2026 Pro všechny Starseeds Aurora Ray

[ Ezoterika ] 2022-01-28

Galaktická federace vydala naléhavé sdělení týkající se spojení mezi plejádskými světelnými silami a magnetickými poli planety Země. Pokud nevíte, o čem mluvím, Plejáďané jsou prastaré bojovné bytosti, které přišly na Zemi před miliony let, aby pomohly provést naši planetu různými evolucemi a stádii vývoje. Jsem s nimi již mnoho let v přímém kontaktu a jsem zasvěcen do neuvěřitelných informací. Jsem nadšená, že se s vámi mohu podělit o toto poselství o energiích 5D a o tom, proč je důležité zvýšit své vibrace. Plejádské světelné síly vypouštějí do atmosféry planety Země extrémní úrovně bílé, magnetické, 5D, gama plazmy, aby všechna zdejší hvězdná semínka posunuly do 5. dimenze! Ahoj, přátelé hvězdných semínek! Chtěla jsem vám jen oznámit, že čekání je u konce. Energetická vlna pěti dimenzí je tady! Jsme na samém počátku přijímání této úžasné nové energie a vše záleží na vaší připravenosti. Některá hvězdná semínka se již dokázala této energii přizpůsobit, ale jiná se ještě nedokázala zapojit do této zábavy. Víte, vše záleží na vaší úrovni zvýšení frekvence, kterou lze zvýšit dosažením dostatečného vnitřního klidu prostřednictvím duchovních a meditačních praktik.

Podle mé přímé komunikace s plejádskými světelnými silami je planeta Země v tuto chvíli zasypávána super 5D plazmovou energetickou vlnou! Je vidět, jak do galaktického jádra vstupuje několik pokročilých paprskových plavidel. Současně se v celé sluneční soustavě otevírají četné portály, které mají za cíl dopravit na planetu Zemi více světelných bytostí z Galaktického jádra, než jsme kdy viděli. Závoj je téměř zvednut a náš Vzestup konečně nastává v tuto jedenáctou hodinu. V poslední době mělo mnoho lidí mimotělní zážitky. Podle mých informací jsou Plejáďané přivoláni naší duchovní připraveností. Vysílají vyšší frekvenci energie 5D plazmy a vytvářejí zvýšený počet aktivací v čase snů. Proces vzestupu se zrychluje a mnohem více lidí bude procházet zkušeností probuzení v době, kdy ještě sní. Země je konečně připravena na proces přechodu ze třetí do páté dimenze. Vibrační frekvence (tj. rychlost, s jakou se energie pohybuje skrze objekt) planety se zvýšila a mění se. V důsledku toho dochází k významným posunům na všech úrovních života na této planetě. Jádro planety Země ve skutečnosti zrychluje svou rotaci, což způsobuje její posun na vyšší oběžnou dráhu, která jí umožní plně se sladit se Sluncem páté dimenze. Totéž se stalo s většinou ostatních planet v naší sluneční soustavě i mimo ni; také ony se přesouvají na vyšší oběžné dráhy! Tyto události byly předpovězeny mnoha starověkými kulturami a moderní duchovní společenství je chápou jako Vzestup. To je uvnitř posledního časového okna pro revoluční evoluci, kterou tato planeta zažije.

