1981 Léčebný systém Rami

[ Ezoterika ] 2022-01-13

Když zahájíte proces léčení, otevřou se kanály. V tuto chvíli mohou přijít všichni, kdo se chtějí procesu zúčastnit. Mnohé z nich ještě neznáte ani nevidíte. Vše je postupné, jak se stáváte odolnějšími. Tak jako se změnila pole Země, mění se i mnoho lidí, mění se (rozšiřuje) i Léčebný systém. Abychom se vyhnuli strachu, je třeba vyjádřit cíle, záměr, přání a také proces správně ukončit. Na závěr je také třeba říci, že všichni, kdo se sezení zúčastnili, musí opustit struktury jemnohmotných těl léčitele, jehož prostřednictvím bylo léčení provedeno. Entity, které se účastnily seance (″yeti″), jsou zastoupeny v polích Země a pracují s magnetickou strukturou planety. Vyladili energetické pole pacientky. Energetickou strukturou se blíží její nadřízené civilizaci. Pacientka byla ″přeladěna″ na jinou kolej. Teď bude hodně záležet na ní. Negativní struktura nahromaděná ve svalové tkáni byla odstraněna dříve (jednalo se o operaci nebo komplexní terapii). Energetický systém těla byl přitom narušen. Obnovili jsme ho a sonamovali na pole planety.

Vstup do pole léčitele nepůsobí škodu. Musíte být opatrní, když zvete do svého pole, jasně uveďte, že by tam měli jít pouze zástupci Léčebného systému. Po skončení sezení proveďte očistu svých polí, strukturujte se pomocí dechu a Světla. Po každém sezení proveďte vyrovnání. Sezením a nastavením kanálu se otevíráte mnoha různým úrovním esencí. Někdy nestabilní emocionální zázemí léčitele umožňuje, aby struktury přišly a zůstaly ve vašich polích po dlouhou dobu. Vstupem do vašich polí může Entita, která není zástupcem Léčebného systému, zanechat stopu, protože vše na sebe vzájemně působí. Může ovlivnit zdraví, návyky, charakter, preference. Odstranění účinků je mnohem složitější než spouštění. Vyžaduje to obrovské úsilí a práci na sobě, být ve stavu uvědomění a pochopení toho, co se stalo, nikoliv popírání toho, co se děje. Také výzvu ke struktuře, která je silnější (vysoce vibrační), vyšší v hierarchii. Výzva může být adresována také zástupcům Temné hierarchie. Zde je důvod pro interakci s Ní.

Po práci s lidmi se musíte očistit ohněm, který máte k dispozici, včetně ohně vlastní psychické energie. Je žádoucí pracovat nalačno, zejména u těžkých pacientů. Hutné jídlo přijaté před sezením vám ubere energii jeho trávením. Během sezení je důležité pít kvalitní vodu. Vhodnější jsou přírodní zdroje, nejlépe mimo egregor města, protože město vnáší do vodních vrstev v malé hloubce (záleží na měřítku města) svá narušení. Voda si dlouho neudrží své vlastnosti, proto je lepší ji čerpat častěji. Ideální je napuštěná voda. Pramenitá voda by se měla skladovat nejlépe v místech bez elektrických spotřebičů, bez hluku a s mírným denním světlem.

Příznivý je pobyt v přírodě, chůze po zemi, písku, trávě; ležení, sezení na zemi a kamenech. Je důležité používat všechny přírodní živly, včetně ohně, větru, éteru a země (kov, pevná látka, kámen), a mít k nim vztah. Je prospěšné očistit se vodou, větrem (stát čelem k větru, rozpažit ruce, dýchat všemi čakrami, naplnit se éterem, očistit celé já větrem). Proto vám říkají, že je prospěšné pobývat na kopcích, na horách u moře. Působí zde všechny prvky Země. Pokud není možné být na těchto místech přímo přítomen, je možné meditovat a představovat si tam sebe sama. Přitom však vstupte do stavu přítomnosti. Nejen vizualizujte, ale také pociťujte účinek prvků na své tělo. Je důležité si zapamatovat pocity kontaktu se sluncem na kůži, vítr, ″cítit″ oblázky pod nohama nebo trávu, písek, zem, dýchat vítr, cítit chlad éteru, ″slyšet″ zvuky přírody (potok, vodopád, moře), ″cítit″ chlad vody. Tímto způsobem dojde k silnému pročištění všech polí člověka a k jeho sladění s poli Země. Nejlépe bez oblečení nebo v tenké bílé tunice, nebo si to představte.

