1898 Prostor a realita Light

[ Ezoterika ] 2021-12-28

Jde o to, aby se projevila zákonitost, která se projevila a vyvinula ve vesmíru. To, co bylo původně vytvořeno, selhalo a stále selhává. Lucifer nikam neodešel a vlastně tu nikdy nebyl. Nachází se v prostředí, kde byl stupeň duality, řečeno vaším jazykem, dávno prolomen.

Pro současnou realitu jsou zde načteny jak světelné, tak některé luciferiánské energie. Těch je zde asi 20 %. To se provádí za účelem vyvážení. Je to něco jako AL-TERNative Země, Terra, tady.
Nejcennější je vědomí. To už vám bylo řečeno. Vědomí, vnímání, jeho čistota a síla, kterou lze přenést. Duše je vaše nejcennější měna, váš Eidos. Váš krystal, který vás aktivuje. Vědomí může obývat několik úrovní najednou, je to vícerozměrný koncept.

Duše je světlo, je to vazba, stoupá vzhůru jako paprsek, jako slunce. Je to energie.
Vědomí je vaše informační struktura. Je to váš kód. Je to váš zdrojový kód. Vědomí je vícerozměrné. Jeho části jsou na mnoha úrovních. Vaše Vyšší Já je také součástí vašeho vědomí. Je nutné uložit všechny části. To, co se stalo ve světě, lze nazvat kolapsem, neúspěšným experimentem. Bylo nutné se přestěhovat, vytvořit něco nového, dát vývoji nový impuls. A proto sem bylo umožněno luciferiánským energiím přijít, aby se tyto energie mohly rozvíjet v nových podmínkách, aby se zjistilo, jak se budou transformovat, pokud se tak stane. Z lidského hlediska to planetě hodně škodí, ale ve skutečnosti to bylo provedeno v naději, že to bude mít pozitivní účinek.

Jaká byla Luciferova hlavní chyba? Zničilo ho to, co dodnes ničí vás. Touha vytvářet hierarchie, získávat moc. Touha vítězit, soutěžit, vládnout. Dosáhnout nebe. Odmítnutí svého místa. Odmítnutí harmonické duše a světonázoru. A zde máte na výběr - KÝM BÝT. Chtěl se stát všemocným, získat nenahraditelnost. Aby si zajistil své postavení a existenci. Prohrál ve své vlastní hře. Tak moc prohrál sám se sebou.

Proč nejde očistit takové ″nakažené″ mysli? Nemůžete pro někoho udělat něco, co ten druhý upřímně nechce. Takový je zákon. Je třeba změnit VĚDOMÍ. Proto jsme se rozhodli zachránit některé mysli. Poslali jsme je sem. Vědomí ani po fyzické smrti nezmizí a nelze ho jen tak vypnout. Je to velká ztráta. Pokud vypnete vědomí, ztráty jsou obrovské. Luciferiánské energie jsou v kolektivním poli. Uvolňování se děje prostřednictvím svobodné vůle, posílené volby. Můžete pomoci, ale konečné rozhodnutí je na vašem vědomí.

Proč se těchto energií dotýkají i ti, kteří jsou přítomni pouze ve skutečnosti?
Stupeň kontaktu s vírem vedoucím do temnoty. Existuje zde přímá souvislost s druhem interakce, který jste si vybrali. Jinak řečeno, negativní karma, která se vytváří svobodnou vůlí. Proto se do někoho pustí hlouběji.

Abyste se mohli osvobodit, musíte začít soustavně pěstovat ctnosti. Udělejte to upřímně. Je snadné nahradit jedno druhým. Například člověk je chamtivý. Důvodů může být miliarda. Tajemství zrušení je v tom, že jdete pozpátku. Začnete-li praktikovat štědrost v praxi a v úmyslu, půjde přeformátování mnohem rychleji a bude to mnohem snazší, než když v sobě budete hledat miliardy způsobů, jak vymýtit chamtivost. Osobní přechod energií se urychlí. Když člověk pracuje konkrétně s chamtivostí, stává se méně chamtivým, ale to se nerovná velkorysosti.

Začněte svůj den s vděčností. Uvolněte energii, kterou nepotřebujete - když se rozhodnete jinak, měla by odletět. Nedržte se jich. Uvolněte se a rozpusťte se ve světle. Může to být těžká práce, nelze ji zvládnout pouze pomocí vzorců. Je to proces energie a je velmi jemný, jako operace oddělení siamských dvojčat. Provádí se velmi jemně. Pokud ji jen odříznete, může dojít k přerušení mnoha spojů. I zde jsou energie ve vašich kanálech obsaženy různými způsoby - mohou zde být uzly, a nejen uzly. Hlavně si uvědomte, že už máte božskou moc to změnit, můžete udělat cokoli. Máte svobodu volby, tak proč ji nevyužíváte správně? Zbavte se všech okamžiků, kdy máte pocit, že to nejste vy, kdo rozhoduje. Je čas zbavit se své bezmoci a rozhodnout se, kam půjdete. Dělejte to upřímně sami k sobě, podle toho, kam vás vede vaše srdce. Ptejte se, co si o tom myslí srdce? To se nedá oklamat.

Zdroj: https://absolutera.ru/article12170-alnost-i-realnost-lyutsiferianskie-energii-poslanie-pervotvortsa

Zpět