1797 Velký návrat Jenny Schiltz

[ Ezoterika ] 2021-12-10

Jak mnozí z vás vědí, v červenci jsem byla povolána na Cozumel do Mexika, kde jsem pracovala na aktivaci podmořských pyramid. Mnoho lidí po celém světě bylo ve stejnou dobu povoláno k vodě a pomáhali aktivovat ve svých oblastech, i když o tom nevěděli. Zde je příspěvek na blogu z té doby: Je to hotovo! -

Cozumel má bezpochyby mé srdce. Nikdy jsem se necítila tak doma jako na tomto ostrově. Když jsem se vrátila domů, stále jsem cítila nutkání vrátit se k teplé modré vodě. Přesto jsem věděla, že v tuto dobu se na Cozumel vracet nemám, takže jsem byla dost zmatená. Stále jsem u toho seděla a snažila se přijít na to, jestli je to moje touha po vodě, protože jsem ve vnitrozemském Coloradu, nebo jestli mě to vede k další práci.

Začala jsem snít o starověkých civilizacích, zejména o civilizacích, které stále ctily Božské ženství a ukládaly kódy do země, aby byly shromážděny, až bude čas.

Pak se mi zdálo, že jsem na ostrově, nebyl to Cozumel, a vidím, jak se pod vodou začínají pohybovat skupiny kamenů směrem k pobřeží. Bylo to, jako by se hromady kamení, které kdysi dávno byly součástí staveb, začaly pohybovat vpřed. Byly pokryté chaluhami a mořským životem. Bylo zřejmé, že se nehýbou už velmi dlouho. Když jsem se ve snu zeptala, co se pohybuje dopředu, bylo mi řečeno, že je to energie mayských válečníků ochránců. Tomu jsem nerozuměla, ale věděla jsem, že mě volají zpět k vodě.

Původně jsem si myslela, že je to Belize, ale pak mi došlo, že je to Honduras, kde budu vykonávat svou práci. Ještě třikrát se mi zdálo o skalních útvarech mayských ochránců bojovníků z hloubi oceánu, které se pohybují směrem k pevnině. Stále jsem však neměla skutečně jasno. Přesto, jako mnozí z nás, prostě následujeme naléhání a vědění, i když nedokážeme formulovat logický důvod proč. Během dceřiných vánočních prázdnin jsem si zamluvila cestu do Hondurasu. Budu tam na slunovrat přímo u vody.

Požádala jsem svůj tým o vyjasnění, o jakési pochopení, proč tam jedu. Proč jsem ochotna cestovat během tohoto chaosu a vzít na sebe finanční náklady. Ptala jsem se na to už od září a teprve nedávno jsem dostala odpověď. Připadalo mi, jako by se čekalo, jestli nejdřív do sebe nezapadnou jiné věci, než bude možné tuto práci vykonat. Všechno jsem rezervovala jako vratné a rodině jsem řekla, že musíme být připraveni na to, že na poslední chvíli nepojedeme, kdyby se něco změnilo. Je to jiný způsob bytí, když nasloucháte Duši, je třeba flexibility.

Nedávno jsem byla probuzena v půl čtvrté ráno a dostala jsem toto poselství. ″Vy i ostatní na celém světě budete aktivovat kódy, které byly položeny už dávno. Tyto kódy jsou nyní připraveny k integraci. Mnohé z těchto kódů jsou pod vodou kvůli měnící se krajině vašeho světa. Proto je tak důležité, aby ti, kteří cítí volání vrátit se k vodě, tak učinili. Znamená to zvrat, změnu a návrat. Je to Aktivace, signál vesmíru, že jsou zde ti, kteří jsou připraveni vrátit se k Matce.

Uvnitř a na Zemi spaly energie, které tento signál přijmou a začnou se posouvat a probouzet. Váš svět pak již nebude spát. Ti na vaší planetě, kteří v sobě mají božské kódování, začnou přijímat aktivace, které v jejich DNA probudí informace o posvátném vědění o léčení Země a léčení se Zemí. Jak se bude uzdravovat Země, bude se uzdravovat i člověk. (Obrázek, který jsem k tomu dostala, byl, že lidé mají ve svém poli zámek a tato aktivace je klíčem, který zapne nebo otevře to, co v nich bylo skryto).