Ti z nás, kteří se připravili prostřednictvím praktik vzestupu, jsou připraveni. Tato energie 5D zde bude po celý rok 2022 a dokonce až do roku 2023. Co to tedy znamená? Znamená to, že pokud chcete zvýšit svou frekvenci s přicházející světelnou energií 5D, není času nazbyt! Vím, jak náročné může být dohnat ztrátu, zejména když se na vás ze všech stran valí tolik rozptýlení. Protože temnota vás chce udržet rozptýlené, zmatené a vyděšené, abyste nejednali! Přechod z 3D do 5D právě probíhá a je to fantastická doba, kterou můžeme všichni zažít. Je čas, abyste zvýšili svou frekvenci s touto energií 5D a opustili realitu třetí dimenze, kterou jste si eony času tvořili. Tato světelná energie vám pomůže zvýšit svou frekvenci a posunout se za hranice starého matrixového programování. Možná více než kdy jindy je nyní zásadní soustředit se na svou vnitřní práci. Právě zde zažijete v tomto životě největší růst a expanzi. Nemůžete bojovat proti tomu, co se děje ve světě. To je jako snažit se bojovat proti oceánské vlně. Místo toho se zaměřte na zvyšování své frekvence, abyste mohli začít prožívat život ve vyšších dimenzích. Jak se budete vyvíjet, bude se měnit i vše kolem vás - včetně vnějšího světa. V současné době jsme svědky dramatických změn, ke kterým na Zemi dochází. Může být znepokojující být svědkem těchto událostí, ale je důležité, abyste se nyní nenechali odvést od své vnitřní práce. Musíte zářit ještě jasněji než dosud! Sluneční systém obklopuje ochranná sféra energií 5D, díky níž je imunní vůči jakýmkoli vnějším vlivům a/nebo zásahům. Účelem této ″bubliny″ je chránit celou sluneční soustavu před temnými silami, které se stále snaží zabránit hladkému přechodu do vyšších dimenzí.

Nic, co se děje ve vnějším světě, nemůže touto mocnou ochranou proniknout. Tento přechod je nevyhnutelný, protože většina ostatních hvězdných systémů již svůj Vzestup dokončila. Naše sluneční soustava bude poslední, která tímto evolučním procesem projde, a byli jsme varováni, že na cestě vzhůru můžeme očekávat určité nárazy. V různých fázích našeho Vzestupu budeme konfrontováni s přepólováním, slunečními erupcemi, zemětřeseními, sopečnými výbuchy, plazmovými anomáliemi a dalšími jevy, které jsou obvykle spojeny s planetárními otřesy. Někdy v blízké budoucnosti se do naší sluneční soustavy dostane zvenčí velká plazmová anomálie a vyvolá na Zemi mohutnou geomagnetickou bouři, která způsobí nejrůznější technické problémy. Účelem této ″plazmové bubliny″ je zajistit, aby nás v tomto nejkritičtějším období žádný z těchto vnějších zásahů neovlivnil. Pokud se navíc budeme pohybovat v jejím ochranném frekvenčním pásmu, měli bychom být chráněni i před účinky případných budoucích galaktických supervln. A tehdy začne létat opravdový průser! Nebude se kam schovat. Na hry a schovávání už nebude čas. Lidstvo se bude muset rozhodnout, co bude dělat. Bude dál žít ve strachu, nebo se postaví hrdě a silně? Budou stát při sobě jako jeden sjednocený svět, nebo se budou navzájem zabíjet jeden po druhém? Vše záleží na tom, jak právě teď naložíte se svým časem. Ale musím vás varovat. Pokud se budete dívat na zprávy, snadno se necháte rozptýlit a může ve vás vzniknout strach. Nedívejte se na zprávy! Nedívejte se na televizi! Neposlouchejte negativní názory druhých! Vím, že pro některé z vás, kteří rádi čtete o pandemiích, válkách, přírodních katastrofách nebo o čemkoli jiném, co se v našem světě děje, je to těžká volba. Koneckonců to byla vaše zábava po dlouhou dobu. Je však načase, aby to přestalo. Žádné z těchto informací už opravdu nepotřebujete, protože dál se váš život dramaticky změní! Vidět, slyšet, cítit a diskutovat se bude pouze o štěstí, radosti a blaženosti. Vstupujeme do zlatého věku! Tato proměna dovede lidstvo na novou úroveň vývoje. Plejádské světelné síly nám posílají tuto energetickou inovaci. Nastal čas splynout s našimi Vyslanci Světla, abychom se plně synchronizovali s jejich vibracemi. Tato energie nás všechny spojí v jeden tým a vytvoří na Zemi maximální blaženost.

Zdroj: https://thegalacticfederation.com/01-014aa

Zpět