1665 Usměrňování hněvu Espavo

[ Ezoterika ] 2021-11-19

Na planetě Zemi se nacházíte v neuvěřitelném období. Slyšeli jste to od nás již mnohokrát. A přesto vidíte výzvy a to, že věci nefungují tak, jak fungovaly dříve. Váš všeobecný přehled je takový, že se věci stávají ještě obtížnějšími. No, v některých ohledech jsou. Ale také se pohybujete neuvěřitelně rychlejším tempem než kdykoli předtím. Nyní, když se všechny tyto věci odehrávají, drazí, máte mnoho věcí, které se v důsledku toho objevily. V některých věcech nebudete moci pokračovat stejným způsobem jako dříve. Lidé to zjišťují, zejména pokud jde o jejich zaměstnání. Možná měli určitá zaměstnání nebo zastávali určité energie, a pak přijde tento virus a všichni si vezmou volno.

Stále jste tady

Je to zajímavý proces. Všichni pracují, přinášejí peníze na živobytí. Ale pak peníze přestaly přicházet a zároveň se zmenšila potřeba peněz a všichni jsou stále v pořádku. v podstatě se všechny věci, kterých jste se obávali, staly velmi rychle. Takže to, co vám říkáme, je, abyste oslavovali svou cestu životem. Užívejte si každý okamžik, který můžete, a dívejte se na něj jako na neustálou cestu. Už jsme se o tom zmiňovali dříve, drazí. Na planetě Zemi se lidstvo těšilo neuvěřitelně dlouhému období, během něhož se mohlo vyvíjet a růst.

Další rozměr pandemie

První lidé na Zemi měli velké potíže a největší výzvou bylo samotné přežití. Přestože lidé už na tyto věci ani nemyslí, zažíváte dnes velké stresy, které mohou v životě způsobit velké následky. Jedna z největších oblastí souvisí s depresemi, úzkostmi a nejrůznějšími duševními chorobami. Hlavně kvůli virům se počet duševních onemocnění za poslední tři roky zvýšil třikrát. Nejedná se však vždy o stejné lidi, což je na tom to zajímavé. V tuto chvíli je velmi obtížné tato čísla skutečně ověřit. Proč? Když lidé poprvé propadnou depresi nebo úzkosti, často si myslí, že je to jejich vina nebo že dělají něco špatně, a tak to skrývají.

Úsměv vzhůru nohama

Každý vás samozřejmě chce vidět usmívat se. Nechtějí vidět vaši bolest, takže se usmíváte pro všechny. Obléknete si oblek na tělo, který říká: ″Tady jsem, kdo jsem. Tohle je to, co dělám.″ A tak jdete životem. Ale uvnitř se ptáš: ″K čemu to je?″ A tak se ptáš: ″K čemu je to dobré?″ Je pro vás těžké získat dynamiku, a to je na Zemi poměrně rozšířené. Dalším místem, kde se to projevuje, je úzkost. Je to vlastně úplně stejná situace jako energetická alergie, která prochází jinou cestou vaší nervové soustavy a přináší trochu jiný výsledek. Někdy jste tak svázáni tím, jaká bude vaše reakce ve světě, že vše doslova zadržujete, drazí.

Duševní nemoci sahají od schizofrenie po deprese a od úzkostí po poruchy osobnosti. Tolik z nich je v této době na Zemi rozšířeno. V některých ohledech je otevřeně projevuje mnohem více lidí, kteří ani nechápou, že by je bylo možné považovat za duševní choroby. Vaše obecné chápání toho, co je to duševní nemoc, začíná růst. Vlastně roste vaše chápání téměř všeho.

Třída X

Také vám řekneme, že se na Slunci dějí zajímavé věci a brzy začnete pozorovat více slunečních erupcí. Začínají nyní v malých přírůstcích, většinou M a G, pokud jde o jejich klasifikaci. Oslavujte je, až je uvidíte, protože vaše Země tuto energii potřebuje. Má zcela nové příležitosti a potenciál posunout se směry, které tu dříve nebyly.