Obnovení spojení biorytmů člověka s planetou a uzdravení deformací, které se v něm drží, se stane prvořadým. Tolik věcí ve vašem světě jde proti těmto rytmům a způsobilo to velkou škodu systémům v těle a na Zemi. Léčitelé, kteří vědí, jak pečovat o obojí, se začnou rozpomínat. Tato aktivace zahájí návrat prastarých, skrytých a zděděných znalostí o skutečném propojení všech na vaší planetě. S tímto probuzením se mnozí vrátí k úctě k Zemi, k sobě samým i k sobě navzájem. Žádáme, aby se každý člověk podíval kolem sebe novýma očima. Podívejte se na způsoby léčení a dovolte jim, aby se posunuly a změnily. Dokonce i vaše chápání konkrétní léčivé rostliny se začne měnit. Podstatná je zvědavost a pokora k poznání, že je toho mnohem více, co se můžeme naučit.

Signál bude vyslán i galakticky. Ptejte se, jak víte, jak nahoře, tak dole, jak dole, tak nahoře. Tento signál ukáže, že je čas na další probuzení a kódy pravdy o existenci lidstva mimo uzavřený pozemský systém. Znamená to, že nastal čas, aby se Země a její lidé vrátili k poznání svého místa a vlivu v rámci galaxie. Načasování této aktivace na slunovrat není náhodné, ale spíše velkolepý záměr. V královstvích Země i v galaxii panuje velké vzrušení. Je to začátek Velkého návratu.″

Toto poselství mi přineslo větší jasnost a já opravdu chápu, že během slunovratu musím být na vodě. Pomohlo mi také pochopit mayské bojovníky/ochránce. Jak se vrací prastaré čistší vědění, vracejí se i energie, které pomáhají chránit ty, kdo je přijímají. Léčitelé, strážci moudrosti, moudří lidé, kněžky a mudrci budou v bezpečí. Budu se spojovat s kódy pod vodou, s vesmírem a se všemi, kteří tuto práci také vykonávají ze svého místa ve světě. I když se nemůžete dostat k vodě, neváhejte se připojit k tomu, co se aktivuje. Aktivujeme informace, které byly v Zemi uloženy již dávno. Jsou to informace přímo související s dobou, kdy Božské Ženství a Božské Mužství žily v pohodě společně, kdy spolu tvořily a byly plně propojeny uvnitř i vně.

Dovolte nám, abychom vám to vysvětlili takto ~
Představte si velký obchodní dům. Má mnoho různých oddělení určených k uspokojování potřeb mnoha lidí, ale všechna oddělení jsou součástí většího celku, tedy celého obchodu. V obchodě je mnoho různých zákazníků, kteří jsou všichni stejně důležití a volně se pohybují do té oblasti, kterou potřebují.

Pokud ve svém životě nemáte malé děti, nepotřebujete oddělení pro děti. To však neznamená, že máte pocit, že by v obchodě nemělo být dětské oddělení. Neznamená to, že byste se dětským nakupujícím vyhýbali nebo je odsuzovali. Jednoduše byste je nechali, aby vás minuli na cestě do jejich požadovaného oddělení, protože chápete, že krásně splňuje jejich potřeby. Naprosto akceptujete a přijmete skutečnost, že všechny různé oblasti a všichni různí lidé jsou naprosto dokonalou součástí celku obchodního domu. Dále platí, že celek obchodního domu podporuje celek a celek podporuje celek obchodního domu. Vše je energeticky podporováno.

Vidíte to? Všichni vnášíte do celku svou jedinečnou a úžasnou energii, která mu dodává takovou hloubku, podporu a rozmanitost. Vědomí jednoty neznamená, že byste v žádném případě ztratili sami sebe. Znamená to pouze, že jste v naprostém přijetí mnoha různých aspektů, které v něm existují, a zároveň ctíte sami sebe jako milovanou a nedílnou součást posunu i planety. A dovolte nám zdůraznit, že čím více přijímáte svou autenticitu, tím více přispíváte ke kráse toho všeho, neboť není nic nádhernějšího na pohled než zářivost duše vyzařující svou pravou energii.
https://goldenageofgaia.com/2021/12/10/jenny-schiltz-activation-of-ancient-codes-that-assist-with-the-grand-return/

Zdroj: https://goldenageofgaia.com/2021/12/10/

Zpět