Během bdění přijímáte energetický potenciál uvolněný během bdění. Energie by měla být vynakládána rovnoměrně po celý den, den po dni. Nejlepším stavem je stálá klidná radost bez velkého nárůstu nebo pádu do negativity. Obojí je další vyčerpání - uvolnění energie, ať už je to nespoutaná radost nebo negativní reakce, vše vede k prázdnotě. Nejlepší možností je uvést váš stav do rovnováhy. V opačném případě povede sinusoida vyzařování mentální energie během nespoutané radosti nakonec k silným negativním emocím. Proto vysoký výdej energie během určitého období bdělosti způsobuje, že se večer zhroutíte únavou a pak spíte ″mrtvým″ spánkem. Důležité je zůstat co nejvíce neutrální, s vyrovnanou mentální energií, pak se aktivují vyšší nastavení a zpřístupní se vyšší pole vnímání. Nezáleží na tom, čím plýtváte, zda bouřlivými emocemi radosti nebo negativitou, protože to tvoří 100 % vaší energie. Bouřlivá dovolená se může po návratu změnit na dlouhodobou apatii. Obojí je VAŠE ENERGIE. Limit je běžný pro období: dny, roky - je důležité nevyčerpat ho předem, ale udržet si touhu užívat si KAŽDÝ DEN po celou dobu svého vtělení. Každé životní období má samozřejmě svůj potenciál. Častěji však promarněné bouřlivé mládí a zralá léta vedou k naprostému nezájmu o život ve stáří.

Je také důležité pěstovat a posilovat svůj vnitřní oheň a nezískávat energii POUZE zvenčí, spojovat se s vyššími kosmickými silami nebo se Zemí. Nyní se na období několika let (přibližně do roku 2024) spektrum zemských polí výrazně rozšíří (spektrum toroidálního záření). Při napojení na pole Země je důležité vyjádřit záměr napojit se na pole podobná nebo vyšší než vaše vibrace. Pokud jste během dne nebyli emocionálně stabilní, je možné, že se během praktik a spojení se zemskými poli ″připojíte″ ke špatným vibracím a energetické naplnění nebude možné. Snažte se proto během své praxe zvýšit vlastní zdroje bez ohledu na vnější zdroje. Pokud se častěji plníte vnějšími zdroji, zatímco pociťujete nedostatek vlastní energie, máte větší šanci napojit se na nízkovibrační vrstvy, protože působíte z nedostatku vlastní energie. Příklad člověka, který má intenzivní žízeň. Ve snaze uhasit ji bude hodně a lačně pít a je ochoten se naplnit kalnou zatuchlou vodou. Rozumný a harmonický člověk si naopak vybere čistou a průzračnou vodu a vezme si jí přesně tolik, kolik potřebuje, bez jakéhokoli přebytku. Jakýkoli nadbytek je nežádoucí. Usilujte o rovnováhu a harmonii ve všech věcech. Věnujte pozornost vnitřnímu potenciálu Světla. Pomocí dechových cvičení, úpravy čakrového systému, odstranění bloků, programů nižších center uvolníte obrovský potenciál vnitřního Ohně a Světla, který vám dodá více Síly a energie.

Není žádoucí provádět naladění na energii Země v egregoru města, protože vede ke zkreslení. Vizualizujte si předem MÍSTO na planetě, se kterým se chcete naladit, nebo si předem vizualizujte opuštění egregorů pole města, pokud se chcete naladit na společné pole Gaii. Chcete-li strukturovat střed, můžete sonastrovat s Jádrem, zemskou plazmou. Pro vyrovnání vlastních polí a zvýšení úrovně vibrací, jakož i pro obnovení svého éterového pole po stresových situacích je nejlepší naladit se na energie severního pólu, kde se toroidně uvolňuje nejčistší éterová energie planety.

Pro vás lidi je vhodnější energie Slunce vašeho planetárního systému. Centrální slunce Galaxie nebo ještě více vesmír je od vás příliš daleko. Chcete-li dosáhnout Zdroje Velkého Centrálního Slunce, je lepší nejprve naladit své Husté tělo na svá Jemná těla, která se nacházejí v Jemných (astrálních) světech, pak na Ohnivá těla v Ohnivých světech a jejich prostřednictvím se jako své VYŠŠÍ ASPEKTY spojit se Zdrojem.

