1748 Odpovědi na nevyřčené otázky Anna Ger

[ Ezoterika ] 2021-11-06

Kion

Obecné podmínky matrice budou posíleny a zpevněny. Konfrontace ve velkých zemích mezi skupinami lidí, mezi očkovanými a neočkovanými. Očkovaní zdraví a očkovaní nezdraví zesílí, zesílí tlak států na své občany.

To vše způsobí velké, silné výbuchy energie s nízkou vibrací. Tato nízkovibrační energie v důsledku skutečnosti, že se zemská atmosféra zmenšila, jako obal, pak, odrážející se od hranic obalu, se tato energie bude s rostoucím počtem vracet zpět k Zemi v matrici a matrice bude reagovat k tomu zesílením kataklyzmat, což povede k ještě větší panice mezi obyvatelstvem.

V zemích, kde je síla protestů nedostatečná, bude toto téma v zemích, jako je ta vaše, posíleno podmínkami jako informace o násilí, informace o šíleném bohatství, informace o podivných činech vlády jako mocnosti. To vše je zkouškou pro duše, pro lidi, zda se dokážou vyrovnat s tím, co je v nich a co je z nich vytlačováno jako agrese, odpor, vzpoura, s výrazným fyzickým efektem. Dokáže to člověk v sobě zpracovat tak, aby na úrovni jeho vibrací byl prostor ve stavu klidu, nebo hlavně ve stavu radosti, inspirace, inspirace k rozvoji?

Vaše nevyřčená otázka, jaký máte názor na fakta mučení, nespravedlnosti, lži, nepřiměřenosti působení vyšších systémů, souvisí právě s tím, jak moc dokážete udržet rovnováhu uvnitř a vibrovat na rejstřících klidu, nejlépe radosti a inspiraci. Vyrábět v sobě energii s jejím přenosem navenek vysokými vibracemi nebo nulovými, aby nebyly živeny nízkovibrační programy.

Každá taková jednotka, která se tím projevuje, pomáhá čistit prostor od virů, od programů, protože při absenci zdroje nízkovibrační civilizace omezují své aktivity a vidíte, jak vypadá scénář, který vytvořili. Být roztrhaný. Takže už při samotném klidu odvádíte skvělou práci. A pokud se pracuje na výrobě a generování vysokovibrační energie, na její distribuci, pak tato energie pomáhá udržovat v rovnováze ty struktury, které jsou připraveny udržet nulu, ale chybí jim síla. Toto je nyní vaše interakce s prostorem.

Doporučuji vám, abyste podle svého lineárního času v listopadu udělali všechnu práci, kterou jste si naplánovali, ale nedokončili, osobní práci na multidimenzionalitě, pracovali s ženskými křivdami, které jsou ve vašem systému, a do 20. Prosince svůj systém připravili na stabilní úroveň vibrací.

Nebuďte roztěkaní na interakce, které nejsou vaším vývojem, na komunikaci o čemkoli, stanovte si termíny a zapisujte si úkoly a plňte je tak, abyste do 20. Byli ve stabilních energiích určité frekvence ozvučení s nástroji, jak se udržet vše v rovnováze. Naplánujte si 3 dny. Buď v tichu. Nejlépe v ústraní u moře. Pokud je tam vana a oheň, je to skvělé. Dělejte rituály. Připravte se na začátek nových událostí.

Zdroj: https://absolutera.ru/article11854

Zpět