174 Zpráva pro pracovníky světla Caroline Oceana Ryan

[ Ezoterika ] 2020-02-28

Ve své pozemské misi a ve svých pozemských životech nejste sami, buď jako lidská rasa nebo jako jednotlivci. Když máte klidný okamžik, posaďte se se svým duchovním týmem průvodců, andělů a vyšších já a položte pár otázek. Tyto otázky se mohou týkat vašeho vlastního života - vašeho zdraví, financí, vztahů, práce nebo jiných oblastí.

Můžete se zeptat, zda vaše země směřuje k obnově vlády, ekonomiky, sociální struktury nebo jiných oblastí. Požádejte o objasnění těchto oblastí způsoby, které udrží vaše myšlenky a emoce na místě klidu a vnitřního poznání. Otázky mají tendenci procházet myslí lidí často na konci jejich myšlení. Mohou způsobit vnitřní stres a úzkost, se kterou se musí vědomá mysl také vypořádat.

V některých částech světa se objevily zdánlivě nekontrolované požáry, povodně, sucha, nemoci a další problémy. Je pochopitelné, že se vaše podvědomí přestěhovalo do sebeobrany a vyvolalo vzpomínky na současné nebo minulé životní potíže, které se energeticky vztahují k tomu, co někteří nyní zažívají. Podvědomé obrazy snadno přivolají jakýkoli druh úzkosti a nejistoty ohledně života.

Je mnohem lepší zůstat v klidu a nenamáhat energetické systémy. V moderní době fungujete mnohem klidněji a pozitivněji díky klidu než v panice nebo se starostmi. Žádáme vás, abyste byli v tomto okamžiku laskaví a podporující sebe, protože napětí jakéhokoli druhu mohou být značné a často únavné.

Nyní je žádáno více odpočinku, více organického ovoce a zeleniny, více čisté vody, klidnější a meditační čas a více zakotvení v přírodě, byliny, vitamíny. Buďte světlem, které pomáhá, buduje, inspiruje a povzbuzuje ostatní klidem.

V každém okamžiku jste v buněčné struktuře stále krystaličtější. Země a její lidé se již rozhodli, že budou pokračovat ve vytváření Nové Země. Choďte často do přírody a dýchejte ve vyšším Světle vašeho Slunce! Božské Zlaté Světlo naplňuje celý váš systém - každou buňku - láskou a vyšším Světlem, které uzdravuje, obnovuje a podporuje všechny vaše systémy, veškerý život, dech, všechny vaše sny.

Zdroj: https://carolineoceanaryan.com/2020/02/28/a-message-to-lightworkers-february-28-2020

Zpět