1632 BOHYNĚ SEKHMET: ODVAHA Thea Gace Sirius

[ Ezoterika ] 2021-11-09

Ti z vás, kteří mě znají, v sobě mají odvahu lva. Žádám vás všechny, abyste tuto odvahu nyní probudili a byli statečnými bojovníky, kterými všichni jste. I když máte pocit, že v této bitvě Dobra proti zlu stojíte sami mezi přáteli a rodinou, vězte, že v sobě máte sílu lva. Jste-li na straně Boha a všeho dobrého, jste vedeni a nemůže se vám nic stát. Možná jste z boje unaveni a chcete se vzdát, ale drazí, většina války je již vyhraná a zbývá jen malá šarvátka. Zlí vědí, že jejich čas vypršel, ale přesto se budou snažit napáchat co nejvíce škody. Postavte se tyranii, kterou by vám ještě rádi způsobili, protože většina jejich zdánlivé kontroly je jenom hra. Nafukují hruď a předstírají, že jsou větší než vy, ale moji drazí, vy jste ti silní a můžete se jim jen vysmát do tváře.

Rostoucí armáda dobra proti zlu je silná a nyní se spojuje v sílu, která může dobýt celý svět. Všichni se spojujete ve svých malých skupinách a nakonec se všechny tyto malé skupiny spojí v mocnou sílu, která se rozšíří po celém světě. Nikdy o tom nepochybujte, vidíme to z vyšší perspektivy a Světlo vítězí nad temnotou a vše je v pořádku. Jediné, co je nyní potřeba, je, abyste se všichni vzchopili a nebáli se říkat svou pravdu. Buďte milující duší, o které víte, že je ve vás. Říká se, že klacky a kameny vám mohou zlomit kosti, ale slova vám nikdy neublíží. Na těchto slovech je něco pravdy, ale mnozí z vás byli ve skutečnosti vnitřně velmi zraněni krutými slovy druhého.

Nyní je čas zbavit se strachu z toho, co o vás řeknou druzí lidé. Vězte, že v sobě máte sílu Lva. Pokud se ostatní bojí vaší Pravdy a snaží se vám vysmívat nebo se vás od ní snaží odradit, vzpomeňte si na Lví řev ve svém nitru a v případě potřeby ho pusťte ven. Požehnejte jim a pak jděte dál. Časem uvidí vaši vnitřní sílu a začnou vnímat Pravdu vašich slov. Nyní je čas na odpočinek, ale stále buďte ostražití vůči všemu kolem sebe. Propusťte ty, kteří vás nepodporují. Buďte tím nejlepším, čím můžete být, a spojte se s těmi, kteří jsou takříkajíc na vaší straně. Spojte se s podobně smýšlejícími dušemi ve své vlastní Hrdosti, jak to dělají lvi, a ti zlí se vás nebudou moci dotknout. Máte v sobě sílu Lva Božího a žádné zlo se vás nedotkne. Zavolejte mě, až budete potřebovat, aby tato síla vystoupila do popředí, a já vám mohu pomoci konečně překonat zlo, které pronásleduje vaši planetu již po tisíciletí.

Zdroj: https://theagracesirius.wordpress.com/2021/11/09/courage/

Zpět