Pro harmonickou existenci musí být vaše čakry otevřené, očištěné od programů, bloků a vazeb a musí harmonicky fungovat. Důležité je nemít díry ve schránkách jemnohmotných a éterických těl, kterými energie proudí ven. Doporučujeme několikrát denně cvičit vědomé dýchání s celým čakrovým sloupcem a představovat si stříbrnou šňůru podél páteře, a čakry se skrze ni otevírají zářením. Projděte je a věnujte pozornost každé z nich. Toto cvičení několikrát denně vám poskytne harmonizaci, očistí vás a zvýší váš vnitřní zdroj, váš vnitřní oheň a přivede vás zpět do stavu vědomí.

Příznaky snížených vibrací jsou únava, smutek, ztráta energie, nespokojenost. Věnujte pozornost svému stavu během dne. Znakem vašeho harmonického stavu je stav tiché radosti, klidu a Milosti.

Můžete jíst cokoli. Otázkou je množství a kvalita potravin. Masitá strava, respektive její trávení, je samozřejmě především energetickým výdajem a není žádoucí ji jíst před seancí. Čím vyšší je vaše vědomí a úroveň vibrací, tím více budete chtít nahradit těžké jídlo lehčím. Začněte tím, že snížíte porce těžkých jídel. Postupně zvyšujte příjem potravin, které především dodávají energii: vhodné jsou saláty, bobulovité ovoce, mražené plody. Saláty ze zelí, mrkve a červené řepy vás rychle zasytí a umožní vám ″zahnat hlad″. Luštěniny jsou náhražkou bílkovin; zasytí hutnější tělo, svalovou tkáň těla. Jejich strava by měla být umírněná. Bezlepkové nahradit amarantem, žitnou moukou, žitnými (sleďovými) vločkami, quinoiou. Pro dostatečný příjem aminokyselin jsou ve stravě nezbytné také ořechy. V případě náklonnosti k určitému jídlu můžete učitele a mentory požádat o úpravu, jasně specifikujte, co chcete z jídelníčku vyřadit. Abyste rozpoznali závislost, musíte se naučit rozlišovat, kdy jíte, abyste udrželi parametry fyzického těla, a kdy jíte kvůli emocím a dalším aspektům. Konzumace příliš velkého množství jídla nebo určitých druhů potravin je závislost. V tomto případě se energie odčerpává prostřednictvím emocí, včetně potěšení. Jako částečnou náhradu čokolády a jiných sladkých potravin doporučujeme: datle, fíky, med, zralé meruňky.

Elektrické přístroje a jejich interakce s tělem způsobují změkčení ztluštění svalové tkáně. Fyzické vlnové vibrace jsou však prospěšné pro léčení a dodávání energie. Na tělo používejte následující: tibetské mísy - jejich zvuk a vibrace proniknou přímo do struktur těla; mechanický metronom naladěný na pomalý harmonický rytmus (tlukot srdce) - zajistí vyrovnání; hru na tamburínu, bubny nebo varhany; stání pod zvonem. Glukofon a podobné přístroje ovlivňují spíše zvuková pole.

Přívěsky, znaky a další atributy, které nosíte na těle (včetně tetování), nejsou zesilovači a nepřispívají k toku energie. Jsou to znamení vašich záměrů a toho, kam ve svém vývoji ″směřujete″. Podle těchto znaků vás mimo jiné mohou identifikovat určité Síly, jsou to jakési majáky pro kontakt. Nošení znamení na úrovni čtvrtého centra vám pomůže více se soustředit na čakru, ale nezesílí ji.
Pro čištění a naplnění centra 4. čakry jsou vhodnější krystaly zelené, fialové, růžové a červené barvy. Který z nich si vybrat, poznáte intuitivně. Neexistují žádná obecná doporučení. Rubín je pro ty, kterým vyhovuje, schopen čistit, absorbova t bloky, emoce a složité negativní programy 4. centra.
Při nošení krystalů je vhodné je pravidelně omývat solí a poté je vystavit slunci.

Zdroj: https://absolutera.ru/article12264

Zpět