184 Mira z Plejádské rady Valerie Donner

[ Ezoterika ] 2019-12-02

Jsem Mira z Plejádské nejvyšší rady. Jsem důvěrně spjata se Zemí už šest let, jsem členem Rady Země. Pokrýváme nejdůležitější problémy na planetě a jsme si vědomi některých menších problémů. Vyrovnáváme množství energie, které k vám přicházejí. Chápeme fyzické důsledky těchto frekvencí, a jejich příznaky, z nichž u některých neznáte jejich původ.

Žádáme vás, abyste se o své tělo pečlivě starali a přijímali tyto vyšší frekvence, i když si nejste vždy jisti, co s nimi dělat. Dobře funguje, když si je představujete jako světlo integrující se do vašeho těla. Vaše síla exponenciálně roste. Odpočívejte a pijte hodně vody. jsou prvořadé. Buďte vděční za své tělo a za vše, co pro vás dělá. Nedopusťte, aby vaše těla využil kdokoli, nebo jakýkoli systém, který by mohl způsobit poškození. Vaše těla mají být respektována a dobře o ně postaráno. Pro některé lidi, kteří mají nyní zdravotní problémy, je to důležitá lekce, která může být součástí jejich učení.

Brány otevírají své úzké průchody. Někteří budou povoláni, aby jimi prošli a jiní se rozhodnou čekat. Někteří by chtěli jít a jiní se obávají strachu nebo povinnosti k rodinám a přátelům. O všechny je postaráno i v těch nejnáročnějších situacích. Váš systému zdravotní péče odhaluje všechna svá omezení, spekulace a chamtivost. Stále více pomáháme planetě a všem vám. Neustále sledujeme vaši oblohu. Jste velmi znepokojeni a nad míru milovaní. Vidíme, jak se vám odhalují části skládaček. Chápeme, že je to náročné. Váš starý trojrozměrný svět se před vámi rozpadá a mnoho kusů skládačky se už nehodí. Mnozí z vás by chtěli být na palubě našich lodí a zažít změnu od nudy třetí dimenze. Chtěli byste být osvobozeni od těžkopádného způsobu života. Jste unavení a jste netrpěliví pro Nový svět, který vám byl slíben. Je to velmi blízko. Vaše realita se rychle mění v mnohem vhodnější a požehnanou. K tomuto procesu pomáháme všemi prostředky. Pravidelně se scházíme s našimi odborníky v jakékoli oblasti, ve které pracujeme.

Vyvážíme také síly temnoty a odstraňujeme je z planety. Věděli, že se to stane, ale zůstali, protože se nechtěli pustit. Nechtěli připustit porážku, ale jsou nuceni. Vaše planeta se začne cítit lehčí a lehčí a začnete se cítit svobodnější. Nikdy nejste sami.

Zdroj: https://goldenageofgaia.com/2019/12/04/a-message-from-mira-from-the-pleiadian-high-council-through-v

Zpět