1705 KION a KAIN o podobně smýšlejících lidech, temných učitelích a civilizacích Dr.V.

[ Ezoterika ] 2021-11-23

K: Shromažďování ve skupinách je přirozený proces jednoty, dá se říci, že je to první zkušenost, protože dříve to bylo spíše na principu přátel, příbuzných nebo práce, nyní je zde možnost sejít se podle svých představ, vnitřního rozpoložení a dospět k již těžko představitelnému výsledku. Důležitý je počet účastníků, čím nabitější unie, tím lépe. Je tu omezení, 12 je ideální stav, ale není snadné ho dosáhnout, to už je velké číslo a není jednoduché je nyní propojit.
Pokud máte touhu opustit svůj životní styl, přestěhovat se, najít si novou práci a přátele, jste připraveni žít společně s novými lidmi. Pokud vám vyhovuje místo vašeho pobytu/bydliště, vaše práce a prostředí, pak pravděpodobnější variantou je dočasné spojení s podobně smýšlejícími lidmi na seminářích, v kavárnách apod.
Všichni si musíme zvyknout na myšlenku, že jdeme cestou sjednocení, tedy utváření jediné duše a poté jediného Boha. Je těžké to pochopit a představit si, protože máte zkušenosti, které naznačují, že to není možné. Mnozí nyní nejsou připraveni být spolu, a to ani virtuálně. Představte si míru roztříštěnosti mezi lidmi.

V určité chvíli má člověk neodolatelnou touhu se s někým spojit nebo pokračovat v cestě k odpojení. Neříkám, že to hned teď pocítí každý, protože zkušenost nemá hranice, jste neustále ve vývoji. Ne vždy je tato cesta efektivní a užitečná. Za určitých okolností chce Duše posbírat své fragmenty a pak se otevře cesta ke sjednocení, ne hned, ale vědomí začne tuto potřebu vidět a cítit. Také jsem tím prošel. Mluvím s vámi z daleké budoucnosti a už víme jistě, že tato cesta je nejefektivnější způsob, jak získat zdroj života.

Q: Do jaké míry je nyní v našem systému vyvinuta nekróza životního zdroje?
K: Opravdu to není nekróza. Když Duše ztrácí zájem o prostor, život, vzniká její fragmentace a zdroj v ní mizí, pak jsou částice nekrotické. Zdroj života se vrátí do systému, ale ne ve stejném objemu, jako původně.

Q: Spojení podobně smýšlejících lidí zlepšuje rozvoj životního zdroje?
K: Ano, občas. Cítíte to i sami, když se sejdete v zábavné společnosti, hned je tam jistá světlost, nárůst síly, někdy pošetilost, veselost a to je radost z bytí, kterou začíná syntéza, vytváření nových spojení a vývoj nového zdroje. Scházíte se, abyste spolu trávili čas, diskutovali a sdíleli své myšlenky atd.

Q: Dobře, vysvětlete mi tedy situaci s omezením setkávání lidí, vytvářením umělých překážek?
K: Teď je taková doba, z vaší úrovně to není jasné, logika zde není jednoznačná a nemůžete ji hned pochopit. Do jednání nezasahujeme a tento proces nás nezajímá. Je zde určitá setrvačnost prostoru, jsou zde staré řídicí systémy, které stále fungují, snaží se tento čas a situaci využít pro své zájmy, ale hrají nám do karet, určité zájmy máme také, ale ještě je brzy o tom mluvit. Být poblíž bydliště vám pravděpodobně nepomůže, pokud dojde k vážným změnám ve vnějším prostoru. To je psychická útěcha.

Q: Jak souvisí temní učitelé s destruktivními civilizacemi?
K: Přímo, dohlížejí a učí. Jsou silnější, ale energie jsou vážnější, cítí tento náraz ostřeji a rychleji a přizpůsobují se jim. Kain: Všechno se zrcadlí, v antisvětě jsou stejné struktury, stejná hierarchie jako ve vašem světě, rozdíl je v nástrojích vlivu, jejich ostrosti a schopnostech. Nemáte možnost na vlastní oči vidět naše vnitřní jádro, tedy strukturu, která může skutečně něco změnit. Vidíte jen iluzorní obrázky. Je to svět za oponou, je skrytý a nelze vám ho z mnoha důvodů ukázat. Schopnost naladit své vnímání na naše frekvence je zárukou dlouhodobé existence a to nejen v těle.

Q: Jak mohou temní hierarchové ovlivnit hejno hladových démonů?
Kain: Svou silou, mocí a schopností soustředit své úsilí v daném okamžiku. Nežijeme jako vy, neustále přemýšlíte a bloudíte ve svém otupělém mozku / mysli. Jsme také takoví, ale mnohem efektivnější kvůli žízni po životě, každý okamžik života je náš úspěch, náš kousek slávy a úspěchu. Jakmile nevěříte ve svůj úspěch, zisk uteče, produkujeme i hormony a ty velmi jasně ukazují naši vnitřní strukturu, co cítíme a jak reagujeme. Smilstvo a cizoložství je naše všechno, jakmile se odtrhneme od svého Vyššího Já jsme volní - vše se obrátí vzhůru nohama, jakékoli změny v našem životě již nejsou důležité, usilujeme o svůj cíl, ani ne o cíl - o svou aspiraci a užíváme si to. Kdy vy jste usilovali o své aspirace? Ty jsi je ani necítila. Aspirace je určitý vektor pohybu pomocí vůle. Představte si, že toho máte málo, ale máte touhu. Přitažlivost. Sloučení.

Q: Je toto cesta světlých?
Kain: Částečně, ale je to opak naší.

Q: Chápu, že existují gradace antisvěta, mínus 1 a tak dále. Jak do tohoto systému zapadají samotné civilizační struktury?
Kain: Každá úroveň mínus a plus má své vlastní civilizace, ne všechny jako celek, obvykle části. Jsou také v kontaktu s temným světem, stejně jako vy, a jsou jeho součástí ve větší míře než vy. Jejich struktury se stávají součástí antisvěta a vibrují v jednotě s námi. Velké změny se dějí všude. Všechny procesy probíhají současně, jen se nás ještě více týkají.

Q: Proč?
Kain: Jsme závislí na výměně energie s vaším světem a mezi našimi strukturami existují spojení, nedávno byla vážně narušena a ne všichni nyní dostáváme to, co bylo dříve hojné. Byly odstraněny silné zdroje energie, naši kurátoři a nyní hladovíme. Ne všichni, samozřejmě, ale je jich docela dost.

Q: Chápu, že jste naopak rozšířili přístup ke světelným světům?
Kain: Ne, jen k vám, nad +3 nechodíme.

Q: Obzvláště tvrdohlaví temní budou ještě více pronásledováni?
Kain: Nemá smysl nás strašit a pronásledovat. Můžeme se jen nechat přesvědčit nebo zabít, o všem rozhodujeme dobrovolně a jít pro rozvoj k vám do vašeho světa, není příliš žádoucí.

Q: Většinou máme stejný názor, málokdo chce jít k vám.
Kaine: Nicméně k nám chodí dost dobrodruhů.

Q: Dobře, díky. S jakou částí Kaina jsem mluvila?
Kain: S tím, kdo tě může dosáhnout, ale neublížit.

Zdroj: https://absolutera.ru/article11961

Zpět