Ano, první věc, kterou musíte udělat, je rozjasnit se. Povzbuzujte lidi, aby se pohybovali jakýmkoli směrem, a pak korigujte jejich směr, když se pohybují. V tomto okamžiku je rozhodující překonat setrvačnost. Ano, někteří z vás se vrátí k práci na starých místech, kde pracovali dříve. Pokud to však uděláte, je možné, že tam dlouho nevydržíte. Na vaše pozice, nebo dokonce vyšší, čekají jiní lidé. Pozorujete také důsledky rozpadu dodavatelského řetězce, který bude ještě nějakou dobu pokračovat. Je to fascinující proces. Mějte však na paměti, že lidé jsou největšími odborníky na adaptaci na planetě Zemi, a dokonce i v celém vesmíru.

Jste zde již velmi dlouhou dobu. Nejen proto, že Země pro vás vytvořila tento protáhlý prostor, ale také proto, že jste se přizpůsobili a prošli všemi výzvami. Právě teď procházíte mnohonásobnými obtížemi. Všechny tyto různé výzvy přicházejí různými způsoby, ale lidé jsou mistři v přizpůsobování se. Máte toho před sebou ještě hodně a je docela radost to sledovat. S největší úctou vás žádáme, abyste se k sobě chovali s úctou, pečovali jeden o druhého a dobře si spolu hráli.

Jsem Vědec srdce. Mám vás vroucně rád, užijte si jízdu.

Espavo

Zdravím vás, drazí. Jsem Pozorovatel.

Dnes se k vám připojuji s krásnou vizí Země. Jak vidíte, z našeho pohledu se dějí fascinující věci. Kéž byste dokázali pochopit, že jste všichni začali ze stejné podstaty. Každý z vás byl individuálním kouskem vytlačeného vědomí. Vydali jste se svou vlastní cestou, ačkoli jste stále propojeni, takže se vše vyvíjí. To, co se odehrálo, je z našeho pohledu opravdu fascinující. Vše se začalo pohybovat tak rychle, že jste doslova ztratili ze zřetele, že se to pohybuje. V mnoha oblastech života děláte velké pokroky. Ačkoli často vidíte jen obtíže, odloučení se posouvá. Je poměrně jednoduché to pochopit, na oddělování lidí a jejich rozčilování se dá vydělat spousta peněz.

Vy všichni jste součástí tohoto spojení. A když se podíváte na širší souvislosti, když se vrátíte do doby, kdy lidstvo začalo, vše bylo o přežití. Mnohem později to pak bylo o tom, co můžeme udělat, abychom vám trochu usnadnili život. Ještě před 200 lety bylo 90 % obyvatel planety Země v situaci, kterou byste označili za extrémní chudobu. Nemohli se uživit, ale to se za dobu, o které mluvíme, dost drasticky změnilo.

Dalším aspektem jsou samozřejmě vaše technologie, které vám vše přinesou během chvilky. Dříve, když lidstvo chtělo změnit nějaké společenské pravidlo, rozhodoval o tom soud. Ale dnes se o tom rozhoduje na vašich sociálních sítích a v televizích mnohem rychleji. Vše se radikálně posunulo. My vám říkáme, že se to posunulo k lepšímu, i když je to velmi těžké vidět.

Zejména v oblasti lékařské vědy jsou každý den zveřejňovány nové objevy, které jsou atlantské. Je to ve vaší atmosféře a přichází to ke každému z vás, kdo to dokáže pochopit. Dostanete nápad nebo koncepci, a pokud jste člověk, který pracuje v laboratoři, pak jste schopni to v něco proměnit. Objevují se každý den, takže je sledujte. Už teď vidíte, že se to děje jako reakce na virus, který na vaší planetě způsobuje takovou spoušť. A přesto se toho chystá mnohem víc, základní pochopení toho, jak pracujete s vlastním fyzickým tělem. Dokonce i pochopení vašeho vztahu s okolním světem a toho, jak to může mít obrovský vliv nejen na vaše emocionální, ale i fyzické zdraví. Duch samozřejmě nikdy neonemocní, protože je nekonečný a dokonalý. Tato část vaší bytosti je vždy dokonalá. A přesto musí projít fyzickým tělem, aby se mohla projevit. Pokud má fyzické tělo problémy, špatné nastavení nebo obrácené energie, může být někdy velmi obtížné najít tuto cestu ven. Stačí udělat další krok, abyste se přesunuli do této jiné oblasti. Váš vnitřní vyrovnávací systém uvede do pohybu zbytek.

