšší Já. Nezapomínejte také na to, že se musíte chránit pokaždé, když se objevíte na přeplněných místech, a očistit svá jemnohmotná těla Ohněm univerzální lásky, pokud v nich náhle pocítíte cizí negativní energie.

Zdroj: https://vozrojdeniesveta.com/zhizn-na-novoy-zemle-edinstvo-stikhiy-vozdukha-i-vody/

Zpět