16 Jste připraveni na přechod?

[ Ezoterika ] 2019-12-31

Zpráva se týká každého z vás. Chci, abyste byli zcela připraveni na vývoj událostí na vaší planetě, aby vás nepřekvapily změny, na které většina z vás s netrpělivostí čeká. Mnoho lidí, kteří déle než rok stoupali se Zemí do páté dimenze, ve skutečnosti není vnitřně připravena na dramatické změny v jejich životě. I když si je přejete, stále si je nedokážete představit

Dnes vám podrobněji řeknu, jak se uskuteční váš přechod do jiné dimenze, protože o přechodu vaší planety již bylo řečeno mnoho. Otočením vašeho osudu po hlavní vlně dojde ke zhroucení povahy nejen světového řádu, na který jste zvyklí na Zemi, ale také vašeho osobního světového řádu. Mnoho vašich blízkých přátel bude mít fyzický plán, protože jejich těla nebudou schopna odolat vysokým vibracím, které nyní přicházejí na Zemi. Prostředí se rychle změní. Měli byste moudře a klidně nahradit rodinné a profesionální vztahy spojující lidi v trojrozměrném světě za duchovním příbuznost. Lidé budou navzájem přitahováni vibracemi, začnete se navzájem chápat na první pohled pomocí svých zjemněných smyslů a čtením telepatických myšlenek jiných lidí. Musíte projít obtížným obdobím, zvyknout si na nové životní podmínky.

Obvyklé sociální, finanční a politické instituce přestanou existovat a vaši galaktičtí bratři a sestry vám přijdou pomoc zmírnit toto období přivykání. Budou nejen sdílet své zkušenosti, ale také vám pomohou organizačně zapojit své zástupce, kteří jsou v současné době ztělesněni v lidských tělech, která přicházejí na Zemi za účelem pomoci lidem v nejobtížnějším přechodném období.

Dalším krokem bude identifikace vašich individuálních talentů a schopností, maximalizace rozvoje k dokonalosti. Pomůžete zástupcům cizích civilizací tím, že bude každý schopen dělat to, co se mu líbí a nemyslet na každodenní chléb. Dokud se vaše tělo nezmění tak, že bude schopno jíst pránu, bude pro vás obvyklé stravovat se obilovinami, zeleninou a ovocem.

Vaším třetím krokem bude učení se tvořit realitu silou myšlenky. Nyní se tvoří velké skupiny poradců z řad vzestoupených mistrů a vašich galaktických bratrů a sester. V praxi se naučíte tuto novou dovednost, která vyžaduje velkou zodpovědnost.

Poslední, co vám pomůže překonat všechny obtíže přechodného období, je vaše víra v sebe sama. Vaše duše by se od samého počátku měla stát základem, na kterém budete stavět váš nový život v nové páté dimenzi.

Zdroj: https://www.youtube.com/watch?v=v2h2ZPwkrMc

Zpět