Co se stane, když jdete jednou večer spát, ale váš vnitřní systém není v rovnováze? Snažíte se najít řešení, ale nedaří se vám to. Jdete spát a rozhodnete se, že o tom budete přemýšlet ráno, žádný problém. Pak se ale probudíte s tím, že to byla vaše první myšlenka. Co se tedy stane, když jste neustále mimo rovnováhu? No, stává se to tak běžným životním stylem, že si myslíte, že s tím nemůžete nic dělat. Pak na to zapomenete a vydáte se jiným směrem. Ale ani to nefunguje, že?

Usměrňování hněvu

Pokud byl váš systém vyveden z rovnováhy, nakonec tato nerovnováha propukne v nějaké formě hněvu. Pak si ale myslíte, že se nemůžete zlobit, protože to není duchovní. Hněv je však motivační faktor. Pohybuje se jím více lidí, než si dokážete představit. Jak tedy hněv usměrnit? Jaký je bezpečný způsob, jak můžete cítit frustraci, ale ve skutečnosti ji nasměrovat pozitivním způsobem? No, je to energie, drazí. Vaše rovnovážné systémy byly zcela vyvedeny z rovnováhy, částečně proto, že vás všechny tyto technologie neustále zásobují informacemi.

A stačí jen trocha energie, abyste se vydali jiným směrem. Je fascinující sledovat, co se odehrává na planetě Zemi. Motivace poháněná hněvem se dá udržet jen krátce. V této oblasti brzy uvidíte změny, protože lidé se začínají probouzet.

Mějte na paměti, že jste bytosti opakování. Když něco opakujete stále dokola, i když je to nepravdivé, vytváří to ve vašem světě místo. Protože to opět vytlačuje vaše vnitřní systémy rovnováhy z rovnováhy. Ale jak můžete usměrnit hněv, když ve skutečnosti nejste naštvaní ani na to, co si myslíte, že jste. Místo toho se zlobíte na to, že nejste schopni rovnováhy. Můžete najít způsoby, jak to udělat, třeba i v sousedních oblastech, které nejsou vyvedené z rovnováhy? Tímto způsobem lze vydělat velké množství peněz a všude vidíte důkazy. Lidé se dnes pohybují tak neuvěřitelně rychle.

Jednou z věcí, o které vás požádáme, když pocítíte hněv, je najít způsob, jak se přesunout do své vášně. Možná jste sochař a vaše ruce dokáží vytvořit ta nejkrásnější umělecká díla. Vaše sochy mohou doslova vdechnout život lidem, kteří je obdivují.

Ano, hněv můžete nasměrovat tím, že ho posunete do tvořivosti. I když jste naštvaní, když začínáte sochařit, může z toho vzniknout krásné dílo. Proč? Protože vaše kreativita je to, co spravuje srdce, vyvažuje vše. Ale pokud celou sochu vytvoříte ve vzteku, možná si řeknete: ″Ach, to je hrozná socha.″ A pak si řeknete: ″To je hrozná socha.″ A pak se vrátíte k tomu, co vás rozzlobilo, ale z jiné perspektivy. I když je ta socha hrozná, tak na tom vlastně nezáleží. Proč? Vytvořili jste sochu, abyste něco vyjádřili, což se vám podařilo. To je dokonalé.

Toho se bude odehrávat hodně, drazí, protože lidé mohou být obzvlášť motivovaní, když jsou naštvaní. Každý z vás je mistrovským tvůrcem, víc, než si dokážete představit. Z tohoto procesu se toho můžete tolik naučit. Lidstvo se posunulo, udělali jste doslova obrovský krok. Je to nová hra. Chovejte se k sobě navzájem s respektem, pečujte jeden o druhého a hrajte tuto novou hru dobře společně, jak všichni vykročíte vpřed, držte se za ruce, jedině tak to jde.

Vítejte doma, drazí.

Zdroj: https://eraoflight.com/2021/11/19/the-group-channeling-the-anger/

Zpět