1615 Vyšší Já Mike Quinsey

[ Ezoterika ] 2021-11-12

S každým dalším rokem se vibrace o něco zvyšují a pomáhají duším na cestě světla vyvíjet se snadněji než kdykoli předtím. Toto pozvednutí přináší mnoho povzbuzení a je spravedlivou odměnou za vynaložené úsilí. Pravdou je, že čím více si na to zvykáte, tím je to snazší a nic vás nebrzdí. Neexistuje žádný důvod, proč by duše, která se rozhodne přijímat poselství, neměla být úspěšná. Jde o to, abyste si věřili a nebyli příliš sebekritičtí.

Mnozí z vás mají talenty, o kterých nevědí, a poznají, když jsou povoláni je použít. Obvykle si je s sebou nesete z jednoho života do druhého, ale mohou se vám zdát nové. Intuitivně byste měli vědět, co je možné, zejména pokud jde o to, co byste nazvali zábavou nebo koníčkem. Většina věcí má být součástí vašeho života, ale nemusí mít nutně velký význam. Ať už se však jedná o cokoli, budete vedeni tak, abyste dosáhli co nejlepších výsledků. Buďte si jisti, že vám bude dán talent nebo dovednosti, které potřebujete k tomu, abyste ve svém životě dosáhli úspěchu. Nejčastěji se připojíte k rodině, která vám může předat své nadání.

V současné době je budoucnost široce otevřená možnostem, protože vzniká mnoho nových technologií, které jsou součástí pozvednutí potřebného pro vstup do Nového věku. V očekávání se již na Zemi zrodilo mnoho duší. Vše je pečlivě naplánováno tak, abyste dostali nástroje, které potřebujete k naplnění svého životního plánu. Svobodná vůle stále zůstává a většina duší intuitivně ví, k čemu se narodila, a mnozí již ve velmi mladém věku mluví o tom, co přišli dělat. Není pochyb o tom, že mnoho duší, které se dnes narodily, se již zaměřuje na to, co chtějí dělat, až vyrostou. Obecně lze říci, že existují průvodci, kteří řídí, kdo a kdy se inkarnuje, podle toho, jaký typ duše je potřebný k dosažení pokroku na Zemi.

Věci se dostávají do bodu, kdy je třeba dohlédnout na to, aby New Age odstartoval, a věnovat pozornost klimatickým změnám, které se ukazují jako skutečné a přicházejí rychleji, než se předpokládalo. Někteří lidé se zdráhají připustit, že je naléhavě nutné řešit pravděpodobný výsledek, ale s postupujícím časem je potřeba jednat stále naléhavější. Proč čekat, až se problém stane naléhavým, protože pokud se nechá být, bude pravděpodobně nákladnější a obtížněji zvladatelný. Na vlastní nebezpečí ho začnete řešit příliš pozdě a lidé vám to nikdy neodpustí.

Už jsme to říkali dříve a říkáme to znovu, že je důležité naslouchat mladším generacím, které vidí jasnější obraz toho, co je třeba udělat. Je to také jejich budoucnost, která je v sázce více než u starších generací, není divu, že jejich hlasy jsou stále hlasitější. Vidí, co se blíží a jak jsou věci stále naléhavější. Přimějte větší země, aby se postavily do čela a svým příkladem učinily správná rozhodnutí, která povzbudí ostatní, aby následovali jejich příkladu. Jinak svět udělá příliš málo a příliš pozdě, aby se vyhnul katastrofě. Řečnění o problému nikomu nepomůže a místo toho je třeba neprodleně jednat.

Pochopte, že vaši přátelé z ET jsou ochotni pomoci, ale nejprve musíte ukázat, že jste připraveni neprodleně jednat. Z dlouhodobého hlediska vám to bude ku prospěchu a my vám v případě potřeby nabídneme svou pomoc. Znovu říkáme, že každé úsilí, které nyní vynaložíte, bude dobře odměněno, protože ještě musíte vidět záblesk budoucnosti pro Lidstvo. Nebude se podobat minulému věku, protože vás čeká velký skok vpřed. Zasloužili jste si právo přejít do vyšších sfér, kde se vám vše bude zdát jako dokonalost ve srovnání s vašimi předchozími zkušenostmi. Nedokážete si představit, kolik se toho změní k lepšímu a bude bez věčného zasahování temných.

Jakmile se vypořádáte s virem, může začít nová éra, která vás zavede do doby Vzestupu. Už nikdy se nevrátíte k činům temných, kteří se do té doby přesunou na jinou cestu, aby se zodpovídali za své neustálé útoky na lidskou rasu. Stále máte co dělat, abyste se zbavili jejich pokusů vás zadržet, jejich stoupenci pro vás stále představují hrozbu. Jste však na cestě, která vám přinese úspěch, a nic vám v tom nemůže zabránit.

Pracovníci Světla dosáhli pozoruhodných úspěchů při přinášení dostatečného množství Světla na Zemi, aby oslabili účinek akcí, které byly proti nim podniknuty s cílem zadržet jejich vývoj. Temní budou takříkajíc bojovat do posledního muže, ale nebude to nic platné, protože bitva již byla vyhrána. Jejich poslední pokus vyhladit většinu obyvatel Země se nezdařil, ačkoli i tak způsobili smrt tisíců lidí, kteří v důsledku toho nebudou trpět a uvědomí si, že jejich zkušenost byla součástí jejich životního plánu.

Z dlouhodobého hlediska nyní můžete získat vše, protože od této chvíle si všimnete, že se věci ubírají směrem, který vás pozvedne. Je však potřeba něco vyčistit, abyste se mohli vydat novou cestou. Máte příslib lepších věcí, které přijdou, a již nyní známky změn naznačují lepší budoucnost. Tak dlouho jste tvrdě pracovali, abyste překonali nekonečné výzvy, ale brzy uvidíte, že se blíží klidnější doba. Nic nemůže zastavit změny k lepšímu a Síly světla zajistí správný výsledek.

Je čas nechat minulost za sebou, protože minulý věk splnil svůj účel a vy jste jím úspěšně prošli. Jednoho dne poznáte, jak obrovským úspěchem bylo překonat temnotu a pokusy zabránit vám v úspěchu. Dokonce i ty duše, které čekají na druhé straně závoje, aby se s vámi opět setkaly, vědí o vašem úspěchu a netrpělivě čekají, aby mohly oslavit vaše úžasné úspěchy. Porazili jste přesilu, která očekávala, že prohrajete s temnými, a vy si ještě neuvědomujete, jak velkolepého vítězství jste dosáhli.

Je toho tolik, co musíte udělat, abyste napravili, co bylo zničeno, a pomohli Matce Gaii odstranit pozůstatky mnoha a mnoha let ničení a kažení vaší Země. Pomoc je na dosah ruky a buďte si jisti, že na nápravu škod nezůstanete sami. Je tu samozřejmě silné znečištění moří a my vám pomůžeme provést maratónský úkol obnovit jejich nedotčený stav.

Zanechávám vás s láskou a požehnáním a kéž Světlo rozjasní vaše dny a cestu k dokončení.

Zdroj: https://intothelight.news/files/2021-11-12-mike-quinsey.php

Zpět