1617 Jak přežít následující dny James Gilliand

[ Ezoterika ] 2021-11-12

Každý, kdo má zdravý rozum, už pochopil, že plandemie nebyla ničím jiným než plánem globální elity a ČKS (Komunistické strany Číny) na zničení Ameriky a následně zbytku světa. Amerika vždy stála v cestě jejich plánům na ovládnutí světa. Socialismus a komunismus byly vždy preferovanou vládou tyranie. Proč? Protože když centralizujete veškerou moc a bohatství do rukou několika málo lidí, v tomto případě narcistických miliardářských eugeniků, je snadné ovládat masy. To zahrnuje i uhlíkové kredity na globální oteplování, které přinášejí prospěch a dávají kontrolu těm samým lidem, kteří tento problém vytvářejí. Ti samí lidé potlačují čistou energii bez paliva, bezpečné, levné, přírodní léky, frekvenční medicínu, ″medikamenty″, antigravitaci, což pokud by bylo povoleno, by vytvořilo kvantový skok v evoluci, globálním míru a prosperitě.

Prvním krokem k ovládnutí světa je odzbrojení mas, pak vytvoření nákazy, války, následované vyvoláním co největšího strachu prostřednictvím médií, mainstreamu a sociálních sítí, po němž následuje nabídka řešení právě toho problému, který vytvořili. Říká se tomu hegelovská dialektika. Problém, reakce, řešení.

Takto ovládáte masy. Pomáhá také vlastnit ověřovatele faktů; factchecker.org vlastní akcie společnosti Johnson and Johnson v hodnotě 1,8 miliardy dolarů. Bush senior řekl, že kdyby věděli, co jsme udělali, pověsili by nás na nejbližší strom. Jinými slovy, bojí se, že se masy probudí, uvědomí si, co spekulanti s válkou a nemocemi udělali, a poženou je k odpovědnosti. V jejich představách je lid nepřítelem a vyhlásili lidem biologickou, kybernetickou, ekonomickou a fyzickou válku.

Proto dělají více než odporné věci, které většina lidí nedokáže pochopit. Fluorid ve vodě, karcinogeny v potravinách, nedostatek plynu a potravin, chemtrails, psychotronická válka s 5G, nyní vakcíny, které jsou experimentálními genovými terapiemi v čarodějnické směsi toxinů, karcinogenů, parazitů, spolu s operačním systémem, který lze ovládat zvenčí, a to vše dává těm, kteří dostali injekci, časový limit.

Podíval se někdo na složení předtím, než vzal sebe a svou rodinu na očkování, aby se mohl virtzálně prokazovat při návštěvě sportovních akcí, barů a restaurací, na které jste vždy měli právo?

Možná byste si měli přečíst ústavu. Prezident ani Kongres nemohou vydat zákon, který by byl v rozporu s ústavou a zrušil vaše Bohem daná práva. Vaše právo na výběr lékařské péče, právo neomezeně cestovat, svobodu projevu, právo na obživu atd. Dalším domácím úkolem je vyhledat si význam pojmu mandát. Mandáty nejsou zákony, pouze důrazné návrhy, ″s nimiž musí mandanti souhlasit″. Nepodřizujte se a dělejte to hromadně. Další domácí lekce je, znát Norimberský kodex. Žádný lékařský zákrok nemůžete vynucovat ani vnucovat. Věděli jste, že na prosazení výluk, masek a povinného očkování byly vynaloženy miliardy s odměnami a pokutami? Od politiků přes guvernéry až po školské rady. Mnozí politici jsou významnými akcionáři společností vyrábějících vakcíny. Pro laiky se tomu říká tajná dohoda, střet zájmů nebo úplatky.

Nic z toho nemá nic společného se zdravím a blahem veřejnosti a všechno je to nezákonné. Pokud jste na to ještě nepřišli, má to co do činění se společnostmi vyrábějícími vakcíny, které vydělávají miliardy, a s programy globální elity na kontrolu populace. Miliardáři eugenici dali jasně najevo, že chtějí 80 až 90 % lidí mrtvých, pryč z planety. Bill Gates, který pochází z dlouhé linie eugeniků, řekl, že problém přelidnění vyřeší vakcíny. V doktríně globální elity je to napsáno. Vytvoříme virus, prostřednictvím médií vyvoláme strach, lék bude smrtící a ignoranti budou pochodovat sami se svými rodinami na jatka. Jejich depopulační cíle jsou všechny napsány na georgijských kamenech. Navzdory tomu všemu se najdou nevědomí a popírající, kteří budou pochodovat sami se svými rodinami na jatka a budou požadovat, aby je všichni ostatní následovali, což povede k jejich totálnímu zotročení a konečnému zániku. Pokud něčemu z toho nevěříte, stačí se podívat na ingredience. https://rightsfreedoms.wordpress.com/2021/09/10/vaccine-ingredients/.

Existují i další tajné přísady, paraziti, tajné patenty atd. nic z toho do lidského těla nepatří. Ve skutečnosti je 16 z 26 složek v pracích prášcích Tide. Všechny tyto složky dokonale zapadají do cílů globálních elit a ČKS zničit Ameriku a snížit počet obyvatel. Podle stanfordského výzkumu vytvářejí masky sekundární zápal plic, poškození mozku, orgánů a psychické poruchy. Povinnost masek a vakcín spolu s výlukami jsou jejich zbraněmi. Na jejich zavedení vynaložili miliardy, z nichž velká část byla z peněz vašich daňových poplatníků. To vše u onemocnění, které CDC označuje za lehkou chřipku s průměrnou 99,98% mírou uzdravení, u dětí, které jsou buď bez příznaků, nebo zcela bez postižení, je tato míra ještě vyšší. Naprostá většina nemocnic je nyní plná plně očkovaných s covidem a nežádoucími vedlejšími účinky. Počet potratů vzrostl o 366 %, počet rakovinových onemocnění o 2000 %, muži a ženy se stávají neplodnými. FAKTA

Chcete tomu učinit přítrž? Sledujte peníze a pohánějte k odpovědnosti ty nahoře. Ti, kdo prosazují výluky, masky a povinné očkování, se dopouštějí zrady. Buď jsou v nevědomosti, nebo dobrovolně plní plány globální elity a ČKS na zničení Ameriky. Porušují ústavu a norimberské kodexy. Pohromy nikdy neskončí, dokud nezastavíte jejich tvůrce.

Řešením je nyní zastavit další škody zastavením vakcín. Pohnat ty, kdo jsou za škody zodpovědní, a využít jejich zisky k vytvoření klinik po celém světě, které tyto toxiny z těla vyčistí pomocí nesčetných procedur. Protokoly jsou uvedeny zde.

Lékaři v první linii
https://americasfrontlinedoctors5.com/treatments/hydroxychloroquine/treatment-protocols/

Zdroj: https://intothelight.news/files/2021-11-12-james-gilliland.php

Zpět