2082 Umělé vůně Marta

[ Ezoterika ] 2022-02-09

O vůních z trochu jiného úhlu pohledu. Jaký vliv mají vůně na člověka? A proč je parfémový průmysl na Zemi tak rozvinutý? Ve skutečnosti nejde o tak nevinnou záležitost, jak by se mohlo na první pohled zdát. Po staletí jsou parfémy a kolínské vody považovány za luxusní zboží a projev estetické vytříbenosti. Co se děje na jemnohmotné úrovni, když člověk používá tyto uměle vytvořené vůně a naplňuje jimi svá jemnohmotná těla?

Ve skutečnosti tímto způsobem mění svou jemnou energetickou strukturu, a to především její ″vzdušnou″ složku, a to po dlouhou dobu - dokud vůně parfému nebo kolínské vody zcela nevyprchá. To ovlivňuje nejen jeho pohodu, ale také vztah s lidmi. Faktem je, že umělé pachy jsou v lidském poli stejně cizí energetickou invazí jako jakékoli negativní emoce. Nezáleží na tom, zda vám vůně přináší potěšení, nebo ne. Vonné kapaliny mění strukturu vzduchu, který dýcháte a který cirkuluje ve vaší éterické struktuře, dokud cizí zápach zcela nezmizí.

Samozřejmě hodně záleží na energetice člověka. Například energeticky čistí lidé jsou schopni neutralizovat takový negativní vliv svými vysokými vibracemi, ale běžný člověk trojrozměrného světa dostává značnou míru otravy, protože její zdroj se nachází přímo v jeho éterickém těle. Tento uměle vnucený ″estetický″ zvyk člověka má však i další negativní stránku. Používáním parfému člověk zabíjí svou přirozenou INDIVIDUÁLNÍ přírodní vůni, která mu pomáhá přitahovat energeticky blízké spřízněné duše. To platí zejména pro vztahy mezi muži a ženami. Obklopeni neznámými umělými pachy ztrácejí lidé orientaci v prostoru, stejně jako ji ztrácejí zvířata zbavená čichu. Jen si představte, jak těžké může být pro muže najít spřízněnou duši, když je obklopen stovkami ″navoněných″ žen.

Tyto umělé vůně zakrývají jejich skutečnou povahu a především individuální vůni jejich ENERGIE, kterou člověk intuitivně čte z jemné úrovně, aniž by si to uvědomoval. Bohužel i tato móda byla do vaší společnosti zavedena z nějakého důvodu. Byl to další způsob depersonalizace člověka - vymazání jeho individuálních rysů a energetické jedinečnosti. V tomto případě byl však ″poškozeným″ také prvek Vzduch, který trpí všemi ″břemeny″ umělého zásahu do jeho čisté přírodní struktury. Tento masový útok parfumérů není pro vzdušný živel o nic méně ničivý než průmyslové emise z vašich továren. Je to také další důkaz toho, jak obratně a rafinovaně Drakoreptilové a Orionci, kteří se na vaší planetě chopili moci, ovlivňují lidi tím, že do společnosti zavádějí takové ″estetické″ zvyky a tradice.

Zdroj: https://vozrojdeniesveta.com/zhizn-na-novoy-zemle-iskusstvennye-zapakhi/

Zpět