1763 Archanděl Michael: Poselství skupině světelných andělů bojovníků Sharon STeward

[ Ezoterika ] 2021-11-29

Blížíme se ke křížovému bodu, vrcholu na cestě k nápravě křivd na planetě Zemi. Tento křížový bod se pomalu objeví během několika příštích měsíců. Zahrnuje krach ekonomického systému a všem se začne ukazovat, že k němu dochází. Až se systém konečně zhroutí, nový systém již bude fungovat, takže nebude třeba mnoho práce k vytvoření přechodu. Ti, kdo se chystají zhroutit ekonomický systém, jste vy. Ne Aliance, ne Bůh - uděláte to vy. Uděláte to prostřednictvím svých myšlenek. Chápete, že na planetě běží nový kvantový počítačový systém. Souběžně však běží dva systémy - Boží systém a systém zla. Jde o to, do kterého systému investujete, kterému systému věříte, který systém zpochybňujete jako chybný a který považujete za mocnější. Proč nevěříte, že proces probouzení lidí na planetě je tak důležitý? Je to ten nejdůležitější faktor v celé věci. Kolektivně procházíte individuální zkušeností. Tento kolektiv se musí postavit na stranu Boha, na stranu dobra, aby se stále více lidí probouzelo.

Klíčovým faktorem v tom všem je mysl, nikoli vaše fyzická realita. Lidé nadále bojují v rámci starého ekonomického systému, ale jejich mysl hledá lepší způsob života pro sebe a své rodiny. Sledují zprávy a jsou rozčileni tím, co vidí, ale jejich mysl hledá lepší způsob života pro sebe a své rodiny. Ano, nadále dostávají masky, možná se cítí bezmocní a nechávají se očkovat, aby si udrželi práci, ale všechny tyto věci je nutí přemýšlet o lepším způsobu pro sebe a své rodiny. Tak jako to dělali vždycky! Energie, které nyní přicházejí, jsou tou lepší cestou. Tyto energie se nyní budou synchronizovat s vaší myslí a s tím, co si přejete vytvořit. Většina lidí na Zemi chce pro sebe něco lepšího a to se nyní vytvoří - protože to jde. Omezení uvalená na vaše mysli v historii to znemožňovala. Nyní se to může stát, protože tato omezení byla odstraněna. To je ten rozdíl. Vaší budoucností je to, co vaše mysli chtějí, nikoli to, co právě teď skutečně žijete. Všichni pro sebe chcete něco lepšího, a tak to také bude. Po mnoho let, vlastně eony, zatímco bylo lidstvo na Zemi potlačeno, jejich mysli žádaly, prosily, modlily se a přály si lepší. Nemohlo se to stát kvůli omezením, která na vás uvalily intervenční síly. Nyní se to může stát, protože tato omezení jsou pryč. Vaše mysli se nyní mohou vrátit k úkolu znovu vytvořit váš svět. Nepřestávejte chtít pro sebe něco lepšího, a když se vám naskytne příležitost, začněte jednat.

Jediné, co vám nyní stojí v cestě, je vaše víra ve staré, tak se jí zbavte. Přijměte nové, využijte svou představivost a vytvořte dobro pro všechny. V souvislosti s tím se dnešním úkolem zaměříme na Austrálii. Původní domorodci trpí předsudky a vy nyní vidíte, že jde o globální genocidu. Zaměřte prosím svou Lásku a Světlo, své modlitby na Austrálii obecně a na tyto národy konkrétně a posilujte je, aby posílily jejich mysl. Jde o projevení, o nic jiného. Je to bitva myslí - myslí demiurga, který se vás snaží zničit, a vašich myslí, které se snaží najít svobodu od této pohromy. Jsem archanděl Michael. Jsem s vámi, vy jste se mnou, jsme mocní, jsme Legie.

Zdroj: https://sharonandivo.weebly.com/blog

Zpět