1660 Výzva k lidem na Zemi - Galaktická časová spirála Elena Eleya

[ Ezoterika ] 2021-10-11

Světelné Bytosti Univerzální Mysli
Q: Jak se dostat ven z Matrixu a co rozumíme pod slovem Matrix? Vstup do galaktické časové spirály.
A: Jste velké množství, každý z vás se zabývá svým úkolem a každý z vás řeší svůj problém. Hloubáte ve svých pozemských záležitostech a vůbec nevěnujete pozornost tomu, co se děje v Galaktickém prostoru. Vaše podstata je zcela, zcela uzavřená a zablokovaná od komunikace s mezigalaktickým prostorem. Vaším úkolem, úkolem lidstva, je otevřít svou Jednotu a identifikovat své Pochopení, svůj Vhled a odemknout paměť tohoto procesu - Jak vstoupit do Galaktické časové spirály.

Q: Vstup do galaktické časové spirály se provádí otevřením časové kapsle.
A: Lidstvo bylo ″zapečetěno″ a bylo pod takzvanou pečetí ″Odpečetěno″. Nyní nastal čas, kdy je lidstvo samo v určitém procentu připraveno svým mentálním aparátem otevřít tuto Časovou schránku. Dlouhá léta se pracovalo na přípravě Pozemšťanů na přemístění a přechod do jednotky Světelného galaktického vědomí, která otevře tuto Časovou schránku a přemístí Pozemšťany, Zemi, do nové existence v novém vesmírně-konfiguračním společenství.

Q: Jak otevřít tuto Spirálu času? Co mohou lidé udělat pro otevření své časové spirály?
A: Právě teď ve vás sedí vaše časová spirála, je ve vás v uzavřeném stavu. Je to jako s hadem, obrazně řečeno... když se had stočí. V určitém okamžiku se ale roztočí, rozevře svůj kruh a povstane. Vy můžete udělat totéž. Vy, lidé, otevřením své Časové schránky přestáváte být a existovat v časovém pásu Země. Dojde k otevření časového pásu, který byl v pokřiveném stavu, a pokračování v galaktické časové spirále. Bude to nový přechod, bude to nový fenomén, který budou obyvatelé Země prožívat v přechodném období.

Q: Uveďte prosím konkrétní doporučení pro osoby. Jak to mohou udělat?
A: Měli byste změnit složení svých buněk, tj. vaše buňky by měly být naplněny více světelnou energií. Fotonové prvky vašich buněk by měly zářit a svítit a mít jinou luminiscenci než předtím. Pokud se tedy podíváte, měli byste mít více luminiscence, více světla vašich buněk. Jestliže byl (prostor) pevně zatemněn, nyní by měl být zářivější, tenký, průhledný, zářící, překypující, nasycený novými ionty, fotony, protony, novými prvky, které odhalují podstatu a pozvedají lidstvo k Novému způsobu myšlení.

Q: Co pro to musí lidé udělat? Konkrétně celé lidstvo?
A: Vědomí, první je Vědomí. Vědomí člověka, který vykonává jednoduchou práci na Zemi, nemyslí na Vesmírný prostor, cítí se jako obyčejná pozemská bytost, která se zabývá jen marností každodenního života - to není ta Úroveň. Nová úroveň nastává, když si lidé uvědomí, že jsou jednotkou Kosmu, že jsou tou Kosmickou Entitou, která spojuje pozemšťany s Nejvyšší Hierarchií Kosmických Bytostí, že přišli na tuto Zemi, aby pomohli a podpořili tyto frekvence Světelné Esence, která nyní jako Galaktický Vír objímá vaši Zemi a transformuje vše, co zde bylo, do Nového Stavu.

Q: To znamená: jestli jsem to správně pochopila, tak se ukazuje, že když si člověk prostě uvědomí, že je Vesmírná entita, že sem přišel a je Vesmírnou jednotkou, že není jen tady na planetě Zemi, tak má nějakou možnost otevřít se, povznést se, rozšířit své Vědomí? I pouhé vnímání tohoto prostoru, jeho prožívání v sobě, udržování tohoto prostoru pomáhá lidem, pomáhá každému dostat se na jinou úroveň.

Malá každodenní praxe
Můžete si představit, že se vaše lebka začíná rozšiřovat a stává se poddajnější, kosti se rozestupují, zadní část lebky se rozšiřuje a mohutní a trochu se zvedá. Celá vaše lebka se změní a stane se posvátnou kapslí, vpředu se prodlouží a vzadu ještě více rozšíří. Představte si tento nový mozek, plný různých barev, tj. třpytivých barevných vláken, která září, a zároveň se mění v různé spirály, různá světla, září, třpytí se. To znamená, že mozek jako nervová složka pracuje prostřednictvím všech těchto bodů a dochází k toku těchto barevných energií z jednoho místa na druhé. Vaše současná kostnatá lebka se začne rozšiřovat, otevře se. (Ve skutečnosti se hýbe a také dýchá, pokud na ni jemně položíte ruce a posloucháte pohyb mozkomíšního moku, který omývá hemisféry). Jak se otevírá přes horní část hlavy, počínaje třetím okem (i když v čelní oblasti není šev), otevírá se také ve vás a začíná růst do měkkého kosmického tvaru, rosolovitého složení. Samotná lebka se stává flexibilní. Opět připomíná něco hustého, jako je balón, ale je spíš gumová, poddajná a září dovnitř. Dochází k neobvyklému jevu pulzující záře. Představujte si sami sebe s takovou dovnitř zářící lebkou, jak se spojujete s kosmickými hvězdami, s kosmickým prostorem, s galaktickou hierarchií Světla. Po určitém tréninku můžete přijímat signály odtud, protože váš mozek projde různými změnami a ve vašem těle a ve vašich buňkách dojde k různým přeskupením. Na vaší úrovni se také objeví záře.

Mimo jiné se před vámi, v místě třetího oka, začne objevovat skvrna, jako kapka - je zlatozelená a postupně si představujete, že celá vaše lebka získává zlatou barvu. Otevírá se paměť - otevírání paměťových buněk, nervových spojení, která byla doposud spící. Začnou ožívat, začnou pracovat s jinou silou a jinou intenzitou. Můžete mít telepatické schopnosti, můžete si pamatovat mnoho věcí, můžete se dotknout Hvězdných dálek, cestovat Hvězdnými galaxiemi, otevřete svou Telepatickou esenci, otevřete své Telepatické možnosti.

Zdroj: https://absolutera.ru/article11688

Zpět