1935 Evoluce telepatie začíná Amanda Shertzer

[ Ezoterika ] 2022-01-14

Arkturiáni
Drazí,
jsme vždy vděční, když se na nás obrátíte s dotazy. Jsme rádi, že vám můžeme přinést nové informace, které vás zajímají. Na téma toho, co byste nazvali mimosmyslovým vnímáním, se s vámi můžeme o mnohé podělit. Když zpomalíte své mozkové vlny, když nejste zaneprázdněni přemýšlením o všem, co "máte" dělat, když se ponoříte do svého nitra, když se uvolníte, pak jste blíže frekvenci těch ostatních bytostí, které jsou schopny používat telepatii, telekinezi, bilokaci atd. Vaše bohatá rozmanitost zkušeností tam je důvodem, proč jste se inkarnovali v této době. Když se však necháte strhnout "běháním" nebo spěcháním, abyste dokončili ten či onen úkol, jste daleko od toho, abyste mohli přivést k využití některý z těchto mimořádných darů, které v sobě také máte.

Musíme říct, že ti z vás, kteří svůj život upravili tak, aby zahrnoval čas na zpomalení (a tím nemyslíme jen zpomalení těla, ale i zpomalení myšlenek a uvolnění těla), ti všichni mají přístup k většímu množství svých schopností. A právě tyto schopnosti bude mít celé lidstvo a bude je v budoucnu často využívat. Když zastavíte svůj rušný život a pokusíte se napojit na své skutečné já (pole všeho, co je), právě tehdy máte přístup a můžete praktikovat tyto další schopnosti, ke kterým již máte přístup. Můžete cvičit s ostatními, kteří se také chtějí znovu naučit komunikovat beze slov. Tato komunikace je mnohem lepší než komunikace slovy, protože nejenže sdělujete myšlenku, ale příjemce bez pochybností chápe váš záměr, který se za touto myšlenkou skrývá. Můžete "přenášet" i obrazy. Můžete "přenášet" celé koncepty.

A tak si myslíme, že by pro lidstvo bylo mnohem efektivnější, kdybyste se všichni naučili zpomalit svůj mozek, zpomalit své myšlenky a cvičit se ve vzájemné komunikaci pomocí pojmů, záměrů a obrazů namísto slov. Čím více z vás s touto praxí začne, tím exponenciálnější bude křivka těch, kteří budou následovat. Lidstvo na tom bude nekonečně "lépe", až všichni začnete komunikovat tímto způsobem.

Nyní nevidíme konec komunikace pomocí slov, protože ta je součástí vaší historie již delší dobu. Ale pokud ti z vás, kteří poslouchají a mají zájem, začnou s touto praxí nyní, změny, které chcete na Zemi vidět, se uskuteční mnohem rychleji.

Myslíme si, že je to něco, co by se vám opravdu líbilo ve více ohledech.

Zdroj: https://eraoflight.com/2022/01/14/the-arcturians-telepathy-evolution-starts-now/

Zpět