1608 Bohyně Lakshmi o nejistotě a pochybnostech Ojlit

[ Ezoterika ] 2021-09-11

Právě teď se děje spousta zajímavých věcí. Lidé si začali všímat změn na sobě a ve světě kolem sebe. Jsme rádi, že mnozí z těch, kteří zaměřují svůj pohled do ″nebe″, vyjadřují svůj úmysl a volají po odpovědích! A určitě je dostanou. Možná těmto informacím nepřipisují důležitost nebo nevnímají znaky.

Vidíme, že kontakt mezi lidmi a představiteli jemnohmotného světa se stal mnohem častějším, silnějším a intenzivnějším. Lidé začínají chápat, že nejsou samostatné zrno, malé a zbytečné! Jsou významná část v celkovém vesmíru. Začali jste hlouběji chápat, o jaké JEDNOTĚ mluvíme! Otevřete se, neznevažujte a v žádném případě se s nikým nesrovnávejte! Stává se to například při přijímání informací. Zdá se vám, že nejsou podstatné, nezajímavé. Není to tak. Všechno, co si vezmete, je důležité pro každého!!!

Všichni jsme JEDNO!!!
Jste jako jeden dílek obrovského obrazu světa. Po přijetí informací od vyšších sil vyplníte jednu z ″buněk″. To je důležité pro naprosto každého, kdo o tomto obrázku uvažuje! Čím více fragmentů bude vyplněno, tím jasnější, zajímavější a smysluplnější bude celý obraz, a tím i celý život !!! Nepochybujte o sobě, drazí! Vy, každý z vás jste velká duše! Jsme velmi rádi, že s vámi můžeme spolupracovat a komunikovat! Je to pro nás velká čest! Děkuji vám milovaní!Zdroj: https://absolutera.ru/article11767

Zpět