1865 Kabala se vzdává v Antarktidě? Podvod Cosmic agency

[ UFO ] 2021-12-22

Gosia: Co si myslíš o zprávě, že údajně vůdci Kabaly jedou do Antarktidy, aby se vzdali mimozemšťanům a Pozemské alianci a projednali podmínky své kapitulace?

Swaruu X (Athena): Jak to, že se nezastaví nic užitečného z hlediska toho, co lidstvo potřebuje. A potřebuje už včera, protože pro většinu vaxovaných už je pozdě. V žádném případě to není možné. Ale zní to jako zkreslená pravda. Znamená to, že světoví loutkoví vůdci jedou do Antarktidy spíš slíbit věrnost svým kontrolorům, deep cabal, reptiliánům a dalším nelidským rasám zastupujícím Federaci. Ne jako kapitulace po válce. Slíbit věrnost ano.

Takže v podstatě překroucená pravda. Vrchní kontroloři, kterým slibují věrnost a ″kapitulaci″ jako představitelům Federace, jsou povolní a přesvědčení, že nechají lidskou populaci projít a poučit se z jejich chyb. Nebudou zasahovat, jak mnozí popisují. Trváme na tom, že je to stejné jako Q/QAnon, jen aplikované na vesmír, a je zcela jistě řízeno třípísmennými agenturami.

O Antarktidě
Je to v podstatě místo, kde se setkávají lidské vlády s mimozemskou vládou (Federací). Je to v podstatě místo, kde mohou všichni zúčastnění kontrolovat lidstvo z povrchu pomocí high-tech základen, protože vědí, že je pro lidskou populaci nepřístupná. Jsou zde staré základny, některé v troskách, některé starobylé, některé se zničenými městy, tajná archeologická naleziště, a mnoho nových základen, většinou vojenských, lidských i nelidských, většinou lemujících vstup do nitra Země. Všechny tyto základny jsou pod kontrolou Federace.

Gosia: Takže Federace spolupracuje s těmi Reptiliány a negativními rasami? Je to snad sektor Federace, který patří Vieře, Andromeďanům? Přece nevědí, co se tam děje, ne?

Swaruu X (Athéna): Ano, spolupracují s reptiliánskými vůdci různých ras nebo mezi ně patří, nemohu vědět se kterými, ale logicky s těmi na Zemi. Nevíme přesně, jak se koordinují, sektor Viera to zřejmě neví, ale oni (reptiliáni) ano.

Zdroj: https://swaruu.org/transcripts/cabal-surrendering-in-antartica-false-athena-swaruu-responds

Zpět