2065 Ukrajina Anna Ignat

[ Ezoterika ] 2022-01-31

Archandělé
Síly: Nyní je přítomno pole vědomí systému Učitele a systému Archanděla.

Protože z hlediska vývoje procesů na pozemské úrovni existuje určitý rozsah dohod, určitý rozsah svobodné vůle politických vůdců, určitý rozsah událostí, které za určitých okolností ovlivňují nejen lidé, ale přirozeně i jiní, jemnější činitelé, chápeme, že mnoho lidí, kteří se nyní nacházejí na Ukrajině, může pociťovat paniku, může cítit strach, nepochopení, jak v 21. století může někdo plánovat útok na jiný stát. Je tu zášť, stížnosti, strach.
Chceme prostřednictvím Anny poskytnout podporu nejen tomu malému počtu lidí, kteří toto poselství vyslechnou, ale co je velmi důležité - ukotvit samotnou energii v prostoru tohoto regionu.
Budeme přenášet energii, aby se zvýšily vibrace tohoto území a vědomí lidí, kteří budou poslouchat toto poselství. Můžete vyjádřit záměr být kanálem těchto energií, abyste ve vědomém stavu obdrželi mnohem větší hloubku transformace než pole vlivu lidí, kteří nejsou vědomí a nebudou vnímat na stejné úrovni jako vy.

Vzhledem k možným událostem existuje určitá škála pravděpodobností, které se mohou rozvinout, a vy musíte být vnitřně připraveni a klidní. V různých oblastech světa se nyní budou odehrávat různé události a vy nemusíte hledat pomoc a podporu zvenčí. Nebo spíše můžete hledat, ale nejdůležitější je mír, láska a klid v sobě, uvnitř vás! Pokud se naučíte najít v sobě tento mír a klid, ať už ve vašem životě přijdou jakékoliv okolnosti v časových intervalech, budete připraveni je přijmout a projít jimi, pokud si vaše Duše zvolila tuto cestu. To není možné bez vědomého rozvoje. Ničeho se nebojte. Budete tam, kde potřebujete být. Naslouchejte vnuknutím svého srdce. Buďte nebojácní. Buďte otevření životu a zkušenostem. Nebojte se této zkušenosti. Nebojte se událostí, které vám připadají děsivé. Je to totiž pouze váš strach, který vás ničí zevnitř. Tato doba - doba destrukce destruktivních systémů, destruktivních vládců, destruktivních vlád se bude ještě nějakou dobu projevovat v prostoru Země. Každý národ má takového vládce, který je průměrem obecných vibrací. (pozn. proto mám stále nutkání zvracet...jen co vystrčím nos ze své zóny). Pokud jsou lidé mírumilovní, pokud chtějí lásku, demokracii, svobodu, prosperitu a jsou připraveni převzít odpovědnost za budování svého světa, jsou sami připraveni na změny a jsou připraveni na vládce, který jim přinese mír, prosperitu, blahobyt - a on přijde.

To se netýká jen území Ukrajiny, ale nepřímo i dalších území. Dokud budou lidé žít v očekávání, že přijde vládce, který převezme zodpovědnost za jejich životy, někdo, kdo je učiní šťastnými, kdo vyřeší jejich problémy, dá peníze zadarmo, kdo bude rozhodovat o jejich osudu, dokud bude toto myšlení ovládat celou zemi, budou na těchto územích autoritářští vůdci, kteří potlačují svobodnou vůli, kteří se chtějí prosadit, kteří chtějí ovládnout, kteří chtějí napadnout jiná území, přivlastnit si je, kteří vytvářejí falešné provokace a kteří klamou vlastní lid.
Dojde ke změnám, protože jsou podporovány vibracemi prostoru.

Změna politických režimů však do značné míry závisí na změně vědomí samotných lidí žijících v daných regionech. Čím více světla, lásky, vnitřního klidu, odpovědnosti za svůj život, čím více zodpovědnosti za vytváření svého života, tím více míru, dobra a prosperity bude kolem nich. To, co je uvnitř lidí, se odráží ve vnějším světě jejich kolektivního prostoru. V některých dobách se někteří lidé musí rozhodnout sami. Musí překonat svůj strach a zvolit si svobodu. Ne však svoboda skrze důkazy, ale svoboda skrze mír, flexibilitu a diplomacii, schopnost nacházet příležitosti a řešit konflikty tak, aby zavládl mír, láska a prosperita.

V čele Ukrajiny je muž, který se zasazuje o mír a prosperitu. Nebudeme nyní rozebírat jeho osobnost, protože je v ní mnoho nuancí neschopnosti a neznalosti, ale úmysly tohoto muže jsou čisté a jasné. Je to muž, který chce přinést mír. Neví jak, ale chce to udělat. Kyjev je pod vlivem různých struktur.


Nebojte se zkušeností a života! Nebojte se toho, co vás čeká v budoucnosti. Strach žít ve strachu a nevědomosti. Nebojte se žít svůj život! Dochází ke zvyšování vibrací vědomí, k přijímání života a své cesty a k připravenosti přijmout svou budoucnost tak, jak přijde. Každý přijde ve svůj čas na to, co musí prožít. Není možné se před ním skrýt, je však možné to přijmout a prožít na úrovni svého vědomí a otevřením svého srdce.
Někdo projde jeho životem a jeho život bude ve strachu a někdo projde stejnou cestou a jeho život bude v lásce. Tato cesta nezávisí na tom, co je venku, ale na tom, co je uvnitř. Pokud je strach uvnitř - život bude ve strachu, pokud láska a přijetí - život bude v lásce a přijetí. Dva lidé, kteří jdou vedle sebe po jedné a téže cestě života za stejných okolností, budou na konci života vidět různé věci, pamatovat si různé věci a vyvozovat různé závěry.

Zdroj: https://absolutera.ru/article12380

Zpět