1965 Grafen nedegraduje - asimiluje se Cosmic agency

[ UFO ] 2022-01-16

Aneeka z TemmeruDozvěděli jsme něco o grafenu, a je to choulostivé. Zjistili jsme, že dochází ke zjevné degradaci aktivního grafenu v těle. Ale nevíme, do jaké míry. Podle jiných výzkumníků, které jsme viděli, když hledáme odkaz na to, co jsme viděli tady v počítačovém modelu, po třech měsících grafen degraduje, což je důvod, proč prosazují větší dávky. Lidé si možná řeknou, že očkování není tak špatné, a tady je problém.

Informace z naší laboratoře v Toleku, ne z lidských zdrojů
Nedochází k degradaci grafenu, jak naznačují pozemská data, která dokonce sdílejí mechanismus těla, kterým se odstraňuje (mimochodem podle našich dat špatně). Nejde o degradaci vstříknutého grafenu, ale materiál nebo množství vstříknutého grafenu bylo asimilováno nebo si našlo své místo mezi tkáněmi lidského těla. Potřebují tedy větší dávky, aby vyvolaly celkovou změnu DNA urychleným způsobem, a ne běžným procesem duplikace buněk. Grafen se tedy nerozkládá, pouze se navázal na tkáně a potřebují ho lidem dávat více, aby došlo k nasycení buněk tímto materiálem. Pak budou mít mladí lidé větší šanci, že si genetickou změnu osvojí a stanou se z nich dálkově ovládaní biologičtí roboti bez duše. Starší a slabší lidé nebo lidé s genetickými či fyzickými problémy budou určeni k vyhlazení.

Tím se filtruje typ biologie nebo typ či varianta lidské genetiky, která dokáže asimilovat transhumanistickou změnu. Odfiltruje je od zbytku lidsko-lyrské populace. Jinými slovy, vakcíny mají za cíl najít ty, kteří mají určité genetické vlastnosti, jež jsou pro kontrolory užitečné. A to jsou ti, kteří mají příbuznost s reptiliánskými rasami a Maitre, kromě jiných variant i s jinými jmény, jako je například Vlash, a mění lidi v jejich hybridy a pod jejich kontrolou. Je to filtrační systém, který má vyhladit a odstranit ze Země hvězdná semínka takzvaných pozitivních ras, a ponechat pouze ″lidské″ složky, které jsou s nimi geneticky sladěny. Tvrdit, že tělo eliminuje grafen, je nezodpovědné. Nepochybuji o tom, že ho do jisté míry vyloučí, tělo se o to snaží od počátku, a ano, část bude vyloučena, ale ne všechno, a to, co zůstane, je to, co už bylo přizpůsobeno a dostalo se do buněk. A ten přebytek, který by tělo detekovalo jako vyloučený, je ten, který už vykonal svou práci. Očkování NEPŘIPADÁ v úvahu.

další zajímavý odkaz...
https://www.slovanskenoviny.sk/zcela-nova-sokujici-studie-grafen-v-mrna-injekcich-rozbiji-bunky-nici-mitochondrie-spousti-bezprecedentni-poplach-imunitniho-systemu-zpusobuje-tezke-krevni-srazeniny-zanety-v-organech-poskozuje/

Zdroj: https://swaruu.org/transcripts/graphene-does-not-degrade-it-assimilates-aneeka-of-temmer

